Het hangt heel erg af van welke vaccinatie. Een vriend van mij heeft Janssen gehad en hij was 2 dagen goed ziek inclusief koorts. Ik heb zelf afgelopen dinsdag Pfizer gehad en alleen een beetje last van een beurse plek op mijn arm.
2e vaccinatie AZ Vannacht elk uur gezien want mijn gehele arm incl. hand deden pijn/voelt naar aan. Lig nu met koorts op bed en voel mij lamlendig. Ik had gehoopt dat ik van de 2e minder last zou hebben.
Mijn man heeft recent corona gehad en heeft gisteren eerste (en enige) Pfizer gehad en heeft, op wat last vd prikplek na, nergens last van
Ik heb Pfizer gehad, 2 dagen enorme hoofdpijn gehad en de prikplek deed zeer. Vandaag nog een beetje sluimerende hoofdpijn..
Vanmorgen de 2e gehad. Nergens geen last van. Alhoewel ik wel mijn moeder gelijk moest geven en heb haar bewijs gestuurd....... Bekijk bijlage 691833
Dat is niet helemaal juist. Ik ken meerdere mensen die Jansen hebben gehad (waaronder mijn man) die op een pijnlijke prik-arm plek na, nergens last van hadden.
En behalve die pijnlijke bovenarm (wat er nu na 2 dagen nog steeds is) verder helemaal nergens last van gehad.
Ik bedoelde ook niet dat iedereen dat heeft, ik bedoelde dat het per persoon kan verschillen De meeste mensen de ik ken hebben verschillende vaccins gehad en bijna iedereen had vooral last van een beurse arm
Mijn man, een aantal van zijn vrienden en mijn zus hadden allemaal Janssen en degene die corona hadden gehad hadden er nauwelijks tot geen last van en degene die het niet hadden gehad wel.
Gisteren mn 2e AZ en net als bij de eerste nergens last van. Ook niet van een pijnlijke plek op arm ofzo.
Kijk dit zijn de berichten die ik wil lezen haha. Al was 1e bij mij een hell, vandaag 2e gehad. Hou mn hart vast voor komende nacht
Idem met Janssen. Was bang voor bijwerkingen, maar behalve een nachtje zere arm nergens last van. En nu ga ik natuurlijk denken: zou het dan wel werken!!??
Ik dacht, ik heb 3 maanden geleden corona gehad dus zal allemaal wel meevallen. Heb gisterochtend Moderna gekregen en mijn arm doet flink pijn, voel me vandaag lamlendig en overal spierpijn. Had ik niet verwacht.
Man heeft gisteren moderna gekregen. Heeft flinke hoofdpijn en pijnlijke arm. Heeft ook vorig jaar corona gehad. En nog last van restklachten (vermoeid en niet ruiken)