Jeetje dat klinkt heel pittig... sterke moeilijke keuze. Ik hoop met je mee dat het raak is straks, maar snap ook de keus als het niet zo is.. sterkte!! ❤
Ja, vanmorgen had ik de laatste ontgifting. Volgens hem had het zeker effect gehad. Nu hopen dat het ook positief effect heeft op onze kinderwens. Hij gaf in ieder geval aan dat mijn menstruatieklachten komende cyclus niet zo heftig mogen zijn als dat ik ben gewend. Als dat zo is, hebben we al heel wat gewonnen!
@Tipp Wat naar om te lezen. Ik wens jullie heel veel sterkte toe. Ik weet niet of het van toepassing is voor degene in jullie leven waar het slechte nieuws over gaat (ik hoop dat het niet het geval is), maar uit eigen ervaring weet ik hoe dicht leven en dood bij elkaar liggen. Mijn partner was ernstig ziek toen mijn nichtje werd geboren en ze is overleden toen m’n nichtje twee weken oud was. Ondanks al mijn verdriet toch ook heel veel gehad aan het geluk van nieuw leven. Ik zou zelf kunnen bedenken dat je het met degene zou kunnen bespreken. Dat jullie hiermee bezig zijn, misschien is het juist voor diegene een heel fijn idee? Excuus als ik de plank mis sla en jullie slechte nieuws iets heel anders is. Maar ik wilde het toch even delen. Je moet absoluut doen wat voor jullie “goed” voelt. Ik wilde alleen even een andere kant belichten. Hopelijk helpt het je. Dikke knuffel!
Je slaat helaas niet de plank mis, mijn lieve broertje heeft voor de 2e keer kanker... Vorige week aan het licht gekomen, en vanochtend te horen gekregen dat het om de ziekte van Kahler gaat, ongeneeslijk... Nu zijn de verwachtingen oké, 50% leeft nog na 7 jaar, maar goed, hij moet wel maandenlange behandelingen ondergaan en de ervaring heeft mij geleerd dat dat toch ontzettend heftig is, als familie maar ook bij ons thuis. Dus vandaar de keuze gemaakt om toch de eerste maanden niet te veel op ons af te roepen, en daarna wel verder te kijken (leeftijd speelt helaas ook niet mee...). Wat ontzettend verdrietig dat jij je partner bent verloren, ook aan kanker? De vader van mijn kids is ook overleden, dus ik herken de gevoelens helaas.
Wat heftig @SingleMomToBe en @Tipp ! Wat kan het leven toch oneerlijk zijn Heftig dat je dit moet mee maken en jullie al hebben mee moeten maken!
En dan beseffen we allemaal maar weer eens hoe we veel bewuster moeten genieten van alle kleine dingen... Jemig kippenvel overal, heel veel sterkte tipp
Ik heb nog eens geprobeerd deze avond. Het is een beetje "valsspelen' want dit is na afleestijd. Maar het is wel gewoon een roze lijntje. Nu 8-9 DPO en hij is er.
Bekijk bijlage 692237 Ja ik denk het wel. Maar met de eerste zwangerschap had ik hetzelfde. Plus met de symptomen. Ik gok dat hij morgen wel mooi binnen afleestijd zal zijn. Ik voel me gewoon zwanger.