Ja mijn lichaam zegt wat anders dus ik ben het nog niet eens met de witte test. Dus ik zit nu in de opstandige fase. Heb ik wel vaker last van, maar dan vooral op de werkvloer haha.
Als je om de 2 dagen doet dan loopt hij wel op. Jezelf niet gekmaken want meerdere testen op een dag helpt ook niet. Op je vorige foto vind ik de oploop ook netjes hoor. De Action test geeft mij nog steeds een vage lijn. De Sensitest daarentegen is veel gevoeliger.
dat had ik ook paar dagen geleden haha… witte test en denken: ha!! Echt niet!!! Jij hebt het verkeerd stomme test!! Soms weet en voel je het gewoon aan alles. hoop snel dat je test laat zien wat jij voelt
Ik zie wel een oploop van 10 naar 12 hoor! Maar moet daarbij zeggen dat ik hier niet (ervarings)deskundig in ben.
He nee wat balen zeg! Maar kans is nog niet verkeken toch? (Sorry even vergeten hoeveel dpo). In ieder geval dikke knuffel, want een witte test is nooit leuk!
FF had hem op vandaag gezet… maar ik weet het niet precies… ik ben 9 jaar niet ongesteld geweest door spiraal en dit was eerste ronde na het verwijderen. Wel weet ik zeker dat 4 juni mijn eisprong was door testen en tempen
@shirley1987 heb je ook in de middagen getest? Ik weet van mezelf dat ik echt altijd duidelijkere testen heb in de middag dan in de ochtend (of dat nou eerste of tweede urine is) Misschien kan je dat eens checken?
Dit was beiden niet eerste urine. Maar die van 10 dpo was wel iets later in de middag ja. Zal morgen eens later in de middag testen.
Gelukt om er een streepje op te turen hoor! Alleen volgens mij niet op de plek waar die moet... het is eerder het sterrenbeeld Tweelingen*. * II ->Dat is wel deze maand he, ik ontdek mijn spiritualiteit denk ik.
Als je NOd pas zondag is dan kan het heel goed zijn dat je testen nu nog negatief bent natuurlijk, wie weet komt ie nog hoor die streep!!
Ik weet het al: ik heb gewoon een heeeeele lange innesteling. Daarom kwamen die andere kinderen ook zo laat (41+3 en 41 weken).