@Lintje en @Meisjeeigenwijsje ik baal ontzettend voor jullie. Had het jullie zo gegund. Hopelijk is het alsnog heel snel raak.
@Lintje @Meisjeeigenwijsje Heel jammer dat deze ronde het niet gelukt is... Blijf positief en veel geluk gewenst de volgende ronde!
Ik ga gezellig met je mee. Wanneer is jouw volgende NOD? De mijne zal ik even berekenen, ik gok -als het morgen echt doorbreekt- 20 juli.
Haha ik zag zulke NOD-lijsten inderdaad, die al heeel lang bestaan. Al zijn we met deze NOD-lijst al aardig op weg qua aantal pagina's om ze in te halen!
CD? Is dat cyclus dag? Dag 29....en heb afwisselend 28/29 en dan de volgende maand 31/32. Vorige maand was 28 dus dan deze maand normaal 31/32. Maar had opeens een hopp afscheiding dus dacht 'huh, een eisprong?'
De oploop gaat nu wel prima denk ik. ik vind het een heel leuk idee om deze groep te behouden… door tot iedereen op roze!
Probeer het los te laten nu, (goed bedoeld!) je testen zien er echt goed uit. De oploop is netjes! Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! Nu heel gauw die roze wolk op!