Nou.... ik ga toch maar maandag gewoon in het ziekenhuis testen. Lokale dorpsfarmacie is dicht, en heb geen zin hier stad en land af te zoeken naar een zwangerschapstest. Dussss ik blijf nog even PUPO!
Ik heb morgenochtend al een echo met 5+3.. Vanmorgen kreeg ik ineens hevige krampen en daarna verloor ik veel bloed en stolsels. Het lijkt nu weer voorbij te zijn, maar weet niet of het weer komt opzetten. Het ergste van dit alles vind ik nog dat het ziekenhuis mij een afwachtend beleid van een week heeft gegeven dat ik over een week moet testen en dan moet laten weten hoe of wat.. Sorry, maar een week in deze situatie is onmenselijk. Ik heb toen maar mijn vk gebeld en die heeft een echo voor me geregeld. Nu is het duimen draaien geblazen.. Ben ontzettend geschrokken
De echo was heel goed. Jemig wat was het spannend. Ik moest best lang wachten. Zat mijzelf op te vreten daar. maar ja, je wilt ook dat ze voor jou de tijd nemen als je die nodig hebt, dus vind het nooit heel erg. Maar de tijd ging zo traag. Alles klopte aan de echo. Alle afmetingen perfect op termijn en hartje klopte mooi. wat een ontlading. Ik lag te huilen op die stoel. Man ook helemaal emotioneel. Ik kan het nog steeds niet geloven eigenlijk
Och nee toch Ik snap dat je geschrokken bent. Wat fijn dat de vk tenminste wél met je meedenkt. Die ziekenhuizen af en toe Ik hoop heel hard dat het toch onschuldig blijkt te zijn! Veel sterkte om de tijd tot morgen door te komen.
@JosjeM wat zul je geschrokken zijn. Fijn dat je wel terecht kan via vk. Met al dat afwachten vind ik vaak dat er te weinig rekening wordt gehouden met de psychische kant. Soms moet je echt onmenselijk lang wachten. Fijn dat je het op een andere manier wel kon regelen. die kramp kan ook irritatie door het bloed zijn (ipv andersom) dus kan logisch bij elkaar zijn als je een bloeding hebt in baarmoeder. Het hoeft geen slecht teken te zijn.
Ik zit bij het AMC, maar omdat ik meedoe aan een studie zorgen ze nu wel sowieso dat er capaciteit is, ook als de terugplaatsing in het weekend valt en ik hoef gelukkig ook geen rustmaand, dus dat betekent over ongeveer 2 weken al mijn terugplaatsing is in de natuurlijke cyclus, zo blij mee!
O wat goed om te weten dit! Ik doe nu mee aan een studie waarbij ik mijn lh-piek in de gaten houd dmv clearblue ovulatietesten en aan de hand daarvan mijn terugplaatsing wordt ingepland. Dat is ook zonder hormonen om de eisprong op te wekken. Voelt voor mij heel goed om het op deze manier te doen, maar lees eigenlijk verder nergens dat zelfs geen pregnyl/ovitrelle wordt gebruikt voor opwekken van de eisprong, dus hoop dat het werkt @JosjeM : jeetje wat schrikken, hoop dat alles nog ok is, fijn dat je eerder terecht kunt via je eigen vk!
Jeetje wat een schrik zeg.. Heel goed dat je de vk hebt gebeld. Precies wat je zegt, wachten is echt onmenselijk! Het hoeft inderdaad zeker niet iets te betekenen, probeer je nog niet teveel zorgen te maken tot morgen. Sterkte!
O wat ben ik echt ontzettend blij voor jou!!! Prachtig nieuws dit. Zo bijzonder he, voor het eerst zo jullie kindje zien. Ga het lekker vieren vanavond, en nu heerlijk genieten van de zwangerschap!!
Klinkt als een mooie natuurlijke manier, en dat het goed voelt is misschien nog wel het belangrijkste!!
lief, dank je! toevallig hebben we vanavond een oppas. Kwam zo uit. Gaat dus zeker gevierd worden was al aan het bedenken hoe ik die dan af zou gaan zeggen. Maar gelukkig niet nodig
Ik heb mijn eerste echo gehad en heb er maandag weer 1, er waren 3 eiblaasjes te zien, en mijn baarmoederslijmvlies is 5 mm. Ben benieuwd naar maandag. Gonal F is opgehoogd naar 300.