Kado voor de juf

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door Vinexkindje, 18 jun 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vinexkindje

    Vinexkindje Fanatiek lid

    2 jul 2012
    2.269
    1.099
    113
    Ik ben klassenmoeder en heb de eer om namens de klas een kado voor de juf te kopen. Ik heb dat al wel eerder gedaan en vindt het dan vooral belangrijk dat het praktisch is. Zo heb ik al eens een herbruikbaar schrijfboekje gekocht, een leuke kalender met kinderuitspraken en waterdrops (om je water lekker te maken). Maar nu moet ik weer iets anders verzinnen! Wie heeft er een leuk kado in deze trant? Lekker praktisch, beetje hip, voor iedereen leuk etc? Wat zou je graag zelf willen krijgen?

    Ik hoop op leuke suggesties!
     
  2. Paris91

    Paris91 Fanatiek lid

    22 jul 2017
    1.384
    1.276
    113
    Vrouw
    Ik vond een chilly bottle echt ideaal. Praktisch, duurzaam en het ziet er leuk uit.
     
    owly vindt dit leuk.
  3. Vinexkindje

    Vinexkindje Fanatiek lid

    2 jul 2012
    2.269
    1.099
    113
    Yes, alvast een goede suggestie die ik niet kende! Dankjewel!
     
  4. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Dit! Ik sta zelf voor de klas en ik ben van plan deze voor mezelf aan te schaffen, want ik heb meestal ijsthee ipv warme thee :roflmao:
     
  5. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Een leuke strandtas! Eventueel gevuld met water leuke dingen, zoals een tijdschrift en wat lekkers. Ideaal om de vakantie mee te starten.

    Vorig jaar gaven wij een insectenhotel, maar dat zal niet elke juf/meester leuk vinden. Dit jaar hebben we nogal wat wissels gehad en kennen we de huidige juf niet zo goed, dus gaan we voor een pakket van de landwinkel.
     
  6. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Ik heb jaren geleden een gepersonaliseerde broodtrommel gehad! Met mijn eigen naam erop. Ideaal ding! Hij is van Mepal.
     
    owly vindt dit leuk.
  7. Vinexkindje

    Vinexkindje Fanatiek lid

    2 jul 2012
    2.269
    1.099
    113
    Oeh ja ik vind een insecten hotel ook wel een tof idee! Ga ik op mijn lijstje schrijven!
     
    Linda86 en owly vinden dit leuk.
  8. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.779
    7.367
    113
    Een leuk blik en elk kind daar een compliment voor de juf in laten doen

    Ik kwam het idee pas tegen, met een mooi gedichtje er op over de juf/meester en dochter vond dat wel een leuk idee. Zij is goed in complimentjes verzinnen en geven, zoon niet zo, maar ik vind zijn juf fantastisch, dus ik hoop echt dat hij er ook wat kan verzinnen en dan stop ik er stiekem een paar extra van mezelf in :D
     
  9. Vinexkindje

    Vinexkindje Fanatiek lid

    2 jul 2012
    2.269
    1.099
    113
    Ik ben eruit! Het worden pakketjes met Happysoaps! Maar ik ga de chilly bottle onthouden voor volgend jaar als er maar 2 juffen zijn ipv 4 haha (geldtechnisch) en ook de andere leuke suggesties gaan een jaartje mee! Dankjulliewel!
     
    owly en Lisa280887 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina