Gister Pfizer gehad. Vanaf de avond stijve arm, verder niks gelukkig. Heb na de prik 3 min gewacht en toen was mijn geduld al op haha
Gisteren Pfizer gehad. Na een paar uur begon m'n bovenarm stijf en pijnlijk te worden en dat is ie nog steeds. Verder helemaal niets aan bijwerkingen.
Moderna gehad . Gister alleen een zere arm, maar nu vandaag hoofdpijn, misselijk, rillingen, enorm vermoeid. Niet fijn! Ik voel me inderdaad ook alsof ik door een vrachtwagen overreden ben en een kater heb zoals iemand hierboven zei
Pff ik krijg donderdag de eerste vaccinatie en kijk er bepaald niet naar uit. Hopelijk valt alles een beetje mee.
Vanochtend gehad en mijn arm werd al na 5 minuten stijf/zwaar tintelingen vingers en schouder en nek. Maar ik denk hier gevoelig voor te zijn want 2 weken geleden had ik dit ooo vrij snel met kinkhoest (en vrij lang) verder (nog) niks. maar als ik moe wordt herken ik dat niet eens. Ik ben sowieso doodmoe momenteel door weinig slaap (hormonen) en warmte dus nog minder slaap…
1e moderna geen klachten gehad, op een wat beurse plek na...2e vaccinatie koorts, hoofdpijn, beetje bleh...gewoon echt niet fit....volgende dag was alles net zo snel vertrokken als dat het kwam...heel apart...echt maar 1 dag...
Ik ben helaas behoorlijk ziek geworden na mijn tweede Pfizer prik. Gistermorgen laten zetten en voelde aan het einde van de middag mijn arm steeds pijnlijker worden en toen kwam de koorts, koude rillingen, hoofdpijn, duizelig en misselijk.Heb een vreselijke nacht gehad, amper geslapen door de koorts. Nu begin ik eindelijk een beetje op te knappen in de zin van niet de neiging om flauw te vallen bij een paar stappen verzetten, wel nog enorme pijn in mijn onderrug en flinke koppijn. Valt me vies tegen. Bij de eerste prik nergens last van gehad muv een zere arm. Nog nooit zo'n heftige reactie gehad na een vaccinatie.
Ik vraag me af of de mate waarin je last krijgt van bijwerkingen iets zegt over hoe ziek je van Corona zelf zou zijn geworden. Of daar een verband tussen is. De meesten hebben van de vaccinatie milde bijwerkingen, net zoals de meeste mensen Covid met milde klachten doorlopen, en enkeling heeft heftige bijwerkingen, zouden diegenen bijvoorbeeld in het ziekenhuis/IC zijn beland met Covid? Misschien werkt het helemaal niet zo hoor, maar wel interessant. Iemand met verstand van vaccinaties die dit weet? Ik heb vandaag de 2e prik gehad en voel me niet helemaal jofel, ben benieuwd hoe het vannacht gaat.
Gisteren was ik nog steeds moe. Wel veel in de tuin gedaan. Voelde mijn arm wel, maar ik kon gewoon alles. Ze zeggen als je bijwerkingen krijgt je systeem hard aan het werk is enzo. Maar wat als niet?
Bij het 1ste vaccin ken ik ook niemand met echt last . Bij het 2de hoor ik toch wel meer grieperig gevoel. Maarja wat zijn 2 dagen eens wat een ziek gevoel.
Ja ik vraag me dat ook af. Ik ben behoorlijk ziek geweest van corona en nu ben ik ook ziek van mijn vaccinatie. Maar ik denk ook dat voor mij dit nu geldt als “tweede prik” en dat mijn lijf dan ook reageert zoals bij de mensen die een tweede prik krijgen en die hebben vaak meer klachten.
Hopelijk viel het uiteindelijk mee met je klachten. Ik heb mijn arm 2 hele dagen totaal niet kunnen gebruiken van de pijn. 3e dag werd de pijn minder.
Ja ik ook hoor maar dit had ik eerlijk gezegd niet verwacht. Het was nogal heftig. Heb me in tijden niet zo rot gevoeld. Nu vooral nog veel koppijn maar die afschuwelijke duizeligheid is nu wel een stuk minder. Afgelopen nacht ook zelfs steken midden op mijn borst. Zal wel door de koorts zijn gekomen maar ik werd er aardig onrustig van. Niet fijn en niet voor herhaling vatbaar.
Dat klinkt niet lekker van je arm, bij mij ging het wel zolang ik hem stil hield, dat scheelt. Mijn arm deed dus ook wel wat meer pijn de volgende dag als ik hem bewoog, maar de hoofdpijn was nog wat erger. Met paracetamol ging het wel om auto te rijden, maar verder kon ik die dag niet veel. De dag daarna ook nog wel een beetje hoofdpijn, maar met paracetamol prima te doen. Zowel de pijn in mijn arm als de hoofdpijn waren na 3 dagen zo goed als over gelukkig. Ik houd bij de 2e vaccinatie er maar rekening mee dat ik de volgende dag in ieder geval mijn agenda vrij houd, mijn klachten waren na 24 uur op zijn ergst (en dat lees ik hier vrij veel). Ik ken trouwens meer mensen die nauwelijks bijwerkingen hebben gehad (behalve een beetje een stijve arm), dan mensen die veel bijwerkingen hadden.
Dit klinkt wel heel heftig. Heel veel beterschap! Daar ben ik dus ook bang voor. Overweeg ook echt zoon uit logeren te sturen voor een paar dagen bij de tweede vaccinatie.