Hier ING. Met advies kwamen de totale kosten bij hun op 900,-, maar wij hebben zonder advies gedaan en hoeven maar 300,- te betalen.
Bedankt voor de waarschuwing, wij zitten ook bij de Rabobank, en ik denk dat we nog maar even gaan kijken hoe we onze verbouwing op een andere manier zouden kunnen financieren.
Die 1500 kan je vaak ook laten meefinancieren. Zeg dat je 30.000,- nodig hebt voor de verbouwing, dan verhoog je dus met 31.500,-. Hiervan houden ze die 1500 in en dan heb je dus gewoon nog 30.000 over
Het is die 5% die je meteen kwijt bent die me tegen staat. Ik ga hier thuis eens rustig overleggen wat we gaan doen. Het gaat om verschillende dingen en we zullen waarschijnlijk een paar daarvan gewoon een paar jaar uitstellen.
In die 1500 zit ook de taxatie. We hebben dat verder gewoon betaald. Als de verbouwing echt pas volgend jaar maart/april start hebben we dat depot niet eens nodig.