De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 6

Discussion in 'Zwangerschap' started by bulakgirl, Jun 12, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. haileybaby

    haileybaby Fanatiek lid

    Jun 8, 2012
    2,040
    2,220
    113
    Female
    leidschendam
    Wat spannend @caatje87.

    Ik zou ook privacy willen. Heb heel even een kamer moeten delen met een andere vrouw. Maar waren beide nog niet bevallen. Zij het mij heel de nacht wakker gehouden met gepuf en gekreun. Dus zo nu wel alleen willen liggen.

    Qua bezoek. Liever geen bezoek in het ziekenhuis al is dat momenteel ook nog niet toe gestaan. Ze kunnen op afspraak thuis komen. En verder wil ik ook gewoon lekker genieten.

    Woensdag heb ik de laatste groeiecho dus ben heel benieuwd.

    Voor nu is het nog te vroeg maar leef echt naar de bevalling toe.

    Deze watermeloen wordt een beetje zwaar:oops:
     

    Attached Files:

  2. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    Jun 11, 2013
    7,110
    4,702
    113
    Female
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Oooh bah!!!

    De vrouw bij wie ik sliep heeft de hele nacht tanden geknarst. Vreselijk. Ik kon toch niet echt slapen, maar zou ik dat willen kon het niet.
     
    Orchid24 likes this.
  3. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    Jun 11, 2013
    7,110
    4,702
    113
    Female
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    caatje87 likes this.
  4. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,694
    4,054
    113
    Female
    Ow @caatje87 wat spannend!!! Ik hoop dat alles goed met jullie gaat en misschien is de kleine al geboren (of niet...) Hopelijk zit het een beetje mee!

    Ben vannacht er 4x uit geweest om te plassen. Baby hield echt feest in m'n buik. Ook het idee dat m'n lichaam een beetje dat vocht eruit probeerde te krijgen (koeler weer) slapen is er echt niet meer bij hahaha.

    Wil graag thuisbevallen, maar als ik naar het ziekenhuis moet heb ik ook zo m'n uitgesproken voorkeur. Met privacy dus. Vind ziekenhuizen al helemaal niets!
     
    caatje87, Orchid24 and bulakgirl like this.
  5. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    Aug 4, 2013
    3,162
    2,544
    113
    Vannacht ook veel eruit geweest om te plassen... M'n voeten lijken ook wat minder dik! :D ik hoop echt dat 't zo kan blijven haha pastte gisteren eigenlijk niet meer in m'n schoenen... En dan kan ik ook geen auto rijden... Dan ben ik helemaal mobielloos :cry:

    Net de vaccinatie lijn gebeld en zonder koorts mag ik gewoon de 2e vaccinatie halen. :thumup:

    Vanavond gaan we met de Kids pizza op schoot eten en voetbal kijken! ;) de jongens willen heel graag een keer het NL elftal zien spelen, maar vond de andere wedstrijden te laat voor ze... Maar deze om 18uur kan wel, daarna gelijk door naar bed :)o: wishful thinking) en door pizza te eten hoop ik er een beetje een feestje van te maken:D hoop ook dat m'n man een beetje bijtijds thuis is... Die werkt tot 17uur en moet daarna de auto bij de garage ophalen... De airco doet 't slecht (nooit goed gedaan trouwens, maar nu izzie verschrikkelijk... Gaat steeds weer uit terwijl hij aan moet blijven) en met de hitte van de afgelopen week vind ik dat ze 'm maar eens moeten fixen... Auto vorig jaar nieuw gekocht... Dan zou je toch niet je auto uit moeten branden met de airco aan:p

    @caatje87
    Hoe is 't nu met je?
     
    caatje87, Orchid24 and Lily94 like this.
  6. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    Apr 2, 2012
    1,503
    1,853
    113
    Hier ook niet zo'n beste nacht gehad. Niet erg veel last van verder. Ben er vroeg uit gegaan en heb lekker een momentje voor mezelf gepakt.

    Voel me niet echt fit verder. Als ik 2 weken verder zou zijn, zou ik denken dat mijn lijf zich klaar maakt voor de bevalling. Diarree, rustige baby, voorweeën, inimini beetje bruinverlies.
    Ik wacht het nog even af, anders bel ik de vk voor een baby check. Even een controle of de baby zich nog goed voelt. Ik voel het wel af en toe bewegen, maar minder en ook zachter.

    Intussen ga ik rustig even toegeven aan mijn nesteldrang en de was wegwerken.
     
  7. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    Feb 19, 2013
    720
    1,246
    93
    NULL
    NULL
    Hier ook veel naar de wc, denk wel 5 keer. Erg slecht geslapen en ook warm gehad, ik ben ook echt een buik slaper en heb nog steeds de neiging om op mijn buik te gaan liggen. Vanmorgen ook weer vroeg op, want de poetshulp is er.
    Mijn auto staat nog steeds bij de garage, vanwege die klote airco. Hoop dat we de auto vandaag kunnen ophalen.
     
  8. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    Jul 17, 2020
    241
    420
    63
    Female
    @wiedeltje we lopen echt gelijk op. Haha! Hier denk ik ook echt dat m'n lichaam zich klaar maakt voor de start.

    Hier er drie keer uit. Wat is dat vervelend. Met zo'n walvislijf je je bed uit moeten hijsen.

    Hier gelukkig koel weer waar ik woon, maar volgende week weer hitte.
     
  9. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    Aug 4, 2013
    3,162
    2,544
    113
    @Krisjee
    Jeetje nog steeds je airco niet gemaakt? Hoe lang ben je daar niet al mee bezig?
    Hoop dat je 'm gauw gefixt weer hebt!

    @wiedeltje
    Klinkt alsof er iets gaat gebeuren binnenkort! Spannend en sterkte!
     
    Krisjee likes this.
  10. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    Feb 19, 2013
    720
    1,246
    93
    NULL
    NULL
    Hij staat nu sinds 11 juni bij de garage. Wij hadden zelf aangegeven laat de auto maar een paar dagen staan, maar had niet verwacht zo lang. Vriend had vrijdag gebeld en ze wilde de auto dit weekend nog laten staan.
    Maar ik ben inmiddels 38 weken zwanger en de tijd dringt een beetje, want zie het ook niet zitten om de auto pas na de geboorte te gaan halen.
     
    caatje87, Orchid24 and bulakgirl like this.
  11. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    Aug 4, 2013
    3,162
    2,544
    113
    Nee snap ik! Pfff hoop dat jullie 'm gauw kunnen halen!
     
  12. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Ik heb echt extreme nesteldrang.
    Inmiddels gooi ik alles weg wat me niet aan staat.
    De kliko zit voor het eerst dat we hier wonen binnen 2 weken na lediging weer bomvol :o:
    En dan heb ik pas 1 keukenkastjes, voorraadkast en de knutsellade gedaan :oops:
    Mijn man heeft besloten zich er niet meer mee te bemoeien, dat leek hem veiliger :|
     
    caatje87, Lily94, RoseMurphy and 5 others like this.
  13. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    Nov 19, 2018
    16,402
    13,232
    113
    Female
    @haileybaby wow echt een ronde buik ja! Mooi!

    @bulakgirl klinkt goed pizza en voetbal! geniet ervan!

    @wiedeltje gewoon inderdaad even bellen als je je er zorgen over maakt! ben benieuwd of er toch wat begint te gebeuren nu!

    @Krisjee jeetje hopelijk gauw klaar nu dan eindelijk inderdaad!

    hier de knoop doorgehakt, we gaan voor het ziekenhuis met inderdaad privacy. Man vind ook wel belangrijk dat hij/wij zelf de keus hebben of hij in het ziekenhuis blijft slapen met ons of dat hij thuis slaapt. Vk gaf wel aan dat ik niet perse hoef te blijven in het ziekenhuis als na paar uur alles goed blijkt met mij en ons zoontje. En een kamer voor onszelf is wel fijn. plus in dit ziekenhuis kan ons zoontje bij mij blijven als er wat is met zijn suikerwaarde en in andere ziekenhuis moet hij dan helaas toch al naar een andere kamer toe. Dus dat was eigenlijk echt de doorslaggevende reden. Donderdag al de intake, heb daardoor wel helaas mijn corona vaccinatie moeten verschuiven want uiteraard kon het alleen op die dag en dat tijdstip:rolleyes:
     
    caatje87, Lily94, RoseMurphy and 4 others like this.
  14. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Dat klinkt inderdaad wel als een lichaam wat zich klaar maakt.

    @haileybaby dat is een hele mooie rondom buik! Kan me wel voorstellen dat het wat zwaar word nu!

    @bulakgirl leuk pizza en voetbal! Ultieme combi. Hier mag zoon ook even stukje zien van de wedstrijd. Die vraagt elke keer al mag ik ook eens kijken naar nederland:roflmao: hij snapt er helemaal.niks van maar het idee

    @Krisjee hopelijk de auto dan snel klaar! Vanaf 11 juni is al een flinke tijd. Mis je de auto niet ?

    @Orchid24 fijn dat jullie eruit zijn welk ziekenhuis. Geeft toch altijd weer een stukje extra rust.

    Ik word deze week nog ingeleid. Dus hopelijk is ze er voor dit weekend!
     
    caatje87, Lily94, RoseMurphy and 4 others like this.
  15. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    Feb 19, 2013
    720
    1,246
    93
    NULL
    NULL
    @flowertje36 spannend!! Hoop voor je dat ze er snel is!
    Nee ik mis de auto eigenlijk niet, mijn vriend werkt bij Rijkswaterstaat en heeft een eigen auto dus ik kan zijn privé auto pakken. (Rij liever in mijn eigen auto)
    Maar mijn bolide is inmiddels weer thuis! Hopelijk blijft alles het nu doen.
     
    caatje87, Lily94, bluedrake and 3 others like this.
  16. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    Jun 11, 2013
    7,110
    4,702
    113
    Female
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
  17. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    Jun 11, 2013
    7,110
    4,702
    113
    Female
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Zul je idd net zien dat je dan al een afspraak had staan. Ben benieuwd wat de diabetes vpk van het ziekenhuis zegt over je waardes.
     
    Orchid24 likes this.
  18. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,694
    4,054
    113
    Female
    #558 bluedrake, Jun 21, 2021
    Last edited: Jun 21, 2021
    @Krisjee fijn dat de auto weer terug is!

    @Orchid24 fijn dat de keuze gemaakt is, geeft vast iets meer rust!

    @flowertje36 oeeeh baby is nu echt wel dichtbij ! Spannend hoor!

    @caatje87 moet al de hele dag aan je denken meid, hoop zo dat alles goed gaat!

    @bulakgirl ging jij nu lekker pizza's eten? Heerlijk!

    Hier vandaag met m'n zwangere vriendin wezen babyshoppen, heerlijk!
     
  19. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Orchid24 likes this.
  20. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    Oct 8, 2018
    1,122
    2,222
    113
    Female
    Net de wedstrijd gekeken bij vrienden, mega gehaast uit werk om er op tijd te zijn. Nu lekker op de bank, ik doe niks meer vandaag :p

    Morgen m’n vrije dag, maar ik ben jarig dus er komt wat familie langs.

    Ben benieuwd hoe het met @caatje87 gaat!
     
    Isabella2020, Orchid24 and bulakgirl like this.

Share This Page