Vandaag voor het eerst naar het zwembad geweest met A. Omg hij vond het fantastisch! Big smile bijna de hele tijd. De mini glijbaan was helemaal geweldig
Fijne vakantie @Nina Sanders Hier een drukke werkdag gehad. Om 18.00 thuis, om 18.15 weer weg, uit eten met dochter, voor haar verjaardag. Man, dochter en ik, zo leuk! Gaan we echt vaker doen met de jarige. En we hebben een vakantie geboekt, naar Italië. Eerst maar eens voor een week, ons kennende zijn we het na een week wel zat en willen we verder trekken. Zo niet blijven we gewoon nog een week ofzo. Het wordt weer kamperen, 3 jaar geleden deden we dat voor het laatst, dus ik ga binnenkort maar eens kijken of we alles nog hebben. Volgens mij moet ik nog best wat kopen. En ik maak altijd een tasje voor onderweg voor alle kinderen, met kleine cadeautjes, als we ver moeten rijden. En ik denk dat er voor het eerst toch maar dvd schermpjes komen in de auto. Ik vond dat altijd onzin, maar met 4 kinderen wordt de kans op gejammer best groot heb er wel erg veel zin in! Nu ff massa ik kassa kijken, daar kan ik zo van genieten stiekem, gewoon omdat het zo over de top is
We hebben gepraat en gehuild. Hij had bloemen, maar ik weet het niet. Boosheid en onbegrip overheersen bij mij. We gaan in relatietherapie, ik hoop dat het helpt. Dat we elkaar beter begrijpen en beter gaan communiceren. En dan zien we wel hoe het gaat denk ik. En nu ben ik op internet op zoek naar een relatietherapeut, maar ik heb geen idee waar ik op moet letten.. Weet iemand toevallig een goede therapeut in oost Gelderland/Achterhoek?
Och lieverd toch.. Het is ook niet niks. Misschien kun je de huisarts morgen bellen en vragen of zij iets weten? Of de GGZ bij jullie in de buurt bijvoorbeeld?
Zo heerlijk relax dat NL om 18uur moest voetballen. Heerlijke rustige avond gehad op het werk. Gewoon lekker bezig geweest en precies op tijd de deuren kunnen sluiten. Komende week een redelijk drukke maar wel leuke week. Morgen en vrijdag werken, woensdagmiddag mag ik mijn prik halen en donderdag mag ik weer met mijn zusje mee jurk passen. Ze neemt ook het jurkje mee voor E, hopelijk staat die leuk en dan gaan we E eindelijk vertellen dat ze bruidsmeisje mag zijn *sneak peak van E der jurk* Na jurken passen gaan mijn zusje, moeder en ik lekker met elkaar lunchen en daarna word het racen naar zwemles . Komend weekend maar even niks op de planning. En ergens tussendoor moet ik ongesteld worden, merk het nu al bloedchagerijnig tegen mijn man, voel mij opgeblazen en een enorme snaaitrek
Heel veel sterkte, goed dat jullie gepraat hebben. Ik zou morgen de huisarts bellen of zij iemand weten en anders de ggd. Heel veel sterkte de komende tijd en boos mag je ook gewoon zijn.
@Katin87 ik ben bekend in de door jou genoemde omgeving maar ik ken geen relatietherapeut. Ik zou het via de huisarts proberen. Levert Google je niks op?
@Miekje86 Wat een super schattig jurkje voor E! Wat voor pakje krijgt L aan? En wat ga jij aandoen, heb je al een mooie jurk gevonden voor jezelf? Die van Miljuschka stond je namelijk heel goed! Verder ben ik niet nieuwsgierig hoor @Nina Sanders Hoe is de eerste nacht gegaan? Je gaat me toch niet vertellen dat je op vakantie ook vrijwillig om 6.00u op staat om de dag alleen te beginnen.... Toch?
Absoluut niet haha! Ben wel vaak wakker hoor. Ook omdat ik moet plassen en dan probeer ik echt suuuuuper stil naar het toilet te gaan, staat de mini opeens rechtop in bed! Ik slaap bij hen op de kamer omdat de steile trap naar de vide (ook nog eens met laag plafond) echt niet meer gaat met die buik. Heel romantisch hoor, ook omdat er een raam zit waardoor je letterlijk naar de sterrenhemel kijkt.. maar mijn man mag er - helaas - alleen van genieten! Hier heerlijk geslapen, net ontbeten (je doet onze jongens nog het grootste plezier met gewoon een bordje pap haha) en nu even een bakkie koffie en ons op ons gemakje klaarmaken. Daadna gaan we lekker uitwaaien bij de zee!
Oh mensen, nog 3 dinsdagen (incl vandaag) dat de kinderen naar school/opvang zijn en dat ik de hele dag zelf kan plannen Ik geniet er dan ook nog maar even van, met volle teugen Ben nu aan het werk met de Foute 1500 van QMusic op de achtergrond. Heerlijk, ondertussen meeblèren Ga daarna de benedenverdieping schoonmaken, uitgebreid douchen, Friends kijken en vanmiddag naar consulente en afspraak voor m'n wenkbrauwen. We eten makkelijk vanavond (soep met een salade en stokbrood), dus koken hoeft ook niet Wat zijn jullie plannen voor vandaag?
Hier vandaag even wat schoonmaken en misschien als ik zin heb wat wasjes. Heb slecht geslapen dus ik denk dat ik vandaag vrij weinig doe.
Overigens echt een tip (weten jullie gelijk waar we zitten maar ik kan dit zo aanraden) als je echt van de natuur houdt, maar wel zoals ik met (kleine) kinderen van een beetje (beetje maar hehe) luxe en vooral comfort houdt: wij zitten dus op camping Bakkum maar huren wel een accomodatie. Verschillende opties (check site) maar dit is het 2e jaar op rij dat wij in ‘Duinroos’ (voor 4 pers dus laatste keer haha) zitten en ik wilde jullie deze tip echt niet onthouden.
Wat ontzettend mooi! Ik wilde zeggen dat wij met 3 kinderen lang nog in 4 persoons huisjes zaten. Jongste zoon tot hij 4 was in campingbed op onze kamer. Maar dit huisje is wel heel compact, dat zou ik idd niet zo snel doen met 5 personen. Nu zijn wij wel wat gewend want we kamperen dus heel vaak, das natuurlijk nog kleiner Maargoed, wij kamperen alleen met mooi weer, dus dan leef je sowieso buiten. Hier is de benedenverdieping schoon, berg boodschappen gedaan,2 wassen gedaan en er moeten er nog een aantal, het heeft zich opgestapeld zag ik. Heel fijn die kerels in huis die of gewoon niks in de was stoppen en wachten tot hun moeder het niet meer aan kan zien en het zelf uit de kamers haalt,of een die bij al zijn gedragen kleren denkt dat hij het nog wel een keer aan kan dus overal stapeltjes kleren neer legt. En dan gister besluit dat álles toch maar in de was moet. Grr We gaan zo voor een nieuwe auto kijken. Ik vind dat zo'n rotklus. We weten nu wel hoe groot ie moet zijn, nu nog kiezen tussen kopen en leasen via man zijn bedrijf, dan nog welk merk, kleur etc. Pfff, niks voor mij hopelijk hakken we snel de knoop door zodat we voor we op vakantie gaan een nieuwe hebben
Hier net eerste prikje gehad, eind juli het tweede. Hopelijk geen bijwerkingen. Vriend mag vanavond gaan. Moet nu nog even blijven zitten tot het kwartier om is. Er is weer plaagjes uitbraak in de kdv van S. Hij had er dit weekend ook van, ging hem al eerst maandag thuis houden en bij de huisarts gaan maar hij was, buiten het snot, helemaal niet ziek. Geen koorts, moest hem nog genoeg overal van plukken. Dus gisteren gewoon gegaan en had daar niets meer van hoestje. En zelfs met minder kindjes is hij nog steeds de bendeleider...
Ah hier heeft Q koorts. Vond hem al wat hangerig. Nu komen er echt 3 kiezen beneden tegelijk door. De eerste is echt binnen een paar dagen doorgekomen vorige week. Zo pijnlijk als ik zie watvoor een unit het is. Dus ik gok dat dat de oorzaak is.
Hier vanmorgen een stuk gefietst met zoontje, kinderboerderij en natuurgebied buiten de stad. Samen op een bankje aardbeien en croissant gegeten, zo gezellig. Lekker bij een kleine speeltuin even met zand en water gespeeld en nu thuis. Even hangen en dan naar bed.
Hier eindelijk de definitieve aanslag van inkomstenbelasting binnen. Zat er echt op te wachten, hahaha Nu het geld zelf nog maargoed er zit schot in
Gaat snel in Nederland. Wij moet ergens tegen middel juli ons aanslagbiljet indienen en de centen gaan dan voor ergens eind december of 2022 zijn