Oh en wachten tot na de geboorte is geen optie hoor. Ze veranderen zo snel nog in hun gezichtje. Ik geloof niet in 'het is een echte [...]'. Dat zou me echt onrust blijven geven.
Nou ik kan maar één conclusie trekken dan: dit keer strootje trekken en ergens na de bevalling proberen zwanger te raken van zoon #4 Heb je mooi kwartet
Wat als er geen kinderen meer komen en je 1 naam moet kiezen die het nooit meer zou worden? Bij welke van de twee vind je dat het minst erg?
Hahahahaha! Nope! Dus de naam die het mij het minst doet als die het nooit meer zou worden? Op dit moment neig ik dan denk ik toch naar Z..
Maar dat is toch helemaal niet erg? Je moet toch samen tot een naam komen? Dat is niet van de wijs laten brengen, maar samen groeien naar een naam.
Man is steeds meer team Domien overigens. Toen ik vroeg waarom het zo lang duurde voordat de associatie met de radio dj minder werd wist ie het niet echt. Maar merk dat hem bij hem minder een rol speelt en dat ie het los kan laten. Bij mini O kon hij dat niet want die had anders Domien geheten.
Optie 2.. maar hoe meer ik optie 1 herhaal vind ik die toch misschien wel leuker, lastig, ik snap je twijfel!
Aangezien D. weer een kanshebber is, en O2 anders zo had geheten zou ik voor D. gaan. Vind Z. Ook niet z'n mooie naam. D. Is ook niet mijn smaak, maar beter dan Z.
Ik heb gestemd op Z. Ik vind het een hele leuke en stoere naam en heel eerlijk vind ik D. echt geen leuke naam.
Ik heb op 1 gestemd. Ik vraag me ook oprecht af hoe je Z. Uitspreekt. Zaa-mies? Zammies? Sammies? Saa-mies? Al vind ik E. Dan wel weer leuker dan S. Haha
Oh ik dacht de hele tijd dat het met de klemtoon op mies was! Hij voelt voor mij een beetje arabisch aan. Ik heb overigens niet gestemd want ik kan echt geen keuze maken. Ik moest heel erg aan Z. wennen toen ik die voor het eerst las. Maar toen je dit topic opende was ik er helemaal aan gewend en dacht ik, huh nee niet D. doen. Haha, niet dat ik iets mis vind aan die naam hoor maar ik was gewoon gewend aan Z.
Vandaag zijn man en ik dus weer heel erg team Z. E. Wat vreselijk die twijfel. Waarom twijfel ik om de dag?! Why why why?