Start traject zomer/najaar 2020

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Babywens95, 19 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Hoppaaaaaaa! Ik ga voor 5x scheepsrecht :roflmao:
     
    Jongemamaworden vindt dit leuk.
  2. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Wat meeeega shit dit :( Zouden ze het echter niet gezien hebben als het gele lichamen waren ipv follikels?

    Ik vind 17 en 18mm nog een beetje aan de kleine kant om te springen, dus ik vraag me af of dat het geval is, maar ja je verhaal klinkt wel duidelijk :( ik ken dat paniekerige gevoel ook goed van denken dat je een kans hebt gemist, dat is zoooo naar. Ik hoop zo voor je dat de testen alsnog positief worden.
    Merk(te) je verder iets aan je lichaam? Vruchtbaar slijm oid?
     
  3. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Ik heb vanavond het webinar gevolgd over de vaccinaties/COVID/zwangerschap etc. Heb het niet helemaal af kunnen kijken, maar het was heel interessant. De opname van de webinar zou op de site van Eshre.eu en Fertility Europe komen dus die ga ik zeker nakijken. De presentatie werd gegeven door Europese onderzoekers die helemaal in de fertiliteit wereld zitten. Heel boeiend.

    Even de dingen die ik onthouden heb, die misschien al bekend waren maar toch:
    - er zijn geen doodgeboortes geweest door de mrna vaccinaties
    - er zijn miskramen geweest na vaccinaties, maar niet meer dan dat er gewoonlijk ook optreden tijdens zwangerschappen. Er is geen link/oorzaak gevonden tussen miskramen en de vaccinaties. Het zou dus niet met elkaar te maken kunnen hebben.
    - de vector vaccins zoals Jansen en AstraZeneca zouden minder effectief kunnen zijn dan de mrna vaccins, oa daarom word gekozen voor de mrna vaccin bij zwangere.
    - zowel het virus bij een besmette zwangere, als de vaccinatie, is niet terug te vinden in follikels. Daarom de conclusie dat het geen invloed heeft op fertiliteit van de vrouw
    - COVID of de vaccinatie kan invloed hebben op kwaliteit sperma zodra er koorts is. Maar dat is door de koorts en niet door COVID of de vaccinatie, ook bij koorts door griep bijvoorbeeld. Verder is er geen afwijking gevonden.
    - vaccinatiestoffen worden niet teruggevonden in een ivf embryo en ook niet in de natuurlijke embryo’s.
    - er zijn aanwijzingen gevonden dat COVID word overgedragen op de neonaat tijdens de zwangerschap. Dit is niet goed terug te zien aan bloed of placenta, zoals bij volwassene in het bloed ook niet goed te zien is of er antistoffen zijn. Wel is er bij pasgeborenen COVID infectie zichtbaar bij een neus swab en keel swab. Dus het word wel overgedragen.
    - er word nog onderzoek gedaan naar vaccinatie bij zwangere of de afweer uit de spuit mee gaan de eerste 6 maanden na geboorte
    - COVID vaccinatie is vooral belangrijk in het 3e trimester. Het eerste lijkt minder te zijn ivm er dan nog minder gevaar is voor de moeder. Bij het 3e trimester en ontwikkeling van ernstige COVID is het risico op vroeggeboorte groot. En NIET vanwege de vaccinatie of de infectie, maar omdat door artsen vaker besloten wordt om de baby vroegtijdig te halen om zowel baby als moeder te kunnen redden, als moeder ernstig ziek is.
    - er is geen reden om 2-3 maanden te wachten met zwanger worden, dit was alleen omdat er nog geen onderzoeken waren gedaan.
    -ik ben moeten stoppen met kijken toen het ging over hormoonspuiten en de vaccinatie. Maar wat ik er zo van mee kreeg was dat geen probleem zo lang je niet ziek was. Het botst niet met elkaar omdat de celonderdelen zo verschillen dat die mekaar niet tegenkomen.

    Tot zo ver vond ik het allemaal heel goed en veilig klinken.
     
    herfstmeisjeB en BB83 vinden dit leuk.
  4. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Daar heb ik nu ook zo’n vermoeden van dat ze dat gezien heeft, maar dat is nu natuurlijk helemaal lastig te zeggen. 17-18 mm is inderdaad klein om te springen, dus was mijn conclusie dat ik mijn eisprong die dag net ervoor heb gehad, maar dat klopt dan weer niet met de andere symptomen die ik weer de dag ná de echo had. Pfff, kun je jezelf lekker gek maken ook.
    Ik heb geen vruchtbaar slijm gezien, maar is bij mij ook in voorgaande rondes niet altijd even duidelijk. Dus is niet een hele goede indicatie nu. Wel dat ik de vrijdag super opgeblazen gevoel had, en heb ik wel iedere keer tijdens/na mijn eisprong. Nog een lastige bijkomendheid is dat de LH testen die heb besteld, nu niet precies dezelfde zijn als de vorige van 2-BeSure. Dus deze ronde lijkt zo’n beetje alles anders te zijn dan voorgaande rondes waardoor ik spoor bijster ben. En ik vind het maar niks ;).
    Ik blijf doorgaan met LH testen en tempen en donderdagochtend prikken op progesteron. Ergens moet het duidelijk worden zou je zeggen :roflmao:
    Alleen agendaseks is nu dus helemaal lastig timen. Omdat ik effe niet meer weet hoe of wat :o:
    Gewoon blijven seksen zou je zeggen, toch? :rolleyes:
     
  5. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Zeer interessant en duidelijk verhaal!! Dank voor het delen van je aantekeningen
     
    Jongemamaworden vindt dit leuk.
  6. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    Nou, afgelopen maandag LH piek met flinke buikpijn, dinsdag verwacht ik gesprongen buikpijn was weg. Afgelopen zondag, maandag en gister avond gezellig gemaakt. Ik hoop dat het genoeg was en het raak is :rolleyes:
     
    kattenmama en BB83 vinden dit leuk.
  7. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Bleh kon ik je maar duidelijkheid geven! Hoop echt dat het nog komt want anders is dat wel een erg lullig verloop van je cyclus :(

    En inderdaad gewoon om de dag of om de twee dagen, dan zit je hoe dan ook goed! :D
     
    BB83 vindt dit leuk.
  8. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Jahoor…. Duidelijker kan bijna niet :oops:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Cintje14, Mommy94, Hopexx21 en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    Yess! Have fun
     
  10. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    zoooo goeie knaller!! Hopelijk een voorbode
     
    BB83 vindt dit leuk.
  11. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Haha, bizar. Als je net denkt dat het allemaal niks meer kan worden, toch een superduidelijke LH test. Crazy!
    Sorry voor mijn gezeur hier de afgelopen dagen, gewoon geduld hebben hè :rolleyes:
     
    Hopexx21, herfstmeisjeB en Jongemamaworden vinden dit leuk.
  12. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    Lees even terug, hetzelfde geldt voor mij whaha. :oops:
     
    BB83 vindt dit leuk.
  13. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Jaa hihi bij jou is het al helemaal super netjes. Moet je nagaan als je pas op CD24 je eisprong hebt :confused::)
     
    Jongemamaworden vindt dit leuk.
  14. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    Echt hè, maar tegen mij hadden ze gezegd als mijn cyclus langer dan 35 dagen zou duren ik dan terug moest bellen. Geldt dat bij jou niet zo dan?

    Ik had hem vorige cyclus op dag 13 en nu op dag 17 hopelijk blijft het volgende keer zo. Nog beter dat het helemaal niet meer komt natuurlijk haha
     
  15. Hopexx21

    Hopexx21 Lid

    15 apr 2021
    65
    26
    18
    Vrouw
    Lelystad
    Goedemiddag dames,

    Wie herkent dit?

    Extreme menstruatie krampen die niet te harden zijn, met gevolg dat je als je op je benen staat bijna flauw valt. Grote stolsels/weefsel achtige proppen groter dan een 2 euro munt. En geen eten achterover te krijgen.

    Altijd 4/3 dagen van te voren last van buikpijn/krampen en darm problemen. Dat na de wc gaan nog pijn doet.
    Continue aandrang hebben. En de krampen zijn niet normaal heb altijd hevig gehad maar nu is het wel echt heviger..

    Letrozol gebruikt en nu ongesteld geworden 1 dag te vroeg)

    Iemand ervaring?
     
    Jongemamaworden vindt dit leuk.
  16. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Jawel, maar mijn cyclus werd uiteindelijk boven de 40. Daarom vond ik het ook zo gek dat ik toch weer 5mg kreeg ipv 7,5. Dus des te blijer dat eitje nu op dag 19 sprong :)
     
    Jongemamaworden vindt dit leuk.
  17. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    O jeetje dit klinkt echt niet goed :( Ik heb zelf vrijwel geen last van mijn menstruatie, behalve dat ik wat krampen in mijn rug en buik heb de eerste dagen en heel moe ben.

    Van de letrozol merk ik zelf niks. Denk je dat het daaraan ligt? Ik zou dit wel zeker met je arts bespreken en misschien een extra onderzoekje laten doen om erachter te komen wat het veroorzaakt.

    Sterkte in ieder geval! :(
     
    Hopexx21 vindt dit leuk.
  18. Hopexx21

    Hopexx21 Lid

    15 apr 2021
    65
    26
    18
    Vrouw
    Lelystad
    ik denk soms aan endometriose.. aangezien diep vrijen ook enorme steken veroorzaakt en zoveel pijn.. weet niet of dat normaal is.. sta dan ook op de kop..

    En altijd gevoel van aandrang dus en abnormale menstruaties nu heb ik ongeluk dat mijn fertiliteit dus niet snel handelt en niet echt serieus is. Dus gesprek aangevraagd met mijn arts in de ferti mocht ze het niet serieus nemen dat ik vermoed dat er wat is stap ik over ben het zo zat. Elke keer gevoel dat ze vinden dat ik me aanstel ja ik weet dat menstuaties geen pretje zijn! Maar dat je duizelig en zowat flauw valt en zulke enorme stolsels hebt is niet normaal lijkt mij.

    maar blij dat dit jou dan bespaart blijft !
    en dankjewel❤️
     
  19. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw

    Ik dacht inderdaad ook meteen aan endometriose, maar wilde dat niet zomaar roepen. Wat super rot dat je je soms zo voelt bij artsen, dat is echt heel naar :( maar het zou echt belachelijk zijn als ze je hierin niet serieus nemen, want inderdaad hoort zoveel pijn en stolsels gewoon niet :(

    Ik hoop dat je snel meer antwoorden hebt en vooral snel pijnvrij mag zijn!
     
  20. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    Ik heb het van de eerste keer gehad, echt extreem met overgeven en al. Naar de huisartsenpost. Ze zeiden dat het een buik griepje was. Ik was ook echt mega erg ongesteld. En zulke buikkrampen, niet normaal. dat was mijn eerste ronde letrozol, dag 1 hiervan.

    Maar de stolsels ken ik niet. Ben je heel lang niet ongesteld
     

Deel Deze Pagina