Leuk een zomer mama’s 2021 topic! Al komt onze baby pas echt aan het einde van de zomer (hopelijk), maar ik sluit ook graag aan Ik heb het gevoel dat m’n buik de laatste weken heel snel groeit en echt al heel strak staat maar als ik het zo op de foto zie valt het eigenlijk nog wel mee
Vanmorgen op controle geweest, alles was goed. Bloeddruk van 100/60, kreeg een vingerprikje voor mn ijzerwaarden, deze waren 6.8 dus netjes (het moest hoger zijn dan 6.3). Ook ligt het kindje met het hoofd al in mn bekken, nog niet ingedaald - dat zou wel erg vroeg zijn voor dit termijn. En een navelbandje meegenomen; vind die klemmen zo kindonvriendelijk..
Nou, ik ben bij de vk geweest. Controle was goed. Ook mijn angst uitgesproken. Er zijn 3 opties. Optie 1: afspraken laten staan zoals ze staan. (40.1 strippoging en een doorverwijzing naar de gyn zodat ik uiterlijk met 41 weken wordt ingeleid) Optie 2: eerder al proberen te strippen Optie 3: eerder inleiden. Zo lastig die keuze. Niemand weet hoe het zal gaan en hoe groot de baby zal zijn. Tegen de pijn etc zie ik niet op. Ik vind het alleen spannend of de baby niet zo groot is dat het er niet goed uit komt en het schoudertje weer blijft steken. De vk gaf aan dat een baby in de laatste weken ca. 150 gram per week groeit. Dat betekent 300 gram erbij tot 40.2. Zou dat het verschil maken dat er geen schouderdystocie plaats vind? Eerder strippen zou ik an sich een prima idee vinden. Maar mijn bevallingen zijn allemaal begonnen met heel lang voorweeën (gerust 24 uur lang) die uiteindelijk doorzetten in echte weeën. Mijn idee is dat in die tijd het proces van verweking etc begint. En als dat niet gebeurt is, kan er ook niet efficient gestript worden. Dus eigenlijk valt die optie gewoon af naar mijn idee. De eerdere ervaring met een inleiding maakt dat ik daar ook niet heel erg naar uit kijk. Nouja, uiteindelijk voel ik me nu wel serieus genomen, maar weet ik niet wat wijsheid is. Het liefst beval ik volgende week gewoon spontaan. En lekker thuis. Maarja. Door de termijnen van de andere kinderen (40.2, 41.5, 40.4 en 39.6) is dat onwaarschijnlijk.
Wat lastig zeg! Hoop voor je dat uit zichzelf begint volgende week! Anders Succes met de knoop doorhakken! Hier nog (steeds) niks gaande. Baby is erg actief. Ik ga me ook op nergens verheugen om teleurstellingen te voorkomen. We wachten af
Dat is het beste wat je kan doen!! Hier begonnen voorweeën bij m'n zoon bij ruim 37 weken en hij werd pas 2 weken later geboren. Maar soms kwamen de weeën al om de 6-3 minuten en dacht ik dat het echt begonnen was en toen stopten ze weer. Zeer irritant!!
WAAR IS JOUW BUIK! serieus. Kom ik aan met m’n watermeloen. Ik kom altijd alleen maar aan op mijn buik en dat is dan echt gewoon een ronde bal. Een watermeloen dus. Voordeel is wel dat ik het meeste gewicht in de eerste week alweer kwijt ben.
Trouwens bij elke controle bij de vk zeggen ze ook gewoon dat mijn buik heel gemiddeld is en dat ie idd bij mijn postuur gewoon heel groot is. Ik heb daarbij voor de derde keer ook weer heel veel vruchtwater dus tsja. Maargoed. Als mensen dan vanaf 30 weken al vragen of ik bijna mag gaan bevallen of opmerkingen maken of het er 2 zijn, dan vind ik dat soms ook vervelend. Wat denk je, dat ik die striae voor m’n lol krijg. dat ik voor m’n lol alweer aanvoel dat ik geen grote porties meer kan eten zonder maagzuur te krijgen.. maargoed nu bij de 3e weet ik inmiddels hoe mijn lichaam verandert tijdens een zwangerschap en soms heb ik ook gewoon echt lak aan het eten hoor. Dan heb ik zin in een vette hap en dan neem ik op voorhand al 2 omeprazol!
Kreeg trouwens gister echt even een hele nare opmerking van m’n moeder die absoluut niet naar was bedoeld. Maar ik voelde me er zo rot om. Terwijl ik weet dat ze me zwanger prachtig vindt, ik vind dat zelf niet. Jullie weten dat ik gisteren wat heb geshopt. Gewoon wat comfy kleding oa voor na de bevalling. Zie mijn items op de screenshots van de vorige pagina. Zo ook een roomwitte relaxed broek met elastiek van katoen linnen, met een wijde satijnen leopard print blouse erop. Verbergt lekker een buikje. Boeien dat ik eronder dan geen string draag, maar gewoon een huidkleurige oma tent en natuurlijk voor de periode dat ik minder vloei. Ik wil me gewoon graag een heel klein beetje mooi voelen na de bevalling. Dus wel comfortabel natuurlijk, maar wel fijne stofjes die ik normaal ook zou kopen (linnen, satijn). Maar ook bijv een high waist leopard print wijdere broek (lekker strak aan de buik met elastiek). En daarop dan juist weer een roomwit vest maar wel een korter model. Ik had daarbij de gedachte: het is een high waist en m’n buikje wordt dan lekker naar binnen gedrukt, het is een drukke print dus ik hoef me niet druk te maken om randen van een onderbroek en daar kan ik dan best een iets korter vest op aan. Wat ik normaal thuis ook echt gerust zou doen. Fijne Toms eronder, zwarte Ray-Ban en klaaaaar. Zegt m’n moeder: waarom zou je je zo uitsloven meteen al? Alsof een tijgerprint zo flatteert en bovendien: je bent net bevallen dan. Laat die hoge taille en korte vesten maar zitten hoor, echt geen gezicht zo snel. Dan denk ik, waarom zeg je niet gewoon: leuke setjes, als het lekker zit en je voelt je er goed in, dan super leuk. Maar bedenk je ook dat het nog niet zo lekker kan zitten of dat je het minder mooi vindt staan dan je nu in je hoofd hebt. Dan zou ik een lekkere jurk achter de hand houden. Ze bedoelt het niet rot maar is mijn gedachte dan zó raar? Ik ben toch geen trashy del met grote gouden oorringen en hoge hakken in veel te skinny jeans Ik houd gewoon wel heel erg van de nude tinten met een panterprintje en mooie stofjes. Gewoon niet te veel poespas, maar wel verfijnde combinaties. Dan vind ik zo’n opmerking echt heel erg stom
@Lily94 Mooi buikje hoor! @Nina Sanders Vervelend van je moeder zeg... Probeer 't lekker naast je neer te leggen en te genieten van je kleding straks! Het was druk in het ziekenhuis vandaag! Was er om 13:30 en uiteindelijk pas om 17:30 weer naar huis.. Met de baby en mij gaat het goed, ze denken toch wat nawerkingen van de vaccinatie.. Maar omdat m'n klachten ook op een vergiftiging kon duiden hebben ze voor de zekerheid ook m'n bloed en urine nagekeken! Bloeddruk was netjes (130/60) en uit m'n bloed en urine kwam ook niks... Nu dus lekker in bed gekropen met paracetamol en hopelijk morgen weer wat beter!
Dacht vanmorgen dus dat ik de hele slijmprop was verloren. Maar bleek een gedeelte. Nu weer slijm verloren maar het 3 dubbele Denk dat nu alles eruit is
Had ik bij de mini ook met 38w4d. De vloedgolf bleef maar komen (en rook ook niet al te fris maar ik belde toen nog met de vk en dit was volkomen normaal). Ben de volgende ochtend ingeleid.
Hahahaha en voor mijn gevoel heb ik dus echt wel een buik hè. Maar de helft van mijn aangekomen gewicht zit volgens mij in m’n borsten, Pff niet te zuinig. Benen etc kom ik gelukkig ook niet aan! Was de vorige keer ook snel alle kilo’s kwijt na de bevalling. Dat is wel echt heel fijn