Ja het zit op het randje of ze een kloppend hartje kunnen zien of niet natuurlijk dus ergens snap ik het wel. Als je hem niet ziet hoeft dat namelijk met deze termijn nog niets te betekenen Ik denk ook dat het helemaal goed zit hoor! Bloed je nog?
Wow wat een afstanden liep jij! achja, we zijn iig nog sportief bezig, daar houd ik me maar aan vast haha!
Nou meiden ik ben bang dat het niet goed is.. Arts zag alleen een zwarte rond en kon niet goed zien of er iets in zat. Was ook wel ‘ver’ weg voor mijn idee. Daarna nog uitwendig en toen kon ze bm heel slecht zien. Ze zei dat hey echt twee kanten op kan en als ze volgende week niks ziet het dan niet goed is. Zo gehuild net in de auto pffff alles kwam er even uit. Vk zag vorige week wel iets van een vruchtzakje dacht ze dus ben bang dat er nu niets meer zit. Arts vond het geen raar beeld bij 5.6 omdat het nog zooo klein is maar ik denk dat ik het al weet
Het is nu op het randje of je wel of niet iets gaat zien. Als je eisprong bijv later was, kan het zijn dat het hartje nog net niet klopt. En misschien hebben ze daar in België wel betere apparatuur en zien ze alles ook al beter he. Ze bieden daar niet voor niks zo vroege echo aan. Als de vk weet dat ze geen geweldige apparatuur heeft en dat een echo nog onduidelijk zou kunnen zijn, snap ik ook wel dat ze liever nog geen echo doet. Dat levert misschien alleen maar extra spanning op. Met zo weinig bloedverlies lijkt het inderdaad op een gevoelige bmm, maar ik snap dat je graag bevestiging wil dat het goed zit. Hopelijk zie je morgen een mooi knipperend hartje op de echo.
Wat een rotnieuws! Al blijf ik duimen dat je volgende week wel een mooi beeld hebt en dat het toch goed zit.
Ik sport inderdaad ook nog, maar dat gaat ook niet geweldig. Snel moe, buiten adem en een beetje duizelig. Maar goed, we sporten in elk geval nog. Daar houd ik me in elk geval aan vast..
Zo is dat, we bewegen nog! Goed voor de doorbloeding! Ik ben wel 1 kilo afgevallen, hebben jullie dat ook? Terwijl ik voldoende calorieen tot me neem.
Ik mag door blessures niet meer hardlopen, maar wandel of fiets wel iedere dag. Wilde het skeeleren weer oppakken maar wacht daar nu maar even mee haha.
Met 5+6 kan het best zijn dat er nog niet veel te zien is. Wel rot dat er vorige week wel iets te zien was, maar misschien hebben ze betere apparatuur. Ik houd hoop!
@1986CHANTAL misschien lag het aan echoscopist of apparatuur… blijf duimen dat het volgende week gewoon goed zit
Shit nu zit je dus nog steeds in onzekerheid... Probeer, hoe moeilijk ook, positief te blijven. Ze hebben beiden andere apparatuur. Kun je niet nog even naar de vk, die kan vergelijken met vorige keer. Ik duim voor je!!