Oh de hel! Vreselijk. Zou ook een beetje voorzichtig zijn ja. Goed lekker dettol overal bij houden. Toiletten, klinken en veel en vaak wassen..
@MissyMoo oh nooo! Sterkte.. Hopelijk was 't eenmalig! Hier de oudste met snotneus uit school gehaald zo eerst naar zwemles en vanavond er vroeg in... Hopen dat 't gesnotter dan voorbij is... zou zo zonde zijn als hij z'n scouting kamp dit weekend zou moeten missen ivm een koutje! en aangezien je zwemles gewoon door betaald bij ziekte ga ik 'm nu dus ook niet thuis houden met een snotneus
@wiedeltje Ik weet soms niet meer wat ik kan doen. Probeer het huishouden te doen, maar meer dan dat niet. Verveel me ook best wel en kan moeilijk afleiding zoeken. Dus ik hoop dat het strippen morgen de laatste poging is. We zullen zien.
Super leuke 3D echo gehad! Ze lag er gelukkig goed voor. Wel de placenta voor haar gezichtje maar dat was niet zo’n probleem. Ze lag heerlijk te slapen, af en toe ging het mondje open, zo schattig om te zien! Helemaal verliefd. Ze ligt nog steeds goed, met het hoofdje omlaag. Ze heeft al haartjes zag de echoscopist. Qua groei loopt ze wel wat voor (was te verwachten, dochter groeide op p93), vooral lange benen, beentjes zaten al op 31 weken. Hoofdje en buikje op 30 weken. Maar ik ben helemaal blij
@Nina Sanders het schema wat jij hebt qua werk en privé balans klinkt echt zo perfect hè. Hier is alles ook gewoon schoon maar zo perfect is het hier nu ook weer niet @Lily94 wat een mooie echo zeg Ik ben maar even op bed gaan liggen Blijf op de 1 of andere manier toch erg moe
Mooie plaatjes @Lily94 ! controle vk was goed. Bloeddruk was echt perfect 135/75 en het hoofdje lag nu weer beneden. Over 3 weken weer controle.
Hebben jullie dat ook (dames die bijna uitgerekend zijn dan) dat jullie constant geappt worden hoe het ervoor staat? Of je al bent bevallen. En het zijn vaak mensen waarvan ik sporadisch contact mee heb. Ik word er eerlijk gezegd een beetje kriebelig van, snap dat mensen interesse willen tonen. Maar ik wil er zelf ook niet de hele tijd mee bezig zijn omdat ik al teleurgesteld ben
Yep! Ik heb bewust al tegen veel mensen niet de exacte datum gezegd en meer eind juli ipv begin juli. Had het bij mijn vorige zwangerschap ook zo erg en pas bevallen met 41+ weken. Zat er toen ook echt doorheen en al die vragen werd er knetter gek van. Nu heb ik er maar 1 die regelmatig check of er wat gaande is.
@Krisjee Oh vervelend zeg! Nee geen last van hier... Laatst wel een moeder op school die zei " loop je nog steeds zwanger rond?? Je bent toch al weken over tijd??" die had geïnterpreteerd dat mijn start verlof de uitgerekende datum was Maar je kan ze best appen dat je 't niet op prijs stelt dan toch? Dat ze 't vanzelf wel horen als 't zover is
Ik vind het niet erg als ze vragen hoe het gaat, maar vragen zoals: Nog steeds geen baby!?? zijn gewoon irritant. Ik wil dan ook altijd reageren met: Ja, twee weken geleden geboren, maar gewoon lekker niet verteld. Zoontje heeft nog één keer overgegeven, de middag geslapen, maar hij lijkt nu alweer beter. Hopelijk blijft het hierbij.
@Krisjee nou ik had tegen m'n moeder gezegd dat m'n bloeddruk te hoog was en die zag het al helemaal zitten geloof ik dat de baby elk moment kan komen, dus kunnen nog lange weken worden Heb trouwens een bloeddruk apparaat gehaald, dan kan ik het zelf ook in de gaten houden.. voor vandaag zit hij op hetzelfde als gisteren.
Blijft bijzonder hoe dat werkt.. mijn bloeddruk is nog nooit zo hoog geweest als de jouwe is; en jij noemt 'm perfect. Zo zie je maar, ieder mens, lichaam en zwangerschap is anders.
@Krisjee ik ben zo blij dat mensen dat nooit aan mij gevraagd hebben. Ik zou er ook niet op reageren.
@Krisjee; ik zeg bewust eind augustus om dat te voorkomen en daarbij zijn er maar een paar mensen die de exacte datum weten. Gaat ze niks aan!
mijne is nog nooit zo laag geweest tijdens de zwangerschappen en daarnaast overigens ook niet Ik lees hier wel eens een onderdruk van 60 en dan denk ik ZO LAAG?! Ga straks mijn vorige zwangerschapskaarten eens opzoeken om te zien hoe hoog ze de vorige keren waren rond deze termijn. Na de 30 weken ging die sowieso stijgen maar verder weet ik het niet meer.