Tv buiten

Discussion in 'De lounge' started by Yeuu, Jun 30, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,271
    25,740
    113
    #41 Adje, Jun 30, 2021
    Last edited: Jun 30, 2021
    Ik wist ook echt niet dat dit een ding was. Weer wat geleerd :roflmao:
    Hier zou ik het niet zo nodig vinden, ondanks dat ik tv kijken echt heerlijk vind. Maar we hebben onze zithoek en tv ook pal voor de openslaande deuren. Dan heb ik al het gevoel dat ik buiten zit. En het erge is dat de buren onze tv waarschijnlijk net zo goed kunnen horen als wanneer we hem buiten hadden gehad... Maar daar voel ik me niet bezwaard over, hij staat tenslotte wel 'keurig' binnen :D
     
    Roanna and owly like this.
  2. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,271
    25,740
    113
    #42 Adje, Jun 30, 2021
    Last edited: Jun 30, 2021
    Overigens vind ik het geluid van pratende buren en tv geluiden toch echt twee totaal verschillende dingen (afhankelijk van wat je kijkt natuurlijk ook).
    Ik kijk ook graag naar actiefilms. Gillen, schreeuwen, schieten en scheurende banden zijn imo toch echt minder rustig dan mensen die een gesprek voeren.
     
    Olympia, Zxcvb, Roanna and 6 others like this.
  3. Reigertje

    Reigertje Actief lid

    May 6, 2021
    201
    219
    43
    Female
    Wij hebben een tv onder de overkapping hangen. Streamen dmv een chromekast en mobiel.

    onze tuin is 16 meter diep en de overkapping een meter of 3 waar hij achterin hangt. De buren zitten meestal binnen en anders zitten allemaal op het terras bij de achterdeur. Die horen onze tv echt niet.

    beetje leven en laten leven hè, wát een reacties gelijk weer allemaal hier
     
    Philou, tuc and Butchke like this.
  4. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Inderdaad... helemaal eens
     
  5. Inge1984

    Inge1984 Fanatiek lid

    Sep 10, 2015
    1,805
    1,621
    113
    Moah dat "beetje leven en laten leven" wordt mijn inziens steeds meer als excuus gebruikt om maar lekker herrie te maken. Bedoel ik overigens niet rechtstreeks naar jou @Reigertje, geloof zo dat je buren er op die manier wellicht geen last van hebben. Maar mensen lijken het tegenwoordig normaal te vinden om de hele omgeving maar met je geluid op te zadelen. Komen tegenwoordig zelfs op onze rustige boerencampingjes mensen tegen die het nodig vinden om een radio aan te zetten in de tent. Onder het motto: beetje muziek is gezellig. Dat je dan vervolgens de hele camping verplicht om naar je "gezellige" muziek te luisteren valt dan kennelijk weer onder "beetje leven en laten leven".
     
    Roosje35, Olympia, Liefje91 and 16 others like this.
  6. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    Aug 5, 2019
    2,440
    4,368
    113
    Plus pratende mensen, spelende kinderen doe je niets aan, maar mensen met jouw zelfgekozen geluid opzadelen (muziek, tv) buiten vind ik echt heel storend.
     
    Olympia, Roanna, Madelie and 6 others like this.
  7. Philou

    Philou Fanatiek lid

    Apr 20, 2019
    1,923
    5,839
    113
    Het wordt inderdaad weer vreselijk overdreven.
     
    Linda86, Juul75, Butchke and 2 others like this.
  8. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Hoe durven ze?! :eek::roflmao:
     
    Biny, miss C, smax and 6 others like this.
  9. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    Aug 14, 2020
    1,301
    2,091
    113
    Female
    'Leven en laten leven' zie ik toch vooral ook dat je anderen moet laten leven zoals zij dat willen. En dus niet jouw levensstijl opdringen aan een ander en geen overlast veroorzaken.

    Wij wonen in een rijtjeshuis in de stad. Natuurlijk horen we de buren praten. Maar gesprekken vallen wel eens stil, er zijn rustmomenten, iemand zit wel eens alleen buiten, etc. Dat is nooit non-stop. Maar met de tv aan is er dan ineens altijd geluid. Inclusief special effects, indringende achtergrondmuziek, reclames, overdreven gejubel... Een gesprek met steeds dezelfde stemmen vervaagd in achtergrond geroezemoes. Tv is er juist voor bedoeld om continu je aandacht vast te houden en kun je veel moeilijker blokkeren.

    Ik zou er niet gelukkig van worden als mijn buren in de tuin tv zouden kijken. Zul je net zien dat ze al een aflevering voorlopen op je favoriete serie:thumup:
     
    masami, Roosje35, Olympia and 11 others like this.
  10. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,042
    16,548
    113
    Ze doen vast rock paper scissors omdat ze het zo spannend vinden. :roflmao:
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  11. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    Feb 12, 2012
    4,237
    1,891
    113
    Female
    Want?

    Ik vind't echt oprecht bijzonder dat mensen buiten een tv hebben.
    Is het niet zo dat we juist genieten in de zomer van de gezellige avonden buiten. Boekje lezen, gesprekje met elkaar, visite, tuinieren, weet ik veel wat we in de zomer juist graag buiten in onze tuin doen. Gewoon.. de charme van het buitenleven.

    Maar in plaats daarvan gaan mensen tv zitten kijken buiten. Ik snap dat echt niet.

    Mja... ik snap de tv's en de schotelantennes naast de caravan ook niet op campings.
     
  12. tuc

    tuc Niet meer actief

    :roflmao: het is werkelijk een schande:p
     
  13. Feye

    Feye VIP lid

    Nov 26, 2013
    6,468
    3,913
    113
    Female
    Ik kan me juist voor die tv geluiden makkelijk afsluiten, dat hoor ik gewoon na een paar minuten niet meer. Maar als de buren een leuke discussie buiten aan het voeren zijn, dan is dat voor mij veel meer aanwezig en hoor/volg ik dat dus veel meer.
     
    GossipGirlxoxo and Butchke like this.
  14. Philou

    Philou Fanatiek lid

    Apr 20, 2019
    1,923
    5,839
    113
    Tja sommige mensen genieten van TV kijken buiten. Dat kan toch? Maar doen alsof je mensen daarmee overlast bezorgd vind ik overdreven.
     
    Butchke likes this.
  15. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Dat er een tv hangt wil niet zeggen dat dat ding 24/7 of zelfs überhaupt dagelijks aanstaat. Wat een aannames en vooroordelen….. oprecht bijzondero_O
    Wij houden van een leuk muziekje op de achtergrond als we visite hebben, een spelletje doen of bbqen. Dat vinden wij genieten van elkaar en het buitenleven.
     
    Kukido, tuc, Relax and 2 others like this.
  16. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    Sep 13, 2014
    9,446
    4,241
    113
    Wij hebben ook een tv buiten! Op dezelfde manier als jullie. Werkt prima hier. Ik hoor m aan het eind van de tuin (15-16 meter) niet. De buren horen hem helemaal niet.
    En ja wij draaien ook wel eens muziek in de tuin, soms best hard maar dat is Max een kwartiertje en eens per werd of zo. Disco voor m’n dochtertje.

    Als dit nog niet kan. Benieuwd hoe hard jullie de tv dan hebben staan
     
    Philou, GossipGirlxoxo and Butchke like this.
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Hou op met me :roflmao::roflmao::roflmao:
     
  18. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    Sep 13, 2014
    9,446
    4,241
    113
    Nee hoor dat is echt een aanname van jou ;)
     
    Philou, Butchke and GossipGirlxoxo like this.
  19. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    Jul 16, 2007
    18,000
    1,841
    113
    Wij hebben hem niet permanent buiten, maar hebben een kleinere tv die wij buiten zetten indien nodig wij hebben een overdekt terras waar wij gewoon streamen.
    Wij wonen overigens vrij staand dus niemand die er last van heeft. Wij gebruiken hem bijvoorbeeld als er net als laatst voetbal wedstrijden zijn of andere zaken die wij live willen volgen. Wij hebben te maken met tijdsverschil dus ik wil overdag niet binnen zitten om iets te volgen dan kijk ik liever buiten.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  20. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    Feb 12, 2012
    4,237
    1,891
    113
    Female
    Dat zeg ik toch ook niet? Dat mensen'm heel de dag aan hebben staan?

    Ik vind de tv trend in je achtertuin oprecht bijzonder. Daarmee veroordeel ik toch niemand?
    Is gewoon een mening...

    En wij hebben ook echt wel af en toe een muziekje ofzo op de achtergrond. Maar daar heb ik niet echt een tv voor nodig
     

Share This Page