Tv buiten

Discussie in 'De lounge' gestart door Yeuu, 30 jun 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.875
    5.163
    113
    Home
    Ik denk dat de buren meer overlast hebben van kinderen die spelen in een zwembad in de tuin dan een tv die savonds aanstaat

    Jemig wat een gezeur door sommige weer
     
    Butchke en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  2. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.926
    5.864
    113
    Nee klopt, maar ik denk dat het niet altijd te voorkomen is dat je wat hoort. Zachtjes op de achtergrond of eens een uitschieter. Moet natuurlijk niet uren doorgaan.
     
    Madelie en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  3. Glitterhartje

    Glitterhartje Fanatiek lid

    30 jan 2021
    2.390
    1.925
    113
    Misschien is de vraag al gesteld hoor, maar geen zin om al die pagina’s terug te lezen..
    Komt er geen vocht in die tv’s? Neem aan dat ookal hangt het overkapt dat er met slecht weer/benauwdheid en veel vocht in de lucht dat dat best weleens in die toestellen kan trekken?
     
  4. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    #204 GossipGirlxoxo, 30 jun 2021
    Laatst bewerkt door een moderator: 30 jun 2021
    Dat is een goede winst inderdaad maar zoals het nu gaat met de plannen voor het NDSM kijk ik er niet raar van op als die wist over 5 jaar verdubbeld is!! En je hebt gelijk met de station als eis! Ik wil ook als we her doen alleen uitwijken naar een dorp/stadje met rechtstreekse busverbinding naar A'dam Noord en een bus die vaker dan eens per uur gaat. Vanaf Noord kan hij dan met de Noord Zuidlijn of pont alle kanten op.
     
    Siepie85 vindt dit leuk.
  5. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.182
    10.726
    113
    Je hebt herrie en herrie. Ik heb jaren in de stad gewoond. Hangjongeren met straatdisco's, lachgas, ruzies, dronken voorbijgangers, verkeer, hulpdiensten (dochters eerste lange woord was "am-bu-lans"), binnenvaartschepen... stil was het nooit. Ik merkte pas hoe abnormaal het was toen ik verhuisde en ervoer wat een stille nacht is.
    Maarrrr... toen ik hier voor het eerst in de tuin zat te lezen, zat ik elke keer een halve meter in de lucht als de honden van de buren gingen blaffen, voor mijn gevoel pal naast me!

    Zelf heb ik geen enkele behoefte aan een tv in de tuin (of de slaapkamer). Ken het verschijnsel ook helemaal niet. Onder de juiste omstandigheden mbt plaats in de tuin en volume, als je er weinig van mee krijgt, zal het me wat als de buren het doen. Maar als ik elk reclameblok, schrikeffect en seksscene mee kan luisteren, nee dank je.
     
  6. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.093
    12.062
    113
    Mijn ervaring is meer dat ‘de overkapping’ vaak in gebruik wordt genomen door de pubers die daar kunnen zitten en dan ook nog tv kijken. Ook wel door ouders, maar dan meer voor sport op de achtergrond (mijn vader kijkt ALLE etappes, bijna alle Olympische spelen, dan is het fijn dat je niet de hele dag binnen zit).

    Is het overlast? Niet bij de mensen die ik ken die dat hebben want die wonen zo ruim met enorme tuinen, of de overkapping is ook nog eens aan alle kanten afsluitbaar. Zou ik het in mijn tuin van 50m2 willen? Nee, dan zit ik net zo lief binnen met de schuifpui open wat @GossipGirlxoxo ook al zei.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  7. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Heb je dat al eens besproken met je buren? Ik hou zelf ook van een achtergrond muziekje als ik in de tuin zit en of die nou van mezelf of de buren is maakt me vaak niet zo uit. Maar muziek uit een andere tuin zo hard dat jij in je tuin geen fatsoenlijk gesprek kunt voeren is natuurlijk niet normaal. 1 of 2 keer per jaar als er een feestje word gegeven en de muziek gaat later in de avond uit dan zie ik dat zelf door de vingers maar telkens als het mooi weer is, nee dat is niet normaal en daarover zou ik met de buren in gesprek gaan km samen tot een oplossing te komen.
     
    Butchke vindt dit leuk.
  8. Beukenhaag

    Beukenhaag Fanatiek lid

    17 mei 2020
    1.603
    1.732
    113
    Daar durf je ook niet zo snel aan de deur vragen of het zachter kan:o::p
     
    Cindy1977 en Paardenbloem vinden dit leuk.
  9. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.006
    113
    Ik ken t alleen van de camping eigenlijk :roflmao: Denk dat je m in onze buurt ook gewoon kwijt bent als je m laat hangen. Ook niet echt plek voor een overkapping die de moeite waard zou zijn. Maar goed, als ik m wel zou hebben zou er de sfeerhaard op aanstaan of een aquarium. En dan volhouden tegen mn dochter dat je ook écht niet anders kan. :D
     
  10. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Dan kan hij wel grote sterke Rico verhoeven zijn maar dat zegt niets over het feit of hij een goede of slechte buur is. Zal er dan niemand zijn langs gegaan met het verzoek wat in te dimmen met de muziek ivm overlast. Hij komt op mij niet over als een of andere asociaal die schijt aan de buren heeft maar dat kan ik mis hebben.
     
    Biny en Cindy1977 vinden dit leuk.
  11. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.993
    6.743
    113
    zuid-holland zuid
    Ik heb naast mensen gewoond die altijd savonds Duitse schlager-muziek in de tuin draaiden:cool:. En later naast een buurjongen die rapmuziek draaide met hele grove teksten. Zat ik met mijn dreumes een boekje te lezen terwijl verkrachtingen en schietpartijen door de tuin schalden.

    Dus wat mij betreft gaat het niet alleen om volume, maar ook om smaak. Als mijn buren visite hebben en ik hoor gesprekken en gelach dan heb ik daar niet echt een mening over. Maar als ik gedwongen word naar muziek/films te luisteren die ik echt vreselijk vind dan word ik daar echt bloedchagrijnig van.

    Dus ik ben echt heel blij dat mijn buren geen tv hebben. Ik woon dan wel in de randstad maar ik ben ook van team “rust- in-mn-tuin”
     
    Gewooniemand en Inge1984 vinden dit leuk.
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik kon op vakantie nooit slapen als kind door de stilte. Dan moest mijn moeder een radio zacht aanzetten in de slaapkamer anders deed ik geen oog dicht. En nog heb ik daar wel wat last van.
     
  13. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Grapje toch???
     
  14. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Jezelf meteen uitnodigen :roflmao::roflmao:
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  15. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Geen flauw idee of er iemand ooit geklaagd heeft. Mijn nicht woont er nu recht naast, maar die zijn ook niet vies van feestjes :cool:

    Wat ik wel weet is dat ALS ALSSSS hij zijn kids een keer uit school haalt, hij overal parkeert. Op de invalide plek, op de stoep tussen wachtende ouders, half de oprit naar het schoolplein op, etc. Je woont 2 min van school, kom gewoon te voet ouwuh ipv dat je ons bijna raakt :|
     
  16. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Zijn in dit geval de buren van mijn ouders. Mijn ouders moeten ernaast leven. Die zijn ook half doof dus daar komt de muziek iets minder hard binnen
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  17. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Maar daar schuilt dus wel het gevaar. Nederlanders hangen veelal hele avonden voor de tv. Lekker buiten. Biertje of wijntje erbij. En wordt er dan nog wel altijd rekening met de buren gehouden.
     
    Philou en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Dat is inderdaad asociaal en echt zo een mentaliteit van ik pleur mijn auto zo dicht mogelijk neer want heb toch geld zat om de boete te betalen (dat is wel een beetje de mentaliteit van al die social media BN'ers de laatste jaren). Dat hij zijn kinderen daarmee voor schut zet heeft hij blijkbaar maling aan. Best dom, ik had hem slimmer ingeschat.
     
    Cindy1977 vindt dit leuk.
  19. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.028
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    Ik denk dat het vooral belangrijk is om de wijk te 'lezen' waar je woont.

    Liggen de meeste kinderen in bed voor 8 uur? Laat jouw kind dan niet luidkeels dagelijks bij het zwembad spelen tot 11 uur.

    Heeft zo'n beetje de hele buurt in het weekend de radio aan in de tuin? Voel je dan beslist niet bezwaard om een tv in je tuin te zetten.

    Woon je in een wijk waar heel veel mensen hechten aan de zondagsrust? Ga dan niet standaard op zondag met allemaal elektrische apparaten aan het werk in je tuin.

    Hier zijn de meeste buren tamelijk rustig buiten, oorzaak is een buurvrouw die je het leven behoorlijk zuur maakt als ze je regelmatig hoort. Met als gevolg dat de enigen die we horen het gezin van dus die buurvrouw is en een echtpaar van wie de man een strafblad van hier tot Tokio heeft, daar heeft ze blijkbaar respect voor.
     
    Happyhope, Gewooniemand en Roanna vinden dit leuk.
  20. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik denk in 95% van de gevallen wel. En in die 5% die geen rekening met de buren houd is het probleem niet die tv buiten maar de mentaliteit van de buren. Die denken dat ze met niemand behalve zichzelf rekening hoeven te houden. Is het dan geen overlast van de tv dan is het wel van muziek vanuit huis, van "feestjes" met vrienden tot laat in de avond/nacht, van stinkende sigarettenrook dicht bij de ramen, van BBQ stank als net de schone lakens buiten hangen, van 3 auto's die altijd fout/dubbel of ves te breed geparkeerd worden en zo kan ik nog uren door gaan. Als mensen geen rekening met hun buren willen houden door de buiten tv op een normaal volume te zetten waarbij iedereen nog een normaal gesprek kan voeren en verstaan dan zullen die mensen met andere zaken, die voor ons heel normaal zijn omdat we normen en waarden hebben geleerd, ook geen rekening houden dus op elke andere denkbare manier alsnog overlast veroorzaken. Mijn conclusie na dit langdradige verhaal, dan is de buiten tv dus niet het probleem maar de buren zelf.
     
    Philou, Fuddey en Butchke vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina