Uitgerekend 1 t/m 15 juli 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Carolinec87, 24 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lenainlove

    Lenainlove Actief lid

    8 jul 2020
    280
    222
    43
    Vrouw
    Perfect weer nu inderdaad! Onze eerste kwam op een warme dag vlak voor 2 hittegolven en ik heb een hekel aan hitte... werd gek, vooral met dat plaklijfje de hele tijd aan de borst! Dus nu verheug ik me op meer koelte, maar ja moet ie wel komen :roflmao:
     
    MissyMoo vindt dit leuk.
  2. xDaantje

    xDaantje Bekend lid

    12 sep 2017
    692
    677
    93
    Vrouw
    Weer even geleden dat ik wat van me heb laten horen! De meeste dames nog niet bevallen, en voor wie wel al bevallen is; succes!!

    Hier gaat het goed. Ons zoontje is sinds een week thuis, wat enorm genieten is. Al die tijd deed hij het super in het ziekenhuis, tot we 3 weken geleden wakker gebeld werden. Ons zoontje was doodziek geworden, hij had NEC. 1 op de 3 baby's overlijdt daaraan dus we schrokken ons kapot. Daar lag ons mannetje weer, net als in het begin, aan de monitor, infuus, voeding gestopt... het was zo zielig om te zien. Ontzettend eng was het, we waren heel bang om weer een kindje te verliezen. Gelukkig waren ze er snel bij en na een paar dagen zagen we al grote vooruitgang. Toen is langzaam de voeding weer opgehoogd en toen hij weer terug op z'n normale voeding zat maakte hij weer enorme stappen en begon al zijn voedingen zelf te drinken en toen mocht hij dus snel naar huis! Thuis gaat het goed, het is een tevreden maar pittig mannetje. Als hij iets niet leuk vindt laat hij duidelijk van zich horen. De nachten gaan ook goed, na de laatste voeding komt hij snachts 1x rond 04.00. We vinden het alleen eng met ons andere zoontje, die nu dus ook weer ziek is. Een premature en dysmature baby is zoveel kwetsbaarder! Inmiddels is hij ook veel gegroeid, hij weegt nu zo'n 2400 gram (bij geboorte 1300). Alles gaat goed dus alleen is het voeden ontzettend zwaar. Ik ben al 7 weken fulltime aan het kolven, daarnaast drinkt hij 3x per dag aan de borst maar daar krijgt hij meestal nog geen volledige voeding uit, dus daarna krijgt hij nog de fles. Vaak zijn we zo'n 3 kwartier per voeding bezig en 2 uur later kunnen we weer opnieuw beginnen. Hopelijk heeft hij snel de energie om volledig aan de borst te drinken!

    Nou dat was weer even een update snel tijdens het kolven. Succes dames!
     
    Charls en MissyMoo vinden dit leuk.
  3. River87

    River87 Fanatiek lid

    28 nov 2016
    1.325
    1.064
    113
    @xDaantje jeetje wat heftig joh om allemaal mee te maken.
    Fijn dat de kleine man het nu goed doet.

    Hier gisteravond voorweeën maar eenmaal naar bed alles weg..
    Veel wakker en onrustig slapen en nu dus om dit tijdstip ook klaar wakker.
    En zere borsten :s
    Manlief naar z'n werk en hopelijk val ik straks nog wel weer als een blok in slaap
     
    MissyMoo vindt dit leuk.
  4. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    19 feb 2013
    720
    1.246
    93
    NULL
    NULL
    Ik ben inmiddels bevallen van onze zoon O.tis.
    5-7-2021 is hij geboren en weegt 4680 gram, geen kleintje. We zijn erg gelukkig:rolleyes:

    Hier hebt bevallingsverhaal:

    Vannacht (5-07-2021) om 00:30 begonnen te weeën, ik ging er van uit dat het oefenweeen waren. Maar rond 2:00 nog steeds flinke weeen om de 4 minuten die 1 minuut duurde. Samen met vriendlief gewacht tot 15:15 en toen hebben we de verloskundige gebeld. Ik had Inmiddels al 5cm ontsluiting.
    De verloskundige bracht toen gelijk het slechte nieuws dat het bevalbad bezet was, ik werd er helemaal emotioneel van.
    Maargoed overheen gezet en naar het ziekenhuis gereden. Daar in een gewoon bad gaan liggen en dit hielp wel een beetje, totdat de weeën stagneerde bij 6 a 7 cm. Ik had zo'n erge rugweeen dat ik er helemaal klaar mee was en zat te huilen van de pijn, ik had veel last van rugweeen.
    Samen met de verloskundige besloten om een ruggenprik te zetten deze hebben ze rond 11:30 geplaatst. Wat was dat een opluchting, ik kreeg daarbij ook nog weeën opwekkers maar daar heb ik niks van gevoeld.
    Om 14:00 uur heeft de gynaecoloog ontsluiting gevoeld en deze was 10, maar ik was erg moe en voelde niks van de weeën dus nog even een half uurtje geslapen.
    Na een uurtje rond 15:00 kwam de gynaecoloog voor te persen! En binnen 1 uur, was onze lieve O.tis. geboren.
    Ik heb zelf niks van de weeen gevoeld, en daar ben ik blij om.
    Ze hadden O.tis op p75 gemeten, dus bij 40 weken ongeveer 3600 - 3800 gram.
    Meneertje was 4680 gram schoon aan de haak. Hij heeft al aan de borst gedronken en eigenlijk gaat alles heel goed.
    Ik zag er zo tegenop, maar ben zo verliefd op mijn kleine man.
    We moeten nu 1 nachtje blijven om te bloedsuiker van O.tis te observeren maar dit gaat tot nu toe prima.
    Hij is zo lief, en heeft alleen bij de geboorte gehuild en is erg rustig.
     
    Melanieex, River87, Charls en 4 anderen vinden dit leuk.
  5. Anoniempje888

    Anoniempje888 Actief lid

    24 okt 2020
    124
    102
    43
    Vrouw
    @xDaantje wat heftig van de NEC nog.. maar fijn dat hij er snel van hersteld is en dat jullie nu samen thuis kunnen genieten!
    Hopelijk heeft hij snel genoeg kracht om volledig aan de borst te drinken.

    @River87 Hier ook weer regelmatig wakker en nu al eventjes niet meer kunnen slapen.. en over een half uurtje zal de kleinste er ook wel zijn. Hopelijk heb jij nog wat rust!

    @Krisjee proficiat met jullie zoontje! Wat een leuke naam en wat een flinke kerel is hij al :D
    Balen van de rugweeën maar fijn van de ruggeprik, klinkt een beetje zoals de bevalling van mijn eerste.
    Maar lekker gaan genieten nu van je gezinnetje en hopelijk mogen jullie straks naar huis!

    Hier gisterenavond wel wat meer steken/druk vanonder dus hopelijk heeft dat ook weer iets gedaan. Verder alles redelijk rustig… Heb nu wel echt mijn zinnen op 7/7 gezet dus het zou wel tegenslagen als er morgen nog geen baby is :roflmao: (al schat ik die kans hoog in…)
     
    MissyMoo vindt dit leuk.
  6. Carolinec87

    Carolinec87 Actief lid

    30 apr 2020
    430
    310
    63
    Vrouw
    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!! Fijn dat alles goed is gegaan! Nu lekker genieten!
     
  7. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    17 jul 2020
    241
    420
    63
    Vrouw
    @xDaantje wat ontzettend heftig! Ben blij te horen dat jullie nu lekker thuis zijn.

    @Krisjee nogmaals gefeliciteerd!! Lekker genieten maar. Zo jaloers hier!! :roflmao:
     
  8. Carolinec87

    Carolinec87 Actief lid

    30 apr 2020
    430
    310
    63
    Vrouw
    @xDaantje wat heftig voor jullie om mee te moeten maken zeg! Fijn dat het nu weer beter gaat!
     
  9. Carolinec87

    Carolinec87 Actief lid

    30 apr 2020
    430
    310
    63
    Vrouw
    Hier nog geen baby en ook geen tekenen dat ie eraan zit te komen helaas! Pff ben er nu al wel klaar mee..
     
    MissyMoo vindt dit leuk.
  10. Slowly

    Slowly Fanatiek lid

    1 mei 2020
    1.125
    734
    113
    Vrouw
    @xDaantje wat heftig allemaal. Wel fijn dat jullie nu thuis zijn en alles goed gaat. Vind het knap dat het fulltime kolven lukt en hopelijk kan hij snel volledige voedingen aan je borst drinken.

    @Carolinec87 ik begrijp je volkomen en ben niet eens over de 40 weken.
     
    MissyMoo vindt dit leuk.
  11. Anoniempje888

    Anoniempje888 Actief lid

    24 okt 2020
    124
    102
    43
    Vrouw
    Hier rond 6u15 de eerste wee en ondertussen is om 8u30 onze dochter E.mma geboren :D
    Weer een even snelle bevalling als bij onze 2de zoon. Een flinke meid van 3.735kg die ondertussen al flink aan de borst aan het drinken is!
     
    River87, xDaantje, Carolinec87 en 3 anderen vinden dit leuk.
  12. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    17 jul 2020
    241
    420
    63
    Vrouw
    :eek: Wow!!!

    Gefeliciteerd! Klinkt als een super bevalling. Wat is je geheim?
    Lekker genieten!!
     
    Charls vindt dit leuk.
  13. Charls

    Charls Actief lid

    26 aug 2020
    216
    351
    63
    Vrouw
    @xDaantje wat ontzettend heftig! Gelukkig is alles nu goed en jullie mannetje thuis!

    @Krisjee Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Echt een leuke naam, had ik ook in gedachten mocht ik een jongetje krijgen. Wat een flink kereltje! Gelukkig alles goed gegaan.

    @Anoniempje888 wow zo snel !!! Van harte gefeliciteerd met jullie dochter! Bizar hoe snel het is gegaan. Wist je al dat ze ook best groot is? Geniet ervan!!!

    vraagje aan iedereen, waarom moet er een punt tussen de letters van de babynaam gezet worden als je die post? Dan weet ik dat vast voor als mijn kleintje komt maar ik zie dat iedereen dat doet :roflmao:
     
    MissyMoo vindt dit leuk.
  14. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    17 jul 2020
    241
    420
    63
    Vrouw
    @Charls zodat de naam niet op Google te vinden is, en op de zoekfunctie hier op het forum.
     
    Charls vindt dit leuk.
  15. Slowly

    Slowly Fanatiek lid

    1 mei 2020
    1.125
    734
    113
    Vrouw
    Oh wauw!! Gefeliciteerd met jullie dochter. Lekker genieten. Wel een beetje jaloers nu wil ik ook bevallen en zo vlot.
     
  16. SHN

    SHN Actief lid

    8 okt 2017
    470
    387
    63
    Vrouw
    @Krisjee gefeliciteerd! Genieten nu!

    @xDaantje ai, nec is inderdaad niet goed! Wat fijn dat hij er goed is doorgekomen en nu thuis is!

    @Anoniempje888 Wauw, wat een snelle bevalling! Geniet van het babyknuffelen!
     
  17. Carolinec87

    Carolinec87 Actief lid

    30 apr 2020
    430
    310
    63
    Vrouw
    Wow dat is snel gegaan! Gefeliciteerd!! Lekker gaan genieten nu!
     
  18. Charls

    Charls Actief lid

    26 aug 2020
    216
    351
    63
    Vrouw
    Dankje!! :)
     
  19. Lenainlove

    Lenainlove Actief lid

    8 jul 2020
    280
    222
    43
    Vrouw
    Wooow ik kijk heel even niet en daar begon de babyboom, hopelijk zet het voor de rest van ons nu ook door haha!

    @Krisjee & @Anoniempje888 Van harte gefeliciteerd! Twee heel andere geboorteverhalen, maar met dezelfde mooie uitkomst: jullie lieve kindjes eindelijk vasthouden!! Geniet van elkaar :)

    @xDaantje Jeetje dat is meer dan een beetje schrikken, wat een nare tijd moet dat geweest zijn. Blij te horen dat hij er weer bovenop komt en goed groeit :)

    Hier vannacht weer eens wakker gelegen met voorweeën, maar weer niks doorgezet... hopelijk vandaag of morgen, onze peuter is uit logeren... Wil er niet te veel op rekenen, maar dat vind ik wel erg moeilijk. Wie kan mijn baby even uit mijn buik praten? :roflmao:

    @River87 Ook niet meer in de ochtend doorgezet bij jou?
     
    MissyMoo vindt dit leuk.
  20. River87

    River87 Fanatiek lid

    28 nov 2016
    1.325
    1.064
    113
    @Krisjee gefeliciteerd, grote kerelzeg, tot 30weken hadden wij ook die naam, maar toch omgegooit hihi , maar blijft een leuke naam

    @Anoniempje888 gefeliciteerd met jullie dochter, dat heb je snel gedaan zeg! Wow hoe doe je dat?

    @Lenainlove de hele dag niets.. ga zo die kleine maar ophalen.
    Zit hier ook al veel op de kleine in te praten maar effect heeft t nog niet..
    Kreeg ook berichtje van oud collega die is ook bevallen en was na mij uitgerekend dat is dan ff extra domper ofzo
     

Deel Deze Pagina