Virus? Wie herkent dit?

Discussie in 'De lounge' gestart door GossipGirlxoxo, 5 jul 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.194
    16.528
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja lijkt me ook echt heel erg naar om je man zo te zien.
    Hopelijk weten jullie het snel. Het herstel is doorgaans goed al kan het soms wat grillig zijn met opvlammingen.
    Beterschap!!
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  2. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    16 feb 2015
    4.273
    3.239
    113
    Vrouw
    Dank voor je input @Siepie85 ik vroeg me dat af van die bloedwaarde en virus of bacterie. Weer wat geleerd.

    @GossipGirlxoxo hopelijk kan je man snel terecht en komen jullie er achter wat er gaande is, je klinkt absoluut niet als een overbezorgde vrouw, ik vind je zorgen heel terecht.
     
    Siepie85 en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Dank je lief ❤
    Dat heeft dit topic me zeker gebracht, weer wat zelfvertrouwen in mijn eigen gevoel over deze situatie. Heb er letterlijk slapeloze nachten van al een week lang. Zit nu ook weer met man op de bank omdat hij gek word van de pijn en ik hem niet zo alleen wil laten zitten met zijn pijn. Morgen als ik dochter naar school heb gebracht kruip ik nog wel een uurtje of 2 bij man in bed. Denk dat deze week het huishouden me even gestolen kan worden.
     
  4. iMum

    iMum Bekend lid

    24 okt 2019
    646
    567
    93
    Vrouw
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  5. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    De koorts is gelukkig weg, maar qua ontstekingen in de gewrichten en het opvlammen van de huidklachten gaat het hetzelfde helaas op en af van de ene naar de andere plek in zijn lichaam. Dinsdag ochtend kan hij bij de internist terecht dus hopelijk heeft die nog ideeën.
     
  6. Heartofhope

    Heartofhope Fanatiek lid

    14 mrt 2019
    1.027
    1.224
    113
    Een tekenbeet hoeft niet recent te zijn om lyme te krijgen. Kan echt jaren duren voor het de kop op steekt.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  7. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    5 aug 2019
    2.440
    4.368
    113
  8. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    Ik lees dit nu net pas en moet eigenlijk meteen denken aan streptokokken A / acuut reuma.
    (Bacterieel dus)
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  9. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Thanks ga me inlezen!
     
  10. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Nog steeds hetzelfde, alleen nog wat afgevallen. Dinsdag zijn we bij de internist geweest. Daarna zijn er weer 12 buisjes bloed afgenomen en 2 potjes urine. Ook is er een afspraak gemaakt bij de reumatoloog voor als hier niets uitkomt en de internist dus niets met hem kan dan loopt het in ieder geval al bij de reumatoloog en gaan we daar niet weer de wachtrij in. Woensdag belt de internist met de eerste uitslagen (dan zal nog lang niet alles binnen zijn) maar beter iets als niets.
    Qua huiduitslag gaat het op en af. Eergisteren extreem vurig en jeukend en gisteren en vandaag rustig. De ontstekingen in zijn gewrichten verspringen nog. Er zit een soort ritme in, 1e dag gewricht is wat stijf, 2e dag gewricht is rood/dik/ontstoken/pijnlijk, 3e dag pijn al veel minder en nog wat dik en stijf, 4e dag helemaal verdwenen. Gisteren waren het zijn duim, Pink en elleboog die ontstoken waren, vandaag 2 knieën en 2 polsen en die grote gewrichten doen een stuk meer pijn. Ik maak me nog steeds ongerust maar aan de andere kant denk ik, de internist kwam niet ongerust over, dus ik moet dat ook loslaten. Hij ziet er alleen zo ongezond uit. Geen kleur / grauw in zijn gezicht (terwijl hij altijd vies bruin is) en hele donkere kringen onder zijn ogen. Het klinkt gemeen maar moet aan oom fester van the Adams familie denken en dat verontrust me.
     
  11. BloemNH

    BloemNH Bekend lid

    6 apr 2020
    627
    346
    63
    Vrouw
    Ik moest ook meteen denken aan reactieve artritis. Enige wat daarbij hielp bij een kennis was hoge dosis ibuprofen. Ook morfine-achtigen en prednison hielpen niet wat mede met andere onderzoeken uitwees dat het een reactieve artritis was. Helaas heeft het voor die kennis lang geduurd voordat de diagnose was gesteld waardoor revalidatie onnodig lang was. Zeker niet weg laten sturen dus! Sterkte!
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  12. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    16 okt 2018
    2.812
    2.501
    113
    Vrouw
    Ja ik ook! Ik heb dit vroeger veel gehad, altijd na een keelontsteking (reactie van toxine van de streptococc antibiotica kuur gehad en dan uitzieken) Na de 3de keer zijn mijn amandelen vewijderd nooit meer gehad!
     
    HappyRabbits en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  13. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.320
    10.284
    113
    Wanneer krijg je de uitslag binnen?
     
  14. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Woensdag telefonisch contact met de internist maar ze zei al dat dan nog lang niet alle uitslagen binnen zouden zijn. Hopelijk zit bij de eerste uitslagen al iets.
     
  15. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Voor we naar de huisarts gingen nam man dagelijks behoorlijk wat ibuprufen. Daar moest hij meteen mee stoppen anders kon de huisarts de klok erop gelijk zetten dat hij binnenkort aan de dialyse zat (zijn woorden). Hij heeft toen naproxen voorgeschreven. Twijfel nu of we toch weer naar de ibuprufen moeten. Vandaag een wat betere dag trouwens. Knieën en polsen nog wat stijf en alleen het vingerkootje van zijn pink is vandaag ontstoken en die kan hij goed ontlasten. Hij is alleen zo extreem moe. Ik ben blij als er woensdag wat meer bekend is (hopelijk).
     
  16. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.320
    10.284
    113
    Bah wat een drama!! Hopelijk heb je woensdag in ieder geval iets meer duidelijkheid, al duurt dat wachten altijd zo lang.

    Fijn dat hij vandaag een iets betere dag heeft, hopelijk zet dat zo door.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  17. BloemNH

    BloemNH Bekend lid

    6 apr 2020
    627
    346
    63
    Vrouw
    Jeetje schrikken zeg! En zo herkenbaar. Die kennis moest ook abrubt stoppen vanwege slechte leverwaarden zolang was uitgesloten dat die veroorzaakt werden door iets anders dan de ibu. Uiteindelijk toen die verbeterden mocht ibu weer opgevoerd. Fijn dat hij een betere dag heeft en ik duim voor woensdag
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  18. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.331
    8.335
    113
    Amsterdam
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Nee eigenlijk niets. De internist heeft gebeld en uit het bloed kwam geen enkel virus naar voren wat dit kon verklaren. Er was nog 1 uitslag niet binnen en die was vooral belangrijk voor de reumatoloog en daar is hij nu naar doorverwezen. Half augustus heeft hij een afspraak. De ontstekingswaarde was wel gedaald. Eind juni 55, begin juli 88 en nu 34. De getallen zeggen mij niet veel maar het daalt en daar ben ik blij om. Hij had wel lichte bloedarmoede maar dit kon volgens haar wel kloppen bij het beeld van de gewrichtsklachten en moest met de reumatoloog besproken worden.

    Enigste voordeel van het nog niets weten is dat ik niet meer dood ongerust ben want als het iets heel ernstigs of engs was geweest dan was dat nu wel maar voren gekomen.
     
  20. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.960
    15.002
    113
    Zekerheidshalve varkensvlees en varkensproducten ontwijken? Kan ook ontstekingsreacties en een reactie op gewrichten uitlokken.

    Ex van me kon er niet tegen, die kreeg gelijk "reuma handjes" zoals hij t noemde. Begon bij hem van t ene op t andere moment.

    Nu is t bij je man wel wat uitgebreider dan dat, maar allicht dat hij er baat bij heeft mocht t van toepassing zijn.
     

Deel Deze Pagina