Wat nou als nl rood wordt

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by anne19791980, Jul 7, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Volgens mij gebeurt er dan helemaal niets, je bent dan toch al op je bestemming. Lekker vakantie vieren in Frankrijk, er is echt niemand die je gaat zeggen, Nederland is op rood, je moet naar huis :roflmao:
    Hét is wat anders als frankrijk ineens rood wordt, dan zit je met quarantaine bij terugkeer in Nederland, testen ed.
    Maar dat zie ik echt niet gebeuren.
    Sinds we hier in Frankrijk zijn aangekomen heb ik me werkelijk nog geen 1 keer bezig gehouden met iets rondom corona. Ik heb de reisapp en zie vanzelf wel een melding als er iets veranderd.
    En al zou het hier ineens rood worden, dan maak ik ik eerst lekker onze vakantie af, zie hier minder mensen dan thuis, en het weer is stukken aangenamer:thumup:
     
    Nellie4 and Zara75 like this.
  2. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,793
    18,990
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Dat is inderdaad onwaarschijnlijk. Ze zeggen waarschijnlijk eerder iets in de trant van 'Les Pays-Bas sont rouges, vous devez rentrer chez vous.'
     
  3. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    #63 siriel, Jul 8, 2021
    Last edited: Jul 8, 2021
    :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
    En dan zeg ik..sorry ik begrijp het niet, en ik plof weer neer op mn strandhandoek.
     
  4. tumtummetje

    tumtummetje Fanatiek lid

    Jul 8, 2006
    1,844
    1,585
    113
    Hahaha, ik ben zo slecht in Frans dat ik letterlijk google translate erbij heb gepakt. Het is nu wel balen dat ik nu wel weet wat ze zeggen :D
     
  5. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,793
    18,990
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Dan zal ik maar eerlijk opbiechten dat de Franse zin ook met Google translate tot stand is gekomen.
    Mon français est assez rouillé. :roflmao:
     
    Beausecret and siriel like this.
  6. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,093
    12,062
    113
    Het begin is er….:mad:
     

    Attached Files:

  7. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    En zal helaas alleen maar roder gaan kleuren:eek::cry:
     
  8. Emm27

    Emm27 Fanatiek lid

    Mar 24, 2013
    1,909
    387
    83
    Hoe snel kan dit gaan.... kwestie van dagen?
    We gaan dinsdag...
     
  9. MissXray

    MissXray Niet meer actief

    Dan zit je gewoon lekker in Frankrijk en vier je vakantie.
     
    Mapje and siriel like this.
  10. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    Nee, er komt maar 1x per week (donderdag) een update met Europese cijfers, afkap van ik geloof dinsdag

    zie ook het kaartje dat @Dubbelgeluk deelt

    dus er komt volgende week pas een nieuwe. Verwachting is dat het volgende week rood wordt en week daarna donkerrood als het zo doorgaat. Pas bij donkerrood zullen landen serieuze beperkingen opleggen mogelijk werd gezegd

    Omdat de cijfers kijken naar de periode van 2 weken terug is het mogelijk net zuur voor de mensen die eind juli/begin augustus gaan
    Maar het valt nog niet te voorspellen of en welke landen beperkingen op zullen leggen
     
  11. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,953
    15,597
    113
    Nabij Utrecht
    Ja echt mega balen.... wij gaan 13-8 voor 2 wkn naar Portugal... de Algarve.
    In het betreffende plaatsje is het wel rustig qua besmettingen, maarja.... die stomme kleur nu.

    Ik duim als een malle dat het binnen 3 wkn toch weer op geel springt, maar heb er een hard hoofd in.
     
  12. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    Feb 9, 2013
    11,811
    5,949
    113
    Female
    Ik ben 27 juni naar Frankrijk gevlogen, onze pcr certificaten werden wel gecontroleerd op de luchthaven.
     
  13. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Ja dat lijkt me dan weer logisch.
    Maar ze gaan niet iedereen die met de auto reist vd weg halen aankomende zomer denk ik. Maar wij hadden alles netjes geregeld zou andere niet fijn reizen.
     
  14. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    Feb 9, 2013
    11,811
    5,949
    113
    Female
    Ik moet zeggen dat die controle... Nou ja eigenlijk vond ik het erg fraude gevoelig. Een beetje handig iemand had dat certificaat wel na kunnen maken. Pas als ze echt QR codes gaan scannen is het echt wat veiliger.
    Desalniettemin inderdaad, wij hebben gewoon getest. Kleine moeite en prima zo.
     
    siriel likes this.
  15. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,648
    5,688
    113
    Heerlijk! Denken wij ook. Wij vertrekken morgen naar Frankrijk :D
     
    siriel likes this.
  16. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Ah wat heerlijk, waar in Frankrijk ga je heen? Goede reis gewenst :thumup:
     
  17. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,648
    5,688
    113
    In de buurt van, Tours is onze eindbestemming. Wij hoppen graag dus zitten op 3 plekken.
     
  18. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Lekker van gaan genieten, wij zitten nu aan de Middelandse zee op hoogte van Beziers, zulk fantastisch mooi weer :thumup:
    Zo genieten!!
    Fijne vakantie gewenst!!
     
    Mississippi and Luna86 like this.
  19. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,965
    15,006
    113
    Had corona er niet geweest hadden we dit jaar naar Spanje gegaan, zeker met nr 2 op komst en dat t dan weer een tijd kan duren eer we die trip weer kunnen maken (zeker t stuk richting montserrat).

    Kaarsje branden voor mn vader bij de zwarte madonna, hij vond dat de meest imposante plek en sinds hij daar ooit was geweest na tip van mn oma elke vakantie die kant 1x uit ging.

    Mja corona was er wel, dus ik zag mijn reguliere vakantiestress al weer aangevuld worden en dan ben ik wel weer klaar met vakantie nog voor ik geboekt heb dus we laten t maar. Gaan ook niet in Nederland, hooguit weekendje bij mn moeder logeren in de caravan.

    Allicht over 3-4 jaar de herkansing in voor Spanje, afhankelijk van de oortjes van R. want mn man had tot zn 10e chronische oorontsteking, te nauwe buis...:confused:

    Met dochter hebben we geluk (mijn oortjes) hopelijk nogmaals dat geluk.

    Mja voor de wèl vakantiegangers is t natuurlijk wel knap lullig als iemand "dansen met jansen" gaat roepen zonder een pauze...En vervolgens behalen we topscores in de zomer...

    Was een weloverwogen besluit...

    Nouja, als zij op dezelfde informatieniveau besluiten nemen als dat jongeren en zwangeren moeten afwegen of ze wel of niet vaccineren dan komt er spontaan een southpark filmpje met een kip en een rad van avontuur in me op...:eek:
     
    Paardenbloem likes this.
  20. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,965
    15,006
    113
    Vrees dat t enige waar je kans maakt op een natuurcamping is (met tentje, zonder stroom). Ik vond t prima te doen en echt heerlijk, maar niet iedereen zit er op te wachten. Maar op zich is t voor een weekendje met wat oudere kinderen allicht wel heel bijzonder, zeker als kampvuur wél toegestaan is en ze een beetje t padvinderij type zijn.
     

Share This Page