Corona nieuws deel 9

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Liekje81, Jun 23, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Doen er ook veel. Tenminste hier in de stad dus wel en die geluiden komen nu steeds meer..
     
  2. Kleintjuh85

    Kleintjuh85 Fanatiek lid

    Feb 5, 2014
    3,992
    2,283
    113
    Noord-Brabant
    Mijn vriend en ik gaan vanavond eens met het andere gezin waarmee we op vakantie gaan rond te tafel zitten om te kijken wat nu wijsheid is. We weten het gewoonweg niet.. Wij willen geen van alle drie weken thuis vakantie vieren na afgelopen jaar. Dat is voor ons geen vakantie en zo kunnen we onze batterij niet opladen. We hebben met zijn alle genoeg meegemaakt het afgelopen jaar dat je ons zonder vakantie en bij eventuele lockdown in het najaar echt op kunt vegen. En zo zullen er nog zat andere gezinnen zijn die door dit beleid hun vakantie misschien in het water zien vallen. Ik blijf er bij, had wat langer gewacht met in 1 keer alles los te laten. De meerderheid van de 2e kamer had het kabinet er destijds op gewezen. Zij hadden hun zorgen geuit, en terecht dus.

    Het is gewoon zuur voor de mensen die buiten hun macht om pas later vakantie krijgen dat zij waarschijnlijk niet op vakantie kunnen.

    Heel egoïstisch, maar ik heb zoiets van, de jeugd heeft nu 2 weken hun vrijheid gehad, hun vakantie en lol gehad, laat dan nu de hardwerkende mensen met hun gezinnen aan de beurt zijn. Dan is het eerlijk verdeeld.
     
    Dubbelgeluk and Butchke like this.
  3. Mar76

    Mar76 Actief lid

    Mar 4, 2011
    223
    107
    43
    Zuid-Holland
  4. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    Apr 26, 2016
    5,483
    6,099
    113
    Female
    Kan me heel goed voorstellen dat je ermee worstelt, en dat laatste ook. Ik denk dat ze zijn uitgegaan van het principe dat de meerderheid risicogroep is gevaccineerd, en de lage besmettingen niet meer opwogen tegen de maatregelen. Mja, dan is ineens met z'n allen in de kroeg of op een festival staan zonder 1,5 meter wel het andere uiterste. :roflmao: Hoop dat jullie eruit komen!
     
    Kleintjuh85 likes this.
  5. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,450
    36,359
    113
    Maar hoe zou je dat dan moeten realiseren volgens jou?
     
  6. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,834
    19,172
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Volgens mij is dat al een paar keer aangeven. Er had ook een hoop vrijheid kunnen zijn, zonder meteen alles los te laten. Horeca wel open, maar met vaste zitplekken bijvoorbeeld.
    Winkels gewoon open, maar nog wel met de maatregelen die het mogelijk maken afstand te blijven houden. Misschien op iets meer plekken dan alleen het OV nog even vasthouden aan de mondkapjesplicht.

    Ik noem maar wat dingen hè, het kan ook anders. Maar waar het op neer komt: een middenweg. Nu is in theorie alles losgelaten, behalve de basismaatregelen. In de praktijk is eigenlijk alles losgelaten.Terwijl nog lang niet iedereen z'n 2e prik heeft gehad.
    Straks ga je van lockdown, naar volledig vrij naar een volgende lockdown. Als het nu gaat om het geestelijk welzijn van mensen, lijkt me dat veel funester dat wat langzamer versoepelen. Wel een deel van de vrijheid terug, ondernemers de kans geven om geld te verdienen. Maar niet meteen alles volledig los met deze risico's en gevolgen. Er had een beter balans moeten zijn.
     
  7. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Maar je gaat met de auto toch. Ik ga er gewoon vanuit dat je gewoon kan gaan misschien met een negatieve test maar dat is het wel. Anders dan dat je het zelf niet fijn vindt zou ik me minder zorgen maken en gewoon gaan.


    Of het moet komen door je zwangerschap dat je het nu minder vindt. Dat kan ik me voorstellen want om die reden hebben wij 3 weken Frankrijk wel geannuleerd en Nederland geboekt. Maar dat is puur eigen gemoedsrust. Als ik dat gevoel niet had gehad was ik gewoon gegaan en verwacht ik ook dat je gewoon kan gaan eigenlijk..
     
  8. Kleintjuh85

    Kleintjuh85 Fanatiek lid

    Feb 5, 2014
    3,992
    2,283
    113
    Noord-Brabant
    Eigenlijk wat @tupp zegt. Een gulden middenweg zeg maar.

    Er zijn dus mensen die vanwege medische redenen zich niet willen of durven vaccineren. Zij zijn dus nu het haasje zeg maar. Natuurlijk weet ik dat je niet met iedereen rekening kan houden.
     
  9. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,829
    3,353
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    ja.. en dan nog de groep die helaas wél gevaccineerd is, maar bij wie de vaccinatie niet gewerkt heeft. En sommige weten dat (die hebben zich laten testen) -maar anderen ook niet... Ook dit zal weer een kleine groep zijn- maar toch al een groep die de klos en dan nu weer pech heeft.
     
    Kleintjuh85 likes this.
  10. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    Feb 28, 2010
    3,062
    507
    113
    Tis toch om te janken dik 5000 . Het gaat nu als een speer omhoog. Ik zeg nachclubs/cafés weer dicht. Straks kunnen wij niks in de vakantie pretparken e.d.
     
    Kleintjuh85 and Anouk2005 like this.
  11. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,686
    8,789
    113
    Female
    Morgen waarschijnlijk nieuwe maatregelen. Ben erg benieuwd..
     
  12. Anniek88

    Anniek88 Fanatiek lid

    Sep 22, 2016
    2,996
    2,695
    113
    Female
    Bijna de helft Vd besmettingen zit tussen de 20/29 jaar. De ouderen groepen testen amper positief. Kortom dit is echt een direct effect van de versoepelingen van de 26e. Lijkt mij vrij simpel om het weer terug te draaien? Daarvoor ging het prima.
     

    Attached Files:

  13. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,159
    14,917
    113
    Female

    Hmm, lijkt me knap lastig te realiseren...
    En dan, mijn kinderen, ook jeugd, heeft nu hard gewerkt. Examen, studie, school. Zij hebben nog geen vakantie maar zitten nog hard te werken om de opleiding af te ronden. Zijn direct na de examens aan het werk gegaan. Zij willen ook graag nog hun vakantie. Net zo verdiend als ieder ander.
     
    suus1983, Roosje35 and femkes like this.
  14. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,675
    5,710
    113
    Morgen pas, verdorie dat moeten ze per direct doen:|
     
  15. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,686
    8,789
    113
    Female
    Nee, ze moeten eerst nog even vragen of het kwaad kan en wat ze moeten doen. Anders had Hugo vandaag wellicht de winkels al gesloten, zodat iedereen gewoon op vakantie kan:|
     
  16. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    dank je wel voor deze extra info.
     
  17. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,686
    8,789
    113
    Female
    Dat testen voor toegang is gewoon niet waterdicht en moet afgeschaft worden. Hoorde net ook van iemand; heeft morgen een bruiloft, iedereen moest testen vandaag. En dan hoeven ze morgen heel de dag geen afstand te houden….
    Er zal maar weer 1 of 2 testen vals negatief zijn of te vroeg getest om positief te kunnen testen… dan heb je gelijk weer een haard in die familie. En hoppa, die gaan volgende week eerst allemaal nog weer naar school en aan het werk enz…
    Gewoon afstand, volgens mij is dat een maatregel die je, zeker in zulk soort situaties gewoon aan moet blijven houden nu.
     
    littlemunchkin, Syane and Baloei like this.
  18. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,158
    12,167
    113
    Eens, er moet een oplossing komen, waarbij zij ook hun ontspanning kunnen vinden, maar dat ze ook nog op vakantie kunnen.
    Volgens mij waren er al heel veel mensen (in alle leeftijdscategorieën) blij met terrassen, restaurants en cafés open. Als we daarmee het vakantieseizoen kunnen redden, dan zou dat voor veel mensen acceptabel moeten zijn toch?

    En ik kreeg ook echt wel heimwee toen ik de feestende mensen zag en dat zal voor hun nog veel meer zijn, maar daar is het helaas blijkbaar nog te vroeg voor.
     
    NiVa0230, Zxcvb, Syane and 2 others like this.
  19. 2littlemonkeys

    2littlemonkeys Fanatiek lid

    Feb 27, 2015
    4,563
    2,765
    113
    Female
    Noord Nederland
    komt allemaal door Hugo met z’n gelul over dansen met Janssen..... :thumup:
     
    littlemunchkin and Dubbelgeluk like this.
  20. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,269
    16,651
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja dag ik mag toch hopen van niet. Ik denk dat de nachtclubs en discotheken weer moeten sluiten.
    Ik heb zaterdag een lunchafspraak staan en die moet wel doorgaan hoor;)
     

Share This Page