Hippe Mensjes staat hier op het forum als minder positief dacht ik? Z8 is stik leuk! Je bent goed geslaagd!
Klopt, maar is een prima webshop! Heb er al eerder gekocht. Wel lief dat je het even meld. Ja, ik ben gek op Z8! Vind de collecties steeds leuker worden, ze doen goed hun best..kwaliteit is soms wat minder maar in de sale is dat prima qua prijzen.
Hahaha nee dat toevallig niet. Maar ik heb me wel voor gek verklaard want een losse magnum, nou.. dan kan je voor dat geld echt beter een pak ijsjes kopen. Maarja.. dan liggen er dus 6 in de vriezer en nee, die zijn dan echt binnen 2 dagen op door mij alleen. Ik kan echt wel discipline opbrengen maar ik heb tijdens de zwangerschap wel 1 zwakke plek (voor de 3e keer): magnum ijsjes.
Tof! Ook dat je ze zo snel binnen hebt. Ik wacht nog steeds op Alternate. Het was een bestelling van 4 spellen. Eén was niet op voorraad, dat zou een paar dagen duren. Inmiddels staat er niet eens meer een datum bij
Ik denk dat ik ongeveer hetzelfde mocht afrekenen maar ook goed geslaagd. Ik hoop dat ik de maat van de jongste goed heb ingeschat, ik koop ook altijd een paar items vooruit.
https://www.alternate.nl/Asmodee/Ticket-to-Ride-Asia/html/product/1577525 Er stond eerst een week. Nu staat er pre-order. Hopelijk komt het doordat de exemplaren die binnen zouden komen al verkocht zijn ipv dat ze nu met een leverprobleem zitten. Bol gaf al aan dat hij voorlopig niet meer binnen komt en op andere sites waar ik normaal bestel zie ik hem ook niet meer staan.
Ja asia is erg lastig zag ik... Wij hadden die gelukkig al 1910 1912 en rails en sails waren ook een tijd lastig (die laatste hebben wij uit de USA laten komen) maar zijn nu weer volop leverbaar. Hopelijk asia ook
View attachment 694588 Het leven van een loser voor de oudste en voor de jongste een heel passend boek
Leuk! Mijn zoontje die heeft eerst de waanzinnige boomhut verslonden en is nu met deel 4 van “het leven van een loser” bezig. Valt ook geheel in de smaak.
Beetje overdreven bij de Z8 sale... Maar vind het echt gewoon zo toffe kleding! Ook een paar kledingstukken in een paar maten groter gekocht.