Peter R. de Vries neergeschoten

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Adje, 6 jul 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. XdropjeX

    XdropjeX Fanatiek lid

    16 nov 2011
    1.156
    1.038
    113
    Criminelen zouden een aanslag hebben willen plegen op de redactie van RTL Boulevard en wilden daarbij gebruik maken van een raketwerper en automatische vuurwapens. Dat meldt het NRC zondag op basis van bronnen binnen de politie. Die dreiging was de reden dat de aflevering van zaterdag geen doorgang kon vinden.

    Inmiddels is ook de uitzending van zondagavond geannuleerd, hoewel opnames wél doorgang konden vinden, meldt RTL Nederland.

    Volgens het dagblad zou binnen het criminele milieu met afkeer zijn gereageerd over de hoeveelheid media-aandacht die de moordaanslag op Peter R. de Vries met zich meebracht. Er zou onder meer met ongenoegen worden gereageerd op het verband dat getrokken wordt tussen de aanslag en de werkzaamheden van De Vries in het Marengo-proces.

    In die zaak staat de misdaadverslaggever kroongetuige Nabil B. bij, die belastende verklaringen kan afleggen over de organisatie van hoofdverdachte Ridouan T.. Een eerdere advocaat van kroongetuige B., Derk Wiersum, werd tijdens het proces geliquideerd en ook de broer van B. werd doodgeschoten. Het proces tegen de vermeende dader achter de aanslag op Wiersum start maandag.

    [​IMG]
    Zie ook: Bij deze rechtszaken is Peter R. de Vries momenteel betrokken
     
  2. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Het gaat niet zo zeer waar zij wat mee hebben maar waar NL wat mee heeft als ze een persoon in willen zetten voor ruilhandel.
     
  3. Anniek88

    Anniek88 Fanatiek lid

    22 sep 2016
    2.992
    2.694
    113
    Vrouw
  4. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    Ja dat is ook zo.. alle mannetjes hebben een plekje gekregen en doen wat ze moeten doen.
    Maar toch denk ik ook dat veel mannetjes handelen uit angst. Omdat ze zelf niet de klos willen zijn. Als die Taghi zelf uit beeld is, valt die angst misschien her en der wel weg en valt het daardoor wel een beetje uit elkaar.

    Mja. Zo zal het wel niet gaan. Bang dat er nog veel meer narigheid zal komen.
     
  5. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.772
    18.916
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Echt hé, wat hadden ze dan gedacht? Peter zit elke avond wel in één of ander praatprogramma. Hadden ze gedacht dat het niet op zou vallen ofzo?
     
    Syane vindt dit leuk.
  6. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Dan begint het getouwtrek om drugs-routes weer van vooraf aan.

    Eigenlijk zou de eindgebruiker degene moeten zijn die snapt dat een avondje plezier met een snuifje of pilletje een (in)directe medeplichtigheid is aan deze maffia praktijken. Nu nog je handen in onschuld wassen is er met de kennis van tegenwoordig niet meer bij.

    En ik ben er voor mijzelf nog niet uit of ik nu wel of niet voor de legalisering van harddrugs ben.
     
  7. Marre1985

    Marre1985 Bekend lid

    1 mei 2017
    588
    500
    93
    Vrouw
    Ik ben wel erg bang dat "geen nieuws is goed nieuws" niet meer opgaat nu er nog steeds geen update is over zijn gezondheid....
     
  8. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.243
    11.823
    113
    Je kunt er helemaal niks van zeggen. Dit soort dingen duurt gewoon lang. Het heeft tijd nodig en goed onderzoek.
     
    bloem82, Spectre, Ysabella en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Er zal ook wel niet zoveel veranderd zijn wanneer hij kunstmatig in coma gehouden zou worden. Dan krijgt zn gestel de kans om te genezen. Des al niet te min een hele weg te gaan mocht hij weer bij kennis komen. Ik hoop op het beste.

    Bijzonder dat zijn familie dit weet. Hij zit toch in beperking?
    https://nos.nl/artikel/2388982-delano-g-zou-150-000-euro-krijgen-voor-aanslag-op-peter-r-de-vries
     
    Ysabella, GossipGirlxoxo, Zuul en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.243
    11.823
    113
    Misschien heeft een kennis geruchten hierover opgevangen en dat weer doorvertelt. Je weet het toch niet.
    Kunstmatige coma kan lang duren idd en toch nog goed aflopen. Afwachten dus….
     
    GossipGirlxoxo en Huismuisie vinden dit leuk.
  11. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Dat is ook weer zo. Zn vriendjes zullen wellicht op de hoogte geweest zijn.
     
    Syane vindt dit leuk.
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik vind het bizar dat een mensen leven zo weinig geld "kost". En ik weet het en het gebeurt voor vele malen minder en elke keer ben ik van bedragen voor een mensenleven weer in shock.
     
    11131618, Cindy1977, Syane en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  13. Snoepjes

    Snoepjes Fanatiek lid

    26 mei 2018
    4.574
    3.940
    113
    Vrouw
    Hollandia
    Ja echt bizar hoor. Dan heb je echt geen greintje gevoel in je donder. Dat mensen tot zoiets in staat zijn gaat inderdaad je verstand te boven.
     
  14. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Als ik zo de bedragen lees is dit zelfs nog erg hoog. Maar het is treurig dat er mensen zijn die dus voor geld iemand om willen leggen.
     
    11131618, GossipGirlxoxo en Syane vinden dit leuk.
  15. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    Ik blijf het allemaal zo amateuristisch vinden. Dan krijg je dus blijkbaar 150.000 euro hiervoor en pak je het zo aan.
    Als ze nog een extra handlanger hadden gehad met klaarstaande vluchtauto en de eerste vluchtauto in de fik hadden gestoken, was het veel lastiger geweest om ze te pakken.

    dat je dan denkt ‘even lekker 150.000 in het handje’ en dat je daar op deze manier mee weg zou komen.
    Niet bijster snugger allemaal

    Maar ja, als ze zo snugger waren geweest waren ze niet op dit pad gekomen denk ik……

    hoop binnenkort op goed nieuws over Peter
     
  16. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Die loopjongens hebben toch allemaal het IQ van een verschrompelde vistick.
     
    11131618, Spectre, heidiane en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Het gaat ook zwaar amateuristisch allemaal tegenwoordig. Jonge jongens met veels te zware wapens waar ze niet mee om kunnen gaan. Daarom vallen er te veel slachtoffers onder voorbij gangers of de vergismoorden. Het is een wonder dat er geen voorbijgangers zijn geraakt in de korte leidsche dwars die avond met Peter R. De Vries.
     
    11131618, Ysabella, Syane en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    ja, helemaal eens. Straks waren er nog meer slachtoffers gevallen, moet je toch ook niet aan denken.
    En die vergismoorden ook. Verschrikkelijk
    Het woord eigenlijk alleen al
    Het heeft iets van ‘oeps, vergissing, sorry he’
     
    Ysabella, Syane, NiVa0230 en 2 anderen vinden dit leuk.
  19. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.243
    11.823
    113
    Helemaal met je eens. Net als bijv het woord Loverboy. Nee, het is gewoon een seksueel uitbuitende mensenhandelaar.
    Al is het woord moord natuurlijk wel van enige zwaarte. Maar ook daar zit nogal gradatie in.
     
    Do1981 en femkes vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina