Waar valt jouw mond van open? Deel 8

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, May 25, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Met zo een voorbeeld als je broertje is het maar goed dat die grens is afgeschaft.
     
    citroenrasp likes this.
  2. Leolove

    Leolove Fanatiek lid

    Apr 16, 2016
    4,145
    1,683
    113
    Zo trots op dochter van 5, dat ze dit tekent, dat doe ik haar bijna niet na :roflmao:
    20210713_101755.jpg
     
  3. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,446
    21,839
    113
    Ik vond de Nederlandse hitte juist veel moeilijker te verdragen. 40 graden hier is iig niet te vergelijken met 30 graden in NL. Het is hier geen hitte waar je benauwd van wordt. Wat ook wel zal meespelen is dat het leven in veel zuiderse landen meer is ingericht op de seizoenen; nu doe je dingen 's ochtends vroeg of vlak voor/na zonsondergang. Overdag tijdens de warmte ben je thuis. Zo doen we de boodschappen vaak als het al donker is. Ik weet nog in NL dat ons huis tijdens de hittegolven daar gemakkelijk 35 graden werd. Gelukkig zijn huizen hier goed geïsoleerd tegen de warmte (al wordt het alsnog warm, maar geen 35 graden). In NL hield niemand rekening met de warmte. Afspraken maken om 2 uur 's middags in die hitte, winkels alleen overdag open en 's avonds niet etc. Dat maakt het echt al een stuk lastiger. Ik denk dat de hitte ook de reden is dat de schoolvakantie 3 maanden lang duurt.

    Mijn chronische verkoudheid en hooikoorts e.d zijn ook echt verminderd sinds ik hier woon en dat vind ik zeker wat waard.
    Ik vind kou alsnog veel lastiger, maargoed dat is heel persoonlijk natuurlijk. :)
     
  4. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,106
    17,110
    113
  5. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    Jun 11, 2018
    5,314
    4,385
    113
    Female
  6. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
  7. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,361
    10,314
    113
    Inderdaad, zo ken ik het ook. Bij kort kleuteren denk ik meer aan hij heeft een groep overgeslagen zonder dat het meteen klinkt als opscheppen:roflmao:
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  8. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,446
    21,839
    113
    Vreselijk! Iedere zomer is het weer wachten tot je de eerste nieuwsberichten tegenkomt over kinderen en overhitte auto's. o_O Wat bezielt die mensen toch...
    Ik vind het bij dit soort berichten dan ook onbegrijpelijk wanneer mensen het ook nog eens soort van goedpraten en vervolgens aankomen met 'dit kan iedereen overkomen'.
     
    Bellybell and GossipGirlxoxo like this.
  9. JupitR

    JupitR VIP lid

    May 13, 2020
    6,754
    7,298
    113
    Female
  10. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    Jul 16, 2007
    18,000
    1,841
    113
    Daar valt mijn mond van open!!

    Wooow wat heet slaap je dan wel??
     
  11. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Nou, er zijn situaties die iedereen kan overkomen. Dat normaal gesproken je vrouw elke dag de kinderen wegbrengt en nu jij 1 keer, dan kan het ook gebeuren en ik ben de eerste die toegeeft dat dit me zou kunnen gebeuren. Maar op het strand wandelen of zonnen of wat dan ook terwijl de kinderen in de auto een dutje doen, dat kan niet iedereen overkomen
     
    Ansel likes this.
  12. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,361
    10,314
    113
    Knap hoor! Super leuke tekening
     
  13. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,446
    21,839
    113
    Gelukkig is het in huis niet zó warm :roflmao:Maar als het 's nachts rond de 30 graden wordt (wat het zonder hittegolf in de zomer meestal is) dan is het 's nachts wel lekkerder. We zetten gewoon een raam open, dan komt er wel een briesje doorheen vaak. En we hebben verder ook een ventilator, wat wel scheelt 's nachts. Maar hierom dus waarschijnlijk binnenkort ook nog airconditioning. (Zitten nu alleen nog in lockdown waardoor elektronicawinkels gesloten zijn helaas :rolleyes:)
     
  14. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,361
    10,314
    113
    Ik denk dat dat soort reacties meer is wanneer mensen hun kind in de auto laten zitten wanneer ze een afwijkende route hebben en normaal niet hun kind in de auto.

    Bij dit bericht verklaar ik de mensen voor gek. In de gaten houden met een camera terwijl je het op het strand zit. Maar goed dat ze nu hulp krijgen.
     
    citroenrasp likes this.
  15. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    Jul 16, 2007
    18,000
    1,841
    113
    Ja wij hebben ook een ventilator boven ons bed. Dat is wel heel fijn. Laatst was de stroom snachts uit gevallen en dan merk je echt het verschil. Ik werd badend in het zweet wakker.
    En idd ramen open. Scheelt echt een briesje door de kamer.
    Balen van die lockdown. Hopelijk kunnrn jullie snel AC aanschaffen met die temperaturen bijna een must.
    Onze slaapkamers zij trouwens beneden. Wij komen gewoon binnen in de woonkamer maar omdat wij op een heuvel wonen liggen onze slaapkamer deels in de heuvel, je stapt ook zo naar buiten via de slaapkamers maar omdat ze deels in de heuvel zitten is het wel een stuk koeler.
     
  16. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,446
    21,839
    113
    Wij wonen gelijksvloers, maar met die hitte was wonen op een verdieping wel fijn geweest soms. Veel mensen hier slapen nu op hun dak of balkon. Wel fijn dat het wat koeler is in de slaapkamers.

    Ivm milieu heb ik lang bezwaar gehad tegen het koelen van een huis, maar ondanks dat de echte winter hier vaak maar 2 maanden duurt hebben we wel weer verwarming. Dus eigenlijk slaat het nergens op :roflmao: Het was vooral mijn man die me moest overhalen hoor, hij heeft veel meer last van de hitte (ikzelf zweet amper tot niet). Vandaag is het trouwens wel een stuk koeler; 38 graden. Ik verwacht dus vannacht een graad of 28!

    Ja ik vind het ook echt balen. Ze zeiden nl dat het tot de 12e zou zijn maar is nu gewoon weer verlengd tot de 30e. :rolleyes:
     
    Lola1982 likes this.
  17. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    Apr 26, 2016
    5,479
    6,093
    113
    Female
    Serieus cool! Haha zou m zo aan de muur hangen!
     
  18. breister

    breister VIP lid

    Aug 9, 2019
    5,855
    890
    113
    Female
    Ja dat lijkt me erg schrikken. Het is dat we die middag al op pad gingen, anders hadden we er ook achter gezeten waarschijnlijk... Is je moeder nog een beetje bijgekomen?
     
  19. Leolove

    Leolove Fanatiek lid

    Apr 16, 2016
    4,145
    1,683
    113
    Haha hij hangt nu op de deur, en gaat straks een keer in de bewaardoos.
     
    owly and Beausecret like this.
  20. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,965
    15,008
    113
    Ja die ziet t nog wel iets te levendig voor zich, gegevens doorgegeven aan de politie, maar verder wel rustig en goed geslapen na een glas port extra.

    Ze houd al veel afstand en zag die blauwe voorbij komen en liet automatisch dr gas al los. Dat ie vervolgens in die caravan dook, nog voor dat ze idioot uit kon kramen, had ze niet verwacht. Gelukkig wel veel meer afstand gemaakt maar stond alsnog tussen de brokstukken. Ze was wel erg blij dat de bestuurders achterop OOK veel afstand hielden want t hele span kon ineens in de ankers. Vrachtwagen blokkeerde keurig de banen om alles af te schermen, wel erg netjes.

    Mja dat filmpje gaat in slowmotion nog ff voorbij, zal nog wel ff duren. De mensen van de caravan waren gelukkig ongedeerd, dat was t belangrijkste.

    Alleen zie de schade maar te verhalen. Geloof dat daar wel een regeling voor is ofzo dat zij het gewoon uitbetaald krijgen (ivm bulgaars kenteken) maar aangezien zij zelf Belgisch zijn hoop ik dat die regeling ook in Belgie zo is.
     

Share This Page