Dat zoek ik… simpel en dus dunne soepele stof, spijker look…. Maarja hoe vind ik dat? Of evt een ander lekker kort broekje van dunne stof…
H&M, Zara, Mango? Of een wehkamp, zalando of only? Anders een ochtendje over de markt, die hebben nu volop zomerkleding in de rekken.
Ik was vanmiddag toevallig in de vrijbuiter. Daar zag ik dergelijke broekjes hangen. Nog getwijfeld of ik ging passen. Weet niet welk merk het was.
Ik heb vorige week een heel fijn beige achtig kort broekje van Geisha gekocht. En twee korte spijkerbroeken. Eentje van Ik Dolce en de andere van Circle of trust. Niet echt wat je bedoelt wellicht, maar wel super fijne korte broeken.
Haha… ik hoop hier advies te krijgen! Zo fijn en als je niet wilt reageren omdat je het irritant vind doe het dan vooral niet
bij trekpleister en kruidvat hadden ze fijne broekjes, paar weken terug. Mogelijk kun je daar nog wat vinden?
Als je een denim look wilt in een luchtig stofje moet je zoeken op Tencel broekjes. De stof Tencel lijkt op denim, maar ademt zoals viscose en linnen.
Zo iets? Ze hebben ook nog andere varianten https://www.hema.nl/dames/dameskleding/broeken/damesshort-strepen-middenblauw-1000024209.html
Hema had ze vorig jaar, misschien hangen ze nog ergens in de sale. Kruidvat heeft ze ook wel eens gehad. action zou ze ook wel eens kunnen hebben.
merken als protest, oneill, roxy hebben dit soort dingen soms ook Protest Fountain Shorts Sky Denim | Protest Netherlands