Yep van Kessel zag ik net op facebook voorbij komen. Roermond begint het nu ja... Echt verschrikkelijk voor alle mensen die daar wonen en zo de vakantie in moeten...!
Het lijkt al sneller droog te worden dan de eerste weermodellen lieten zien. Nu alleen nog lichte regen of buien de komende nacht volgens de radar. Hopelijk wordt iedereen heel veel (nog meer) ellende bespaard en houden de dijken en buffers het.
Wat een vreselijke situatie. En dat het nu daar is wil natuurlijk helemaal niet zeggen dat het enkel daar blijft. Ik lees dat op heel veel plaatsen het water hoog staat en de ene rivier gaat weer over in de andere. Het kan zo’n domino-effect worden. Heel veel sterkte voor iedereen die er mee te maken heeft.
Man zat vandaag in Düsseldorf, ook gigantisch veel regen gehad. Dat komt de rijn af de Waal op. Hij had het ook over sperring maar dat is nu gelukkig nog niet, althans niet het stuk wat hij moet varen
Pfff bizar! Niet te beseffen, vanmiddag scheen hier de zon nog. Sterkte iedereen daar, ik hoop dat het allemaal goed komt.
Ja dat dacht ik inderdaad al, toen ik naar Duitsland ging kijken. Is het te doen voor je man zo, het varen?
Heel veel sterkte iedereen die met deze erge wateroverlast te maken heeft. Had de beelden nog niet eerder gezien. Heftig.
Wij wonen er niet, maar waren net maandag naar de camping gegaan vlakbij Landgraaf. Hebben gisteravond de belangrijkste dingen in de auto gegooid, de rest van de spullen hoger gelegd in de vouwwagen en zijn weer naar Drenthe gereden. Vrijdag kijken wat de schade is.. en dan hopen dat we nog een weekje kunnen kamperen met de kinderen! We zijn vooral heel blij dat we nog op tijd weg zijn gegaan..
Er is nu zelfs een verzorgingstehuis en Hospice geëvacueerd. Echt naar dat dat moet. Ben je al heel erg ziek en dan ook nog moeten verplaatsen. Heftig hoor.
Heftig idd daar. Zelf woon ik in het noorden van de provincie. Hier wel veel regen maar geen overlast gelukkig. Las net dat in Duitsland sommige huizen ingestort zijn door het water. Echt verschrikkelijk.
Nee maar een tante en nichtje wel. Nichtje haar kelder staat inmiddels blank, water stijgt nog steeds fors.
Ok vervelend voor ze , dat ligt dan aan in welk dorp je woont denk ik. M'n man is net nog langs de roer gereden en die staat dus nog helemaal niet superhoog volgens hem. Je kunt nog steeds rijden. De wegen die s'winters soms worden afgezet wegens hoog water zijn gewoon nog open. Bij V tenminste. Edit. Zie dat het inmiddels in het oranje zit.