Waar valt jouw mond van open? Deel 8

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 25 mei 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Olympia

    Olympia Fanatiek lid

    16 okt 2020
    1.042
    1.668
    113
    Vrouw
    Nee hoor. Ik weet dat er hier mensen zijn die jou misschien niet mogen en daarom nare opmerkingen maken, maar daar ben ik er niet een van.
    Ik ben hier niet zo actief dat ik me verdiep in alles wat je zegt. Voor mij ben je gewoon 1 van de vele leden die zp heeft.

    Je uitspraak deed mij pijn omdat ik zelf suïcidale neigingen heb gehad. Ik heb vroeger regelmatig bedacht om te doen wat jij in je post schreef.
    Dus jouw uitspraak deed pijn, helemaal omdat het ging om iets futiels, iemand die je gewoon niet zo erg mag.

    Daarnaast, ik had je reactie gisteren al gelezen en heb er in eerste instantie niks mee gedaan. Ik wilde je er niet op aanspreken of er zielig over doen.
    Maar nadat je verontwaardigd werd omdat het beheer je reactie aanpast, en je kennelijk totaal niet begrijpt waarom... Ja, dan voel ik mij wel geroepen om te benadrukken dat sommige uitspraken echt niet kunnen.
     
    Mamafiets, femkes en Lizoe vinden dit leuk.
  2. tuc

    tuc Niet meer actief

    En dat doe je dan neem ik aan bij iedereen nu? Dan ben je nog wel even bezig.
    Van de week ging het om een kinderliedje, dat is niet iets futiels?
     
  3. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    5 aug 2019
    2.442
    4.368
    113
    Volgens mij zei je dat je wenste dat ze ging knuffelen met een bepaald voertuig?
    Het was niet de eerste keer dat de heftigheid van een van jouw reacties mij op viel, ik zie dat een eerdere reactie ook al is aangepast. Ik heb niks tegen mensen die zichzelf zijn, lekker discussiëren en bij je eigen mening blijven en uit frustratie dingen “roepen”, maar andere mensen bepaalde, heftige, dingen toewensen vind ik nooit OK.
     
  4. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik zei dat IK die neiging had. Lees voor je commentaar geeft.
     
  5. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
  6. tuc

    tuc Niet meer actief

    En verder hou ik het hierbij. Wat een non discussie gebaseerd op pesterij en voorkeur.
     
  7. Olympia

    Olympia Fanatiek lid

    16 okt 2020
    1.042
    1.668
    113
    Vrouw
    Kinderliedje? Ik heb geen flauw idee waar je het over hebt?
    Nogmaals, zo actief ben ik hier niet.

    En als ik iets lees wat echt niet door de beugel kan, wat mij pijn doet, of wat een ander potentieel pijn kan doen - ja, dan kan het best zijn dat ik daar wat van zeg.
    Misschien niet altijd. Maar wel als de persoon in kwestie totaal niet begrijpt dat een bepaalde uitspraak pijn kan doen of kwetsend kan zijn.

    In dat geval voel ik mij zeker geroepen om er iets van te zeggen.
     
  8. Olympia

    Olympia Fanatiek lid

    16 okt 2020
    1.042
    1.668
    113
    Vrouw
    Ik wil nogmaals benadrukken dat ik absoluut niet vanuit voorkeur of pesterij reageer.

    Ik heb je altijd gewaardeerd als lid. Eigenlijk ken ik jou enkel als het lid dat een lieve gastouder is en door het vuur gaat voor haar kinderen. En vind ik het altijd erg knap hoe je je staande weet te houden rondom de strubbelingen van je kinderen.

    Ik heb nooit echt begrepen waarom mensen jou niet mogen of vervelende opmerkingen naar je maken.
    Ik kan het echt niet waarderen dat je mij onder die groep schaart.
     
  9. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.302
    2.577
    113
    Het was vooral pijnlijk omdat er gisteren in de lounge net een topic over geopend is.

    En het gaat mij echt niet er om dat jij dat gezegd hebt.
    Mijzelf raakt het ook omdat dit pasgeleden bij mijzelf speelde

    Je kunt toch ook reageren met zoiets van. Goh vervelend dat het verkeerd over komt ipv dat je het helemaal op jezelf betrekt en fel in de verdediging schiet.
     
    NiVa0230, TotalBella en YaelStone vinden dit leuk.
  10. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    5 aug 2019
    2.442
    4.368
    113
    Pesterij en voorkeur? Als ik iets lees wat ik echt niet vind kunnen dan zeg ik daar wat van. Dan maakt het mij niet uit welk forumlid het is.
     
    Olympia vindt dit leuk.
  11. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.302
    2.577
    113
    verkeerde knop.
     
  12. Indiana

    Indiana Fanatiek lid

    3 mei 2015
    1.188
    1.367
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Dat dochter en buurjongen hele gesprekken via de schutting voeren, grootste lol met z'n tweeën :D:thumup:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Suzy85, NiVa0230, Loufoque en 16 anderen vinden dit leuk.
  13. Olympia

    Olympia Fanatiek lid

    16 okt 2020
    1.042
    1.668
    113
    Vrouw
    Ik ben meteen in de rabbit hole gedoken en heb haar instagram uitgepluist:oops:

    Er zitten 2 of 3 tweelingen bij. En een drieling.
    Sommige van de kinderen zijn echt flink te vroeg geboren. De drieling hebben ze zelfs "geheim gehouden" zo lang die in het ziekenhuis lagen, en eentje ligt er na maanden nog steeds.
    Er zijn ook al meerdere kinderen geopereerd aan een hernia.

    Overigens heeft deze vrouw zelf ook al een dochter en de man heeft ook nog wat jongvolwassen kinderen.
    Dus ze zitten al ruim boven de 20 qua kinderen... o_O

    Verder zie ik vooral heel veel posts over gezond eten, ontwikkeling, goede educatie, etc.
     
  14. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.596
    8.720
    113
    Vrouw
    Geen idee wat er stond, maar zeggen dat je een man niet vertrouwd bij je kinderen mag wel? Wat eigenlijk bedoel je daar niks mee dus?
    Dat was jij trouwens niet maar chocolanogwat dacht ik ;)
     
  15. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.029
    3.841
    113
    Vrouw
    Thuis
    Ik had de reactie gemeld.

    Niets persoonlijks, maar ik vond het een trigger en daarom ongepast.

    Zeker met het topic dat nu loopt van een ander lid die op een heel akelige manier haar vader verloren is.

    De reactie van beheer heb ik niet verzonnen.
     
  16. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.937
    5.899
    113
    Joh @tuc. Ik denk dat de meesten hier echt wel begrijpen dat jij die opmerking niet maakte om mensen te raken. Het ligt gewoon heel gevoelig. En dat is echt niet omdat jij het zegt. Heeft niks met pesterij en voorkeur te maken.
     
    YaelStone, Syane en wishfulthinking vinden dit leuk.
  17. Linda86

    Linda86 VIP lid

    De BOA's zijn hier alle plastic bakken leeg aan het halen en ding voor ding aan het controleren of het er wel echt in mag (daar viel m'n mond al van open, geen idee dat dat echt gedaan werd). Maar nu staat ook nog de halve straat eromheen om mee te kijken wat er allemaal uit de kliko's komt :eek:. Ik hoor ze gewoon staan discussiëren met z'n allen :roflmao::roflmao:
     
    Suzy85, Axia, Athina en 6 anderen vinden dit leuk.
  18. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    7 aug 2012
    4.828
    2.498
    113
    Vrouw
    Persoonlijk had ik het netter gevonden als je eerst @tuc een berichtje had gestuurd met je uitleg of visie over dat comment. (ipv te melden bij beheer)..
    Zo had Tuc de gelegenheid gehad haar bericht te kunnen aanpassen als ze dat nodig had gevonden..
     
  19. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.029
    3.841
    113
    Vrouw
    Thuis
    Dat kan maar binnen het half uur, ik zag het veel later. Dus die optie was er niet.
     
  20. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    7 aug 2012
    4.828
    2.498
    113
    Vrouw
    Ze had dan na jouw bericht zelf het beheer ook kunnen aanspreken om haar comment te veranderen als de 30 min voorbij waren

    Begrijp me niet verkeerd hoor.
    Ik snap je melding maar zoals ik zei ik had het netter gevonden als je eerst de persoon zelf aangesproken had ipv haar te passeren
     

Deel Deze Pagina