IVF/ICSI/CRYO april/mei 2021

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Palmpje, 26 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.605
    4.457
    113
    Vrouw
    @Asil lieve schat, ik snap je helemaal. Ik ben ook erg blij voor iedereen hier, want niemand heeft het makkelijk gehad maar ik krijg het stiekem ook een beetje benauwd dat voor mijn gevoel bijna iedereen zwanger is in dit groepje en ik/wij nog niet. Ik vind het een heel fijn groepje en ben toch een beetje bang dat het hier straks doodbloed. Ik wil liever ook niet meer bij een ander groepje aansluiten maar het allerliefst wil ik gewoon dat we allemaal gauw zwanger zijn en het met elkaar over onze klachten en dikke buiken kunnen hebben.

    Als deze tp niet lukt dan gaat het bij mij denk ik ook wel een tijdje duren, waarschijnlijk krijg ik dan eerst de operatie en ben ik minstens 6 maanden uit de running. Ik ben ook bang dat het weer niet gelukt is want ik voel echt niks, op wat rugpijn na maar dat heb ik volgens mij bijna altijd. Sinds de mk in januari heb ik 2 maanden pauze gehad en daarna elke cyclus een tp. Ik weet niet eens meer hoe een normale cyclus aanvoelt en vertrouw mijn lijf voor geen meter meer, net zoals jij waarschijnlijk. Ik zou het onwijs jammer vinden als je weggaat maar ik snap het wel, als je ervoor openstaat mag je me pb'en, misschien kunnen we elkaar via WhatsApp/mail op de hoogte houden bijvoorbeeld? Heel veel liefs!
     
  2. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.753
    113
    Vrouw
    @Krv, super lief, maar als ik dit beslis is het echt het afstand nemen. Dan gaat appen ook niet helpen natuurlijk. Heb het gewoon een beetje moeilijk op het moment dat is het gewoon.

    En dikke duimen aan het draaien voor je!
     
    Krv vindt dit leuk.
  3. Palmpje

    Palmpje VIP lid

    8 jul 2017
    8.994
    6.992
    113
    Vrouw
    @Asil sterkte meid. Ik kan de juiste woorden niet vinden. Zoveel verdriet :( Ik hoop echt zó dat het geluk een keertje aan jullie kant staat ❤️
     
    Asil vindt dit leuk.
  4. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.753
    113
    Vrouw
    Hoeft ook niet lieverd, dit is al lief genoeg. Gefeliciteerd! ♥
     
    Palmpje vindt dit leuk.
  5. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.605
    4.457
    113
    Vrouw
    Ik snap het hoor! Neem je tijd, het is zoveel allemaal. Dikke knuffel!
     
  6. SamirsVrouwtje

    SamirsVrouwtje Fanatiek lid

    20 jan 2015
    3.312
    1.894
    113
    Vrouw
    #2366 SamirsVrouwtje, 30 jul 2021
    Laatst bewerkt: 30 jul 2021
    Ik voel je bericht gewoon!:$
    De lijst met zwangere vrouwen wordt ook in deze groep steeds langer en langer. Ik hoop dat wij ook gauw zullen aansluiten!
     
    Asil vindt dit leuk.
  7. Romytje

    Romytje Bekend lid

    20 mei 2021
    916
    1.037
    93
    Vrouw
    @Asil, wat kun je je gevoel goed onder woorden brengen. De angst om nooit moeder te mogen worden is een allesoverheersende angst en een gevoel dat ik zelf helaas ook ken. Alle begrip dat het lastig is om te zien dat sommigen zwanger worden van een tweede, of dat een eerste hen wel gegund is. Ik hoop zo voor je dat jouw tijd nog komt. Snap dat je even afstand neemt
     
    Asil vindt dit leuk.
  8. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    @Asil wag verdrietig om je pijn te lezen in je bericht. Het is zo hard en onrechtvaardig.
    Ik herken het gevoel erg. De beklemmende angst dat het nooit gaat lukken en iedere keer weer die confrontatie. En dan was het bij mij toen nog relatief kort als ik het vergelijk met hoe lang jullie bezig zijn.
    En begrijp ook dat ik nu niet echt in de positie meer ben om te zeggen dat ik het herken. Omdat ik nu ook van diegenen ben aan de andere kant.
    ik moet bekennen dat ik ook niet altijd zat te wachten op medeleven van zwangere vrouwen.

    Ik hoop dat je hier of elders en plek blijft vinden om je verhaal kwijt te kunnen.

    dikke knuffel ❤️
     
    Asil vindt dit leuk.
  9. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Dit gevoel herken ik ook nog heel goed van in die 4 jaar toen ik maar niet zwanger werd van de eerste. Was echt vreselijk!! Ik weet exact hoe jullie je voelen ! Iedereen in onze vriendenkring kreeg 2 kinderen zonder moeite en bij ons was het jaren een gevecht en van ziekenhuis naar ziekenhuis.... Maar zie je, soms klopt het wel. De volhouder wint! Ik wens jullie de moed om positief te blijven en verder te gaan!
     
    Asil vindt dit leuk.
  10. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.753
    113
    Vrouw
    Weet wel dat de allerliefste en dapperste dames die ik ken zich hier bevinden!
     
  11. SamirsVrouwtje

    SamirsVrouwtje Fanatiek lid

    20 jan 2015
    3.312
    1.894
    113
    Vrouw
    alleen maar liefde ❤️
     
  12. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    4 jun 2017
    10.889
    9.665
    113
    Vrouw
    Lieve @Asil wat een rollercoaster is heel dit gebeuren ook. Ik ben op dit moment niet in de plaats om te zeggen dat ik weet hoe jij je voelt, maar wat vind ik het rot dat jij je zo voelt.

    Het is helemaal begrijpelijk als je (tijdelijk) afstand zou willen nemen, dit alles neemt zoveel in beslag. En er zijn vele confrontaties.. daarom vind ik het soms moeilijk om hier blij wat te schrijven over een goede echo, omdat ik de (nog) niet zwangeren niet voor het hoofd wil stoten.

    Wat ik nog wil zeggen is dat ik bewondering heb voor je optimisme, zélfs na weer een tegenslag. Dat siert je, dat maakt je een mooi mens. Maar ook verdriet mag er zijn en mag gedeeld worden. We weten allemaal nog wel hoe het is om ongewenst kinderloos te zijn, ook al is het voor sommigen van ons al weer even geleden. Het lijkt allemaal zo uitzichtloos. Kon iemand je maar op een briefje meegeven of en wanneer het goedkomt.. maar helaas blijft het koffiedik kijken.

    Hele dikke knuffel
     
    Asil vindt dit leuk.
  13. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.753
    113
    Vrouw
    Super lief. En nee,als het aan mij ligt wil ik dat niemand van de zwangeren zich bezwaard voelt om mooi en goed nieuws te delen. Soms is het wrang, en dat snappen jullie gerust. Maar dat overschaduwd het moois en de wonderen niet!
     
    JosjeM, Do1981 en SamirsVrouwtje vinden dit leuk.
  14. SamirsVrouwtje

    SamirsVrouwtje Fanatiek lid

    20 jan 2015
    3.312
    1.894
    113
    Vrouw
    In het traject

    Krv - 30 jaar - 2de kindje
    Lauren1990 - 30 jaar - 2de kindje
    Nic82 - 38 jaar - 2de kindje
    Evi85 - 35 jaar - 2de kindje
    1986Chantal - 33 jaar - 2e kindje
    TaBaUd - 42 jaar - 1ste kindje
    SamirsVrouwtje - 31 jaar - 3e kindje


    Afspraken

    Palmpje - 31 juli - eerste vroege echo
    LenaMill - 4 augustus - 7 weken echo
    SamirsVrouwtje - 5 augustus - terugplaatsing IVF
    Romytje - 9 augustus - vroege echo fertiliteitskliniek


    Testdatum

    Krv - 8 augustus
    SamirsVrouwtje - 14 augustus


    Zwanger!

    ♡ Suusxoxo
    ♡ Preitjuh90
    ♡ Do1981
    ♡ JosjeM
    ♡ AKeizer
    ♡ Ritoy
    Palmpje
    ♡ Romytje
    ♡ LenaMill
     
  15. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.149
    9.753
    113
    Vrouw
    Palmpje vindt dit leuk.
  16. Palmpje

    Palmpje VIP lid

    8 jul 2017
    8.994
    6.992
    113
    Vrouw
    Lief ❤️
     
  17. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.605
    4.457
    113
    Vrouw
    Ik ook @Palmpje, ik hoop op mooi nieuws!
     
    Palmpje vindt dit leuk.
  18. Palmpje

    Palmpje VIP lid

    8 jul 2017
    8.994
    6.992
    113
    Vrouw
    Ik hoop het ook zo. Sta stijf van de zenuwen en heb geen oog dicht gedaan vannacht :oops:
     
  19. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.605
    4.457
    113
    Vrouw
    Ik snap het helemaal! Zo spannend! Moet je nog lang wachten?
     
  20. Palmpje

    Palmpje VIP lid

    8 jul 2017
    8.994
    6.992
    113
    Vrouw
    10:30 al gelukkig
     

Deel Deze Pagina