Ik had net een beetje bruine afscheiding. Nog nooit gehad dus schrik er best wel van. Weet dat het niks slechts hoeft te betekenen maar verdorie waarom nou Ik ben gisteren heel erg emotioneel geweest, had ook last van m’n buik. Zou er een verband kunnen zijn?
Bruine afscheiding is altijd schrikken! Ik heb ook wel eens gelezen dat het van het groeien van de baarmoeder kan komen, of oud bloed wat nog in je baarmoeder is blijven zitten. Iig is het oud en niet vers. Sterkte, hopelijk blijft het alleen bij dat kleine beetje!
Och jeetje jij ook al…. Lijkt wel alsof het deze groep is! Zowat alle dames hier hebben er last van. Hoeft dus echt niks te betekenen…zoals bij de andere dames hier
Ik droom helemaal niet, maar dat doe ik nooit! Ik slaap ook gewoon zoals altijd. Ik ben alleen wat eerder wakker... Ook geen last van misselijkheid (alleen wanneer ik snoepjes eet, maar die eet ik eigenlijk bijna nooit). Maar wat niet is, kan nog komen natuurlijk Ik vind vandaag wel een super spannende dag, mijn eerste miskraam begon op 6+6 weken. Dat is dus vandaag! Ik hoop zo dat alles goed blijft gaan
Kan niks zijn bij mij is het ook al weg.. was echt heel minimaal en nu helemaal niks... Misselijkheid en kokhalzen is ook weer terug.. dus maak je geen zorgen!
Jeetje zeg... echt bijna iedereeen heeft het heeee Pff vandaag ben ik echt niet vooruit te branden, ben zooo moe en futloos.. niks gegeten tijdens lunch ook echt totaal geen trekk..nog 2 uurtjes dan ga ik snel naar huis en me bed in! kan verder echt niks
Ja bizar he.. Inderdaad hopelijk loopt alles voor alle dames goed af❤️ Het is nu weer weg dus hopelijk blijft het zo. Enige wat ik anders had gedaan was de kinderwagen tillen. Dus dat doen we maar niet meer!
Jeetje, zoveel meiden met bruinverlies. Hopelijk allemaal onschuldig!! Ik sta helemaal stijf van de zenuwen. Nog 1,5 uur…
Had me erg druk gemaakt. Emotioneel. Was iets gebeurd wat ik moeilijk vond met mijn familie. Heb dat nu los gelaten. Daarna had ik buikpijn maar nu niet meer. Had vandaag de kinderwagen in en uit de auto getild. Daarna dat bruine verlies, kan haast geen toeval zijn
Ohhhhh men mijn kleine baby is gewoon zo goed gegroeid!!!! 1,25 cm passend bij 7w + 4 dagen. Loop dus nu zelfs 1 dag voor! Ik ben zoooo opgelucht. Ze zag wel een beetje bloed bij mijn baarmoeder dicht bij de uitgang dus dat kan er nog uitkomen… ws een bloedvaatje. Hoop het natuurlijk niet!