@Nina Sanders Snap ik. Ik ken toevallig alleen een verhaal van een vriendin en haar partner die beiden ziek werden van Moderna (geloof niet kotsen trouwens) maar eerlijk gezegd denk ik gewoon dat het heel erg persoonlijk is en niet echt te voorspellen..
Hm ja ik ken eigenlijk helemaal niemand die ziek is geworden van de prikken. ik moet eigenlijk ook niet zo zeuren. Ga ze toch wel halen. Even afkloppen, maar ik ben nog nooit beroerd geworden van een vaccinatie. Tuurlijk kan het een keer voorkomen dat ik wat vermoeid raak of verhoging krijg, maar ik denk dat de kans op misselijkheid tijdens de prille zwangerschappen vele malen groter was
Ik breek even in hoor Dan word je gewoon spoed als het goed is. Ik heb het met mijn oudste gehad. Ik was op, hing huilend aan de telefoon met de vk. Zij kwam langs, zag hoe ik erbij liep en was met het ziekenhuis aan het overleggen. Die zeiden, laat maar komen, leiden we de volgende morgen (was 23u) in. Nu is mijn oudste alsnog spontaan gekomen. Maar ik mocht al sowieso naar het ziekenhuis om een ruggenprik te krijgen en om daar eventueel met medicatie te slapen zodat ik er de volgende ochtend fris tegenaan zou kunnen.
Ik heb mijn kraampakket nog dicht zitten! alleen even gespiekt naar de grootte van het kraamverband omdat ik onze dweil ging opmeten omdat ik er van overtuigd was dat die even lang zouden zijn..
Oh goed om te horen.. weet je we gaan er niet vanuit. Ik probeer echt positief te blijven. Wat soms wel heel lastig is hoor. Maarja, tot nu toe verloopt de zwangerschap goed en ben ik blij dat het met de kleine jongen goed gaat
Je bent zo ongeveer op het eind. Dan mag je best gewoon klaar mee zijn. Maar ik snap overigens ook wel dat het rust geeft als er gewoon een plan ligt. Ik was bij mijn tweede enorm bang voor herhaling van die belachelijk lange aanloop. Heb dit meerdere malen aangegeven bij de vk. Mede omdat de vk (andere praktijk wegens verhuizing) bij mijn oudste in eerste instantie nog niet wilde ingrijpen omdat ik nog geen 40 weken was en het mijn eerste kindje was. Deze vk gaf aan dat ongeacht de termijn (oke, wel na 37 weken) ze zouden ingrijpen als het weer dezelfde kant op dreigde te gaan. Dat gaf me enorm veel rust. Uiteindelijk hebben ze niet hoeven ingrijpen omdat de bevalling perfect ging (zelfs geen pijnstilling). En ik ben ervan overtuigd dat dat deels komt doordat ik me kon ontspannen omdat ik wist dat er ingegrepen ging worden als ik het niet meer trok.
Ik durf zelfs te wedden dat de bevalling bij mijn oudste uiteindelijk spontaan doorzette omdat ik de rust kreeg dat er wat ging gebeuren. Dat ik niet meer zo door hoefde te sukkelen.
Ik ben bij aflevering 4, dacht ik. Ik wil er de tijd voor nemen en niet 4 afleveringen op één dag zien.. zo geniet ik er meer/bewuster van. Het liefst kijk ik de serie achter elkaar...
Ik geloof ook dat je lichaam zelf heel goed is in het reguleren van dingen, maar helemaal zeker weten doe je het niet. Ik snap wanneer mensen als eerste reactie zouden denken bij mijn berichten ‘mens je bent pas 37 weken, zeur niet’. Maar ik zou voor alle gein eens een foto moeten posten van mezelf in bikini (wat ik never nooit ga doen). Pas dán zie je hoe heftig die buik voor mijn postuur is. Zeker van de zijkant. Ik kan het niet vaak genoeg zeggen, maar ik ben heel smal van boven en ook nog eens heel klein. Mijn gewicht hoogzwanger ligt rond de 50 kg of wat erboven (iets meer nu want ik heb me afgelopen weken gewoon laten gaan, punt, geen excuus - ik gok 52) maar dat zegt wel iets over mijn postuur, want niet-zwanger heb ik een gezond bmi van 18. Zo dankbaar en blij dat ik er ook mee ben, die buik kan op een gegeven moment niet groter. En als het moment op een gegeven moment aanbreekt dat ik mijn hele gezin liever zie gaan dan komen en het me oprecht geen bal meer kan schelen of mijn huis in de fik staat, dan zegt dat wel wat over mijn gemoedstoestand. Voor anderen soms wat lastig in te denken omdat ik ook gewoon nog heel veel zelf doe, juist om in beweging te blijven. Ga ik stil zitten, dan schiet de boel op slot en dat is echt super pijnlijk. Denk overigens wel dat het helpt dat dit de 3e zwangerschap is want ja, dan is de boel toch allemaal wat meer opgerekt en wellicht ‘makkelijker’, maar met een kleuter en peuter ook vermoeiender. Over die rust dat geloof ik ook wel ja. Zo verhuisden we bij de oudste nog met 34 weken Hij kwam precies toen alles af was en ik rust had met 38+2. Bij de jongste ben ik wel ingeleid omdat ik het echt niet meer trok, maar een dag voor de inleiding verloor ik de slijmprop, had ik al 4 cm ontsluiting en rommelde het al dagen flink. Oftewel: ik denk dat ie uit zichzelf misschien nog een dag of 2 was blijven zitten max. Het was echt een droombevalling overigens. Ondanks inleiding was hij er binnen 3 uurtjes en hij had een super start. Dat was echt niet té vroeg ofzo (38+5). De omstandigheden waren gewoon gunstig. Ik denk dat het een ander verhaal was als je hele bmm nog moest verstrijken en ik nog geen ontsluiting had gehad. Komende week ga ik me meer en meer focussen op: ontspanning. Ik heb alles in huis aangepakt wat ik wilde doen (alles is schoon haha), mijn agenda expres leeg gehouden, ik slaap overdag nu meer én probeer echt elke dag even verplicht in m’n eentje te visualiseren.
Ja begrijpelijk. Dat doe ik ook. Ik mag van mezelf max 2 afleveringen op een dag kijken haha. Volgens mij zijn het er maar 10 toch?
Gelukkig geen andere bijwerkingen gekregen van de tweede vaccinatie tot nu toe! Wel echt een mega zere arm dus ik kon echt geen lekkere houding vinden vannacht maar goed ik ben allang blij dat ik geen koorts heb
Haha nou, ik heb hem gepauzeerd want ik hoor er een paar wakker worden. Dus ik ga vanmiddag in alle rust verder haha
Gaat goed hier. Gisteren mijn laatste werkdag van de week. Nu een weekend van 5 dagen! Echt heeeeerlijk! *relaxmodus aan*. Ik merk alleen wel dat ik steeds meer dingen in het huis af wil hebben en dat ik daar nu iets onrustiger van word. Morgen gaan mijn man en zijn vader de trap bekleden met overzettreden. Ik zal dus vanmiddag de zijkanten van de trap aflakken zodat ze het netjes kunnen afwerken. Ook heb ik een tweedehands voordeur aangeschaft die ik er nog ergens voor de bevalling in wil laten zetten. Ook wil ik graag de tuin laten bestraten. Wij hebben al drie redelijk grote verbouwingen erop zitten van onze jaren 30 woning, en de tuin is daarin een beetje achtergebleven en is op sommige plekken nog zand en onkruid waar we een terrasje willen maken. Gelukkig heb ik een hele lieve man die daar ook vaart achter zet. Hihi, zal het de nesteldrang zijn?
Denk het wel haha. Ik heb me wat af gepoetst de afgelopen weken en er moest hier in huis ook het nodige aangepakt worden.
Haha, herkenbaar!! Hier ook alles keren mega nesteldrang Mijn man profiteert er juist van, ik pak allemaal projecten aan die al langer op de planning staan maar waar we steeds niet aan toe komen. Grootste project was een nieuwe kamer op zolder voor de oudste. Maar we hebben ook eindelijk die lounge set plus opbergbox in de tuin wat we al een paar jaar van plan zijn, de voortuin heeft nieuwe planten en het volgende op mijn lijstje is een nieuwe auto (hebben we het ook al 1,5 jaar over). Maar vandaag gaan we eerst op vakantie! Landal park op maar een uurtje rijden, dus vertrekken vanmiddag na het dutje van de jongste. Ik vergeet alleen altijd wat een takke-klus het toch is om voor het hele gezin in te pakken. Mijn man pakt nog net zijn eigen kleding in, maar al het andere (kids kleren, speelgoed, keukenspul, zwemspullen) komt voor mijn rekening. Vind ik op zich altijd wel prima hoor, alleen betekent het in de praktijk 10x alle trappen op en af om alles te verzamelen en dat vind ik nu wel zwaar. Maar goed, vanmorgen expres een uurtje eerder opgestaan om (zonder inmenging van de kids) een selectie speelgoed in te pakken. Gisteren alle kleding en handdoeken al gepakt, nu eigenlijk alleen nog keukenspullen. En ff schoonmaken zodat we niet een zwijnenstal achter laten. Dat laatste snapt mijn man echt niet, dat ik dat belangrijk vind. Ik kijk nu al uit naar vanavond als we in het huisje gesetteld zijn en de kids op bed liggen!