Wij hebben een droger van ruim 15 jaar oud (destijds zelf nieuw gekocht). Hij doet zijn werk maar is ontzettend langzaam. Nu met de enorme berg vakantie was vind ik dit weer zo vervelend. Hoe lang duurt een droger programma bij jullie meestal? Bij ons geeft het scherm bijvoorbeeld aan: 20 minuten en na 20 minuten moet hij nog 15 minuten. Gisteravond dan ook lang op schone slaapzakjes moeten wachten en zoontje moest naar bed (maar ik wil altijd alles wassen na de vakantie). Ik zag dat een goede nieuwe droger van Siemens 399,- is, dat is mij wel wat waard. (We hebben dusdanig veel zonnepanelen dat we voldoende opwekken, anders zou ik een warmtepomp droger wel overwegen, maar die duren nog langer volgens mij). Even een aanpassing, nadat hij al heel lang aan staat, denk je dat hij bijna aanstaat, bijvoorbeeld nog 20 minuten en dan zijn we 20 minuten verder en dan duurt het nog 15 minuten. Dus totaal zo 2 uur als het niet 2,5 uur is.
Wij hebben 2 jaar terug een nieuwe gekocht. Hij doet er ook wel een uur over. Vond dat juist nog best oké qua tijd. 20 minuten is wel erg snel. Lijkt me haast niet te doen?
Hier duurt een volle trommel 1u en 25 min volgens m'n droger. Ik doe er altijd 2 drogerballen bij, dan is ie in 45 min klaar.
Hier staat er ook altijd 2 uur en 20 min. Maar de tijd wordt aangepast aan de hoeveelheid was. Meestal duurt het 1.5 uur en een donkere handdoeken was wel echt 2 uur. Droger van nog geen 7 jaar oud. Vind het ook niet gek eigenlijk dat het 1.5 uur duurt.
Hier ook een oudje, nog van mijn man ( zowiezo 12 jaar oud denk ik) en als ik een trommel vol handdoeken heb dan is hij ook wel op zijn minst 1,5 uur bezig. Volgens mij een condensdroger want er zit geen afvoerslang bij.
Hier één condensdroger van AEG van nu 2 jaar oud. Hij was € 500 en hij past de duur van het programma aan aan de hoeveelheid was én aan hoe nat het is. Het moeste programma duurt met gemak een uur.
Ik heb het wat verwarrend opgeschreven, het aftellen klopt niet. Dan is hij al 1,5 uur bezig, moet hij nog 20 minuten en 20 minuten later moet hij nog 15 minuten.
Ik was wat onduidelijk, het korte programma duurt 90 minuten, maar in werkelijkheid dus veeeel langer. Dan zie ik nog 20 minuten staan, kijk ik na 20 minuten en dan duurt het alsnog 15 minuten. En die laatste 5 minuten duren zo maar nog een half uur.
Als ik er een paar kledingstukken in doe, duurt het 30 minuten en als ik er een hele was in doe minimaal 1 uur of 1,5 uur. Ik doe er altijd een droge handdoek bij, dan droogt de was een stuk sneller.
Oh zo haha. Ja ach kan toch? Als hij z’n werk wel doet. Hier klopt het ook niet altijd op de minuut. Als ik een volle bak heb met handdoeken is het trouwens eerder 1,5 uur dan 1 uur.
oh das wel herkenbaar. Mijn droger doet soms 4 uur over een programma die normaal 2 uur duurt. En dat terwijl mijn droger meer capaciteit heeft dan de wasmachine dus te vol zit ie absoluut niet.
Wij hebben er 1 van 12 of 13 jaar oud. Ik zet 'm altijd op de maximale stand omdat ik er niet van hou als het kastdroog is (dan is het nog zo vochtig en dan had ik het net zo goed op kunnen hangen vind ik). De stand die ik kies duurt denk ik zo'n 2,5 tot 3 uur. Weet niet of andere standen korter duren.
Na 15 jaar kan je misschien best een nieuwe overwegen die sneller maar waarschijnlijk ook een stuk energiezuiniger is.
Ja, dit heb ik dus ook en als ik dan lees dat een volle trommel in 1 uur 20 kan dan vind ik dat wel echt een grote vooruitgang.
Hier klopt die telling op de machine ook niet. Dan staat er nog 3 uur en is hij al na 1 uur klaar bijv. Of juist duurt het nog langer zoals bij jou. het scheelt wel wat voor was erin zit. En als de trommel te leeg is droogt hij ook slecht. Dan kan ik er beter nog iets (bijv een droge handdoek) bij doen of 2 wassen bijelkaar erin doen. Dan gaat het sneller. Een programma duurt wel zo’n 1,5 uur (bosch van zo’n 2 jaar oud). Wat ook goed helpt is alles weer helemaal stofvrij maken.