Wat zou jij huren, maar niet kopen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Devilschase, 8 aug 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Dit inderdaad.
    Bootje, grote bbq, party spullen, springkussen, zulke dingen zou ik huren. Of iets van een reiswieg voor vakantie of een auto op vakantie ofzo. Camper of caravan wellicht?

    oh en ik ga in het najaar een stokke newbornset huren. De stokke en babyset heb ik tweedehands gekocht en gekregen maar zo’n newbornset is 99 eu of zelfs tweedehands al 60 en daarna doe ik er niks mee mee omdat dit onze laatste baby is. Echt maar beperkt qua periode dus. Dus ik dacht best duurzaam om zoiets dan te huren voor een paar weken (en goedkoper) dus dat ga ik doen.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  2. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Wij hadden een vriend die vroeger zijn televisie en wasmachine en droger huurde. Zo wazig! Kan je beter tweedehands kopen dan…
     
    Nina Sanders en Paardenbloem vinden dit leuk.
  3. Kolibrie2

    Kolibrie2 Fanatiek lid

    9 nov 2018
    1.332
    1.135
    113
    Vrouw
    Toen ik in een appartementencomplex woonde met een gezamenlijke wasmachine en droger huurden wij deze. Kreeg je ook meteen een nieuwe als hij stuk was en als mensen verhuisden konden de nieuwe mensen meteen weer meedoen en hoefden ze dus niet in te kopen ofzo.
     
    Devilschase vindt dit leuk.
  4. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Dingen als een bootje of oldtimer voor een dagje, of een camper. Voor stuccen in huis wel eens zo'n (extra) apparaat bij Gamma gehuurd om te zorgen dat het sneller zou drogen. Vroeger wel eens foto-apparatuur gehuurd voor een bruiloft (dure lens, die ik zelf niet kon kopen, maar wel fijn was voor die dag i.v.m. allrounder en lichtsterk). Verder nog nooit iets gehuurd.
     
  5. Een paard!
     
  6. Golden1213

    Golden1213 Fanatiek lid

    14 apr 2020
    2.453
    1.830
    113
    Aanhanger
    Camper
    Hoge druk reiniger
     
  7. Ella1988

    Ella1988 Fanatiek lid

    7 jun 2018
    1.047
    674
    113
    Speelgoed bij de spelotheek xD
     
  8. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.477
    6.092
    113
    Vrouw
    Ik ben wel echt benieuwd naar deze advertentie van de te huren stofzuiger per maand voor 29 euro. Kan het niet vinden, maar enorm benieuwd naar dit concept. :| Kun je een linkje delen?
     
  9. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.416
    30.762
    113
    Vrouw
    Dingen die ik ooit gehuurd heb:
    Camper
    Verhuiswagen
    Behang afstomer
    Auto (op vakantie)
    Fiets (op vakantie)

    En ik wil nog een keer een racefiets huren om te kijken of dat wat voor mij is.

    Een stofzuiger huren zou ik nooit doen. Binnen 2 of 3 maanden heb je een prima zuiger die jaren meegaat. En als je dst niet in 1 keer kan betalen dan heb je ook het geld niet voor huur lijkt me. Dan kan je beter tweedehands kijken of een maandje ouderwets bezemen.

    Edit: ik was de beddenklossen en borstkolf (de grote profi variant, na de eerste week een goede zelf gekocht)
     
  10. spruitje80

    spruitje80 Fanatiek lid

    5 jul 2016
    4.696
    4.304
    113
    noord holland
    Die heb ik gebruikt tijdens mij laatste bevalling! Ik mocht hem gratis gebruiken als ik er een recensie over wilde schrijven op hun site (ik kende iemand die daarvoor werkte die bood dat aan).
    Ik vond het zelf echt wel een aanvulling. Wel vooraf al eens oefenen met de sensoren op bijv. je arm zodat je gewend raakt aan dat gekke prikkelende gevoel. En dat je weet wat je moet doen (in mijn geval wilde ik dat mijn man hierbij hielp) want het is ook heel handig als je op tijd, dus niet als je al in alle heftigheid zit, hem aansluit en gebruikt op lichte stand.
    Ik heb hem overigens thuis al opgeplakt en ik ben in t ziekenhuis bevallen. In overleg kun je hem soms blijven gebruiken. Ik heb hem even kort uit gehad tijdens de ctg maar op mijn verzoek mocht ik hem weer aanzetten.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  11. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ga hem morgen testen ja! Nog niet gedaan en ben benieuwd. Hij is denk ik wel gemakkelijk qua gebruik?
     
  12. Loufoque

    Loufoque Fanatiek lid

    17 mrt 2021
    1.731
    4.879
    113
    Een gigolo.
     
  13. spruitje80

    spruitje80 Fanatiek lid

    5 jul 2016
    4.696
    4.304
    113
    noord holland
    Ja op zich wel, maar in het 'heetst van de strijd is het wel handig dat je je al eens in de knopjes hebt verdiept van het ophogen en het 'boosten' enzo. Tis alweer 5 jaar geleden dus ik weet t niet meer precies.
    De plakkers werken overigens nog prima hoor als je test vantevoren. Op de beurs waar ze dat ding destijds promote mochten mensen het op hun arm uittesten en die plakkers die ze gebruikte als testers plakte keer op keer nog vertelde ze :thumup:.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  14. justme1974

    justme1974 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    3.822
    2.003
    113
    Een huis.
     
    Saartje33 vindt dit leuk.
  15. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Is van grover.

    Ze verhuren ook drones... Voor 20 euro per maand.. En een Samsung smartwatch, 15 euro per maand, tv's voor 30 per maand, Nintendo switch etc
     
  16. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.477
    6.092
    113
    Vrouw
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    #37 GossipGirlxoxo, 9 aug 2021
    Laatst bewerkt door een moderator: 9 aug 2021
    Ik huur elk jaar 2x een springkussen omdat de kinder verjaardagen in thema zijn en ik het springkussen daarbij wil matchen. Vroeger huurde ik ook een party tent, statafels en klapstoelen voor feestjes maar sinds we een groot bedrijfspand hebben en ik veel daar kan opslaan heb dat allemaal gekocht. Na 6x huren had ik de prijs er al uit. Ik huurde vroeger ook de dakkoffer voor de vakantie. Daarna een paar jaar niet omdat we met man zijn bus op vakantie gingen. Toen 2 jaar terug 1 zelf gekocht omdat ik een grotere auto heb maar nog nooit gebruikt want door corona niet meer op vakantie geweest.
    Laatste verjaardag hebben we terasheaters gehuurd omdat die van ons waren stuk gewaaid met de storm vlak daarvoor en daar kwamen we pas de dag van de verjaardag achter dat ze het niet meer deden. Was meer een tijd kwestie want een week later hebben we wel nog nieuwe gekocht.
    Als we voor een groot gezelschap een bbq geven dan huur ik een grote bbq bij de slager plus servies, bestek, warmhoudbakken enz (maar dat zit bij de prijs van het vleespakket per persoon inbegrepen).
    Toen zoon net op voetbal zat huurde ik het eerste seizoen zijn tenue en trainingspak met clublogo, wilde eerst zien of hij het wel leuk vond (bij die club) en op voetbal zou blijven. Daarna gekocht. Veel mensen bleven huren omdat ze dan elk jaar het zo in konden leveren en een maat groter voor het nieuwe seizoen op konden halen. Was geloof ik €25 per seizoen en met kopen was je al snel €120 kwijt.
    En ik heb vorig jaar met vriendinnen samen een 9 persoons bus gehuurd zodat we met 1 auto naar Duinrel konden gaan ipv met apparte auto's. Veel gezelliger. En qua tank en parkeerkaartjes bijna qua kosten even duur.
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  18. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Zo’n stoomapparaat waarmee je tapijten, banken en andere spullen van stof mee reinigt.
    Dit doe je niet super vaak dus zou zo’n heel ding niet in mijn huis hoeven.
    Ik heb er een keer een gehuurd en werkt wel verslavend. Werkelijk alles wat maar kon heb ik gereinigd. Je wil niet weten hoe vies dat water is wat er dan in dat apparaat terecht komt :eek:
     
    GossipGirlxoxo en Fleur88 vinden dit leuk.
  19. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Beausecret vindt dit leuk.
  20. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.477
    6.092
    113
    Vrouw
    Zo benieuwd naar de doelgroep. Kan me studenten met een wasmachine huren wel voorstellen, verder niet. Of iemand die de laatste gadgets wilt, maar het niet kan betalen. Of.. expats. :roflmao:
     

Deel Deze Pagina