Valt mee hoor gewoon goed indelen Hihi Toch hartstikke fijn om zo alert te zijn? Ik ben nier fit vandaag heb een beetje verhoging en zo belabberd
Dit heb ik dus ook. Mijn zoontjes worden volgende maand 7, maar zodra ik er 1 z'n bed al uit hoor stappen ben ik wakker. Volgens mij denken ze daardoor ook dat ik nooit slaap, omdat ik gelijk antwoord geef als ze komen of naar ze toe ga. Toen ze baby waren had ik de 1e nacht de babyfoon heel gevoelig staan, dat heb ik de dag erna gelijk anders ingesteld. Ik werd van elk geluidje wakker. Vannacht een rotnacht gehad. 1 zoontje is gisteren uit het niets ziek geworden. En vannacht moest ie dus spugen. Z'n broertje kwam me halen dat ie aan het huilen was dus ik snel erheen (emmer al op de slaapkamer) en was net te laat dus hij spuugde 1 golf zo uit z'n stapelbed naar beneden. Gelukkig had ie al geen avondeten op dus kwam er alleen water uit.
Dankjewel hoop niet dat dit een voorbode is Zo begon het de andere zwangerschappen ook straks weer ziek bijna 3 en 6
Ach wat vervelend jij ook veel sterkte en beterschap voor jullie zoontje Hopelijk worden jullie niet allemaal ziek
En bij het m'n laatste zin van m'n vorige bericht spuugde ie beneden alles onde Dank je wel. Hij spuugt zichzelf net weer helemaal leeg toen ik net m'n vorige bericht had geplaatst. Ik hoop ook dat het ons overslaat.
@Natasjee o wat wat naar!!! En dat in de vakantie. Hopelijk blijft het bij 1 en niet jullie allemaal @ Dettol jij ook beterschap
@Dettol ik heb over jouw bericht heen gelezen dat je zelf niet lekker bent. Beterschap ook! Dank je wel @Ruub1986 Hij heeft vanochtend ook nog eens in z'n bed geplast. Was even vergeten dat ie na het spugen vannacht flink water heeft gedronken dus eigenlijk nog even had moeten plassen ook.
ohhh mijn hemel ja, echt opvliegers Ik heb net gewoon een dutje van 1,5 uur gedaan, dit doe ik echt nooit! Maar voelde me echt zo belabberd vanochtend.. zoontje naar bed en ik dacht fuck it ik ga ook gewoon! Ben wel opgeknapt ervan geloof ik hoe is het nu met jou? En met jou zoontje @Natasjee @Ruub1986 jeeeh 3+ fijn zeg!!
Met mij goed. M'n zoontje nog ziek. Hebben voor de zekerheid huisarts gebeld aangezien hij ook knallende koppijn heeft en 40 graden koorts. Hij staat op de spoed voor het geval het slechter gaat, omdat hij al bekend is met koortsstuipen dus moeten de koorts nu onderdrukken constant. Hij zat nu met paracetamol op 37 gelukkig.
heeelijk wil ook wel een dutje doen @Natasjee Ach wat ontzettend zielig hoop dat het mee valt Koortstuipen zijn zo eng ook eens mee gemaakt met onze kids Gaan jullie ook gratis babydozen aanvragen Ik vind dat altijd zo’n feestje Hihi Ik wil dit pas doen naar de echo Maar ik had al even gekeken welke er zijn https://babystraatje.nl/gratis/gratis-babydozen-en-zwangerschapsboxen/#De-blije-doos Hier is een overzicht van 25 gratis baby dozen
Zijn er nog mensen die in een whatsapgroepje willen het lijkt mij toch wel leuk alleen heb ik gauw geen overzicht meer dus sorry als ik niet overal op kan reageren
Hier sliep onze dochter de eerste weken op onze kamer maar wel al in haar eigen ledikantje en na 4 weken op haar eigen kamer. Ze is altijd een hele makkelijke baby geweest en sliep altijd super goed. (Nu nog steeds) we zijn zelden in de nacht uit ons bed gemoeten. benieuwd hoe het deze keer gaat zijn. Maar dat hebben wij er zeker voor over! Iedereen moet lekker doen wat hij/zij wilt. De een doet het zo & en ander zo en dat is allemaal prima! Whatsappgroepje lijkt mij ook nog steeds leuk, dus daar kom ik zeker bij als die er komt! Misschien ook handiger voor mij om vaker te reageren Haha. Hier nu lekker 3 weekjes vakantie en volgende week vrijdag de eerste echo. Heeel spannend! Wel sinds gisteren een beetje misselijk.. maar het is voor een goed doel natuurlijk