Gewoon iets om even te delen...

Discussie in 'De lounge' gestart door GossipGirlxoxo, 12 jun 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yeuu

    Yeuu Fanatiek lid

    25 jul 2017
    1.434
    805
    113
    Vrouw
    Het type glas en vaak ook de geur die eraan zit. o_O
    Maar het heeft ook zeker met het type glas te maken. Bij een wijnglas dus nooit last van:roflmao: En bij een theeglas ook niet.
     
    citroenrasp en Baileyy vinden dit leuk.
  2. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Gisteravond thuisgekomen van een heerlijke week België. Gezellig weer alle vrienden en familie gezien waarvan we een paar bijna 1,5 jaar niet meer gezien hadden.
    En het allerbeste is nog dat ik echt heerlijk in mijn eigen bedje heb geslapen, man wat had ik die gemist :D
     
    citroenrasp en Syane vinden dit leuk.
  3. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.629
    1.443
    113
    Ja dat afwassen dacht ik ook, gaat toch in zo'n afwasmachine die gloeiend heet wordt. Maar ik was gewoon even benieuwd.
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  4. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.629
    1.443
    113
    Ik irriteer me eraan dat mijn lichaam ouder wordt. Niet eens zozeer de rimpeltjes in mijn gezicht. Wel mijn slappe borsten en dan met name de bh's die gewoon niet meer mooi zitten, borsten die wat lubberen en hangen. Logisch na 8,5 jaar continu borstvoeding en zwangerschappen. Maar nu ben ik bezig geweest met mijn figuur terug krijgen, 9 kilo afgevallen en dan blijf je zitten met lubberende theezakjes. Ook na bh advies in goede lingeriezaak en dure bh's.
    Ik baal er zo van dat ouder worden soms.

    Zo moest ik even kwijt;)
     
  5. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.953
    33.624
    113
    Ik kan hier dus zo vreselijk om lachen hè :roflmao:
    C: ‘O, kijk! Hoedjes. Handig dat ze die hier in huis hebben. Verbrand ik niet zo snel in m’n gezicht’
    Echt: ‘t is net een wijf:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    :p

    We zitten in Zuid Frankrijk in een gehuurd huis
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Liekje81 vindt dit leuk.
  6. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Dat is eerlijk gezegd ook hetgene waar ik het meest naar uitkijk van terug naar huis te gaan: mijn eigen bed.
     
  7. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Vriendin van mij heeft borstlift en tummy tuck laten doen, na het hebben van de kinderen. En heb me voorgenomen om op zijn minst die borstlift ook te doen. Borstvoeding + cup i = het is nodig.
     
  8. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.398
    21.790
    113
    Mijn man draagt met de hitte ook altijd een hoed :roflmao:
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  9. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.953
    33.624
    113
    Nou ja, dit is de eerste keer en ‘t staat hem niet :roflmao:
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  10. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.006
    113
    * mopper modus *
    Verdorie na 4 uur werken uitgeschakeld, met een zittend beroep notabene.

    3.5 uur verder (plat liggen/slapen) is t lampje weer aan. Dit wordt wel een uitdaging om vol te houden tot aan verlof.

    Hopelijk vandaag gewoon maar een slechte dag en niet t werkelijke huidige niveau van belastbaarheid...Zou dat best zorgelijk gaan vinden namelijk met pas 23 wkn op de teller.

    Nu was t in mn vakantie ook niet heel veel anders, dus beetje zorgelijk is t wel...fysiek NOG minder wordt lastig, werken vanuit bed ofzo :cry:
     
  11. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik dacht precies hetzelfde. Heb online een voorraadje ingeslagen. Heb er een paar in mijn handtas en in het deskboard van de auto (voor de macdrive). Ik heb 5 van deze pakketten van 1000 stuks dus de komende jaren zit ik goed Bekijk bijlage 697465
     
    Loulou12 en citroenrasp vinden dit leuk.
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Alleen het idee dat je die telkens met een raggertje moet schoonmaken staat me heel erg tegen.
     
    Bellybell vindt dit leuk.
  13. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.398
    21.790
    113
    En anders kan ik altijd nog een grote doos met rietjes opsturen. :roflmao:

    Ik vraag me soms wel af hoe bepaalde mensen met OCD met deze ontwikkelingen (het verbannen van wegwerpplastic en ander milieu-onvriendelijk spul) omgaan. Bij obsessive compulsive cleaners zag ik eens iemand die een brandschone tandenborstel (om iets schoons mee schoon te maken) eenmalig gebruikte, vervolgens in een nieuw boterhamzakje deed en weggooide. En dat een aantal keer per dag. Ik zou persoonlijk eerder voor een tax op wegwerpplastic zijn.
     
    Saartje33 en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  14. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.248
    11.827
    113
    Het klinkt toch wel echt als de realiteit nu ipv een tijdelijke dip. Ik zou echt gaan overleggen met de verloskundige en eventueel de Arboarts want dit lijkt me geen doen zo. Het beetje wat je nog kan doen op een dag, daarvan is het wel belangrijk om dat zo lang mogelijk te kunnen blijven doen. En dan bedoel ik het functioneren an sich en niet het werken. Want dat is echt nu niet het belangrijkste!
     
    Vero0504 vindt dit leuk.
  15. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Ze kunnen ook gewoon in de vaatwasser. En ook tegen hitte, dus je kunt ze ook prima uitkoken. Ik ben ook niet van het schoonmaken met ragertjes ;). Ik heb deze dus nog niet zelf, maar ik zou ze zelf gewoon uitspoelen en vervolgens in een bakje met kokend water leggen even.
     
    Saartje33 en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  16. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik kan me niet voorstellen dat in de vaatwasser de binnenkant goed schoon word en vooral weer goed droogt. Net als met uitkoken dan dood het van binnen zeker alle bacterieen maar al het vuil verdwijnt niet door alleen uitkoken, dat zul je toch schoon moeten maken op 1 of andere manier. Heb nog een trauma van het schoonmaken met raggertjes van die siliconen rietjes uit de rietjesbekers waar peuters na een fles uit gaan drinken. Mij niet gezien om daaraan te beginnen voor heel het gezin.
     
  17. Loulou12

    Loulou12 Fanatiek lid

    4 apr 2018
    2.586
    2.098
    113
    Vrouw
    Wat top dit. Ik wil zeeeee!!! :roflmao:
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    #4958 GossipGirlxoxo, 9 aug 2021
    Laatst bewerkt door een moderator: 9 aug 2021
    Ik ben ook voor een tax op wegwerpplastic. En het statiegeld op de kleine plastic flesjes ben ik helemaal voor. Als ik voor mezelf spreek heb ik de afgelopen 2 jaar zo een grote sprong gemaakt in het minderen in gebruik van plastic zoals zelf Zakjes mee naar de winkel voor groente en fruit, niets meer in 1 portie verpakkingen kopen, uit principe geen groente kopen dat in plastic is voorverpakt, geen wegwerp servies gebruiken op verjaardagen of bij action goedkope hardplastic vershoudbakjes kopen om voorbereide hapjes in te bewaren en daarna weg te gooien om zo minder afwas te hebben (hoogstens gebaksbordjes van karton). Je weet waar ik vandaan kwam qua consumeren van plastic dus je weet ook hoe gigantisch groot die stap is. Ik vind het nu ook belangrijk waar het me voorheen echt niets boeide. Maaaaaar die kartonnen rietjes, daar ga ik niet aan wennen. En ik ga ze niet vervangen voor rvs (vieze smaak) of siliconen (rot schoonmaakklus) dus ik blijf in deze met de rietjes de slechte keuze maken voor plastic en voel me daar niet schuldig over omdat ik al zo een sprong de goede richting op heb gemaakt.

    Edit. En jouw voorbeeld is echt inderdaad extreem. Ik gebruik ook een tandenborstel om schoon te maken maar die is speciaal voor schoon te maken en gaat heel lang mee. Zo heb ik ook speciaal een extra opzetborsteltje op de elektrische tandenborstel om dochter haar nageltjes mee schoon te maken, daar kan geen nagelborstel tegenop :roflmao:
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Moet jij niet eens goed in gesprek met de bedrijfsarts? Dat je pas weer oplaad na 3,5 uur plat liggen is niet de bedoeling he? Er moet wel een goede balans blijven tussen werk en privé. Het moet niet de bedoeling zijn dat je na een aantal uur werken een paar uur prive helemaal bent uitgeschakeld namelijk.
     
    Vero0504, Neuzeke, Syane en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  20. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Maar zolang je er niet continu melkproducten mee drinkt, worden ze toch niet zo vies? Als je na een milkshake zo’n rietje even uitspoelt, zal het ook niet zo snel erin blijven zitten. Maar als je ze alleen voor milkshakes gebruikt en ze dan pas een dag later schoonmaakt, dan moet er misschien wel een ragertje aan te pas komen.
    Mijn dochter gebruikt nog steeds rietjesbekers, maar die drinkt alleen water, dat scheelt ;)
     
    Saartje33 en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina