Ik snap wat je bedoel. Ik hou dat namelijk wel aan. Weet niet of het ook echt zo is. Als ik vandaag positief test in de ochtend en ik meet de volgende ochtend bijvoorbeeld weer. En het is negatief. Dan ga ik ervanuit dat het gister avond of nacht gesprongen is... Of het klopt.. geen idee Klinkt logisch voor mij
Ja! Ik zat te denken om straks naar de Big Bazar te gaan, ik de oploop van die test zien, was de eerste die positief uitsloeg maar had maar 1 test van die, dus 'oploop van die kon ik niet volgen.. en uiteraard de Kv 2voor5 om die prachtige oploop te zien! Maandag, Clearblue digital met weken indicator. En denk dat ik misschien rond NOD weer test met normale streepjes test ( weet nog niet welke) en dan als alles goed is hou ik dan op met testen!!! Dan wachten op de bloed onderzoek! Hoe hoog HcG dan ga zijn en ik vermoed dat ze me een vroeg echo zullen geven ivm vroegere miskramen.
Ik vertrouw die action dingen ook niet meer… dit was van mei en uiteraard nog donkerder opgedroogd… Hoop natuurlijk dat dit misschien slechte batch was! Wil niks zeggen over alle tests uiteraard
OMG!! Deze zijn allemaal MEGA duidelijk!!! Heeel blij voor je! Ik duim heeel hard dat ‘t kleintje blijft plakken ❤️❤️
Ha, kijk joh.. klopt het zegt niks over alle testen maar is beter, deze testen te voorkomen. Want vind dat je zo elke maand in en uit jezelf een biogemische zwangerschap aan kan praten. ( niet dat jij het doet hoor) . Maar dat denk de mens wel op zo'n moment, want je krijgt "licht positieve " en daarna wordt je toch ongesteld, wat zou jij zelf als mens in zo'n situatie denken.. huh?! Is het nou niet goed ingenesteld?! Maar na vele (te veel eigenlijk) dames die dit al hebben meegemaakt, worden we gewaarschuwd.
Hallo meid, ik had jou in de andere topic gemeld, maar dus had ik ze niet bij gevoegd. Ik heb screenshot gemaakt van jou testen en had ze bewerkt, hoe ik de mijne bewerk, om lichte tuurstrepen te ontdekken. Maar helaas op jou foto's zie ik niks lieve meid. Ik zal ze er bij voor je zetten. Na elke foto staat de hij behorende, bewerkte foto. Ik had screenshot gemaakt van de foto's waar ik ook iets dacht te zien aan het begin..
@Tweedewondertjee hierbij zet ik de eerste tuurstreep van 8dpo, van de Big bazar.. Deze 'streepje was er gelijk bij het doorlopen zichtbaar maar naarmate hij opdroogt minder zichtbaar. Denk dat de HcG nog niet hoog genoeg was om echt goed door de test gespot te worden. Wil gewoon niet dat je valse hoop krijgt! Het beste is de test die je nu hebt gewoon los te laten! En morgen opnieuw (met ochtendurine) eentje doen!! Succes meid, ik duim met je mee.
Ja precies!! Uiteraard heb ik er ook aan getwijfeld maar goed de rest de ochtend daarna was gewoon blanco dus kan niet anders dan dat deze vals positief was. Ga t vanaf nu doen met de predictor! Die schijnt heel fijn te zijn
Hi meiden! okay… so.. mijn ‘symptomen’ zijn zo goed als weg. Af en toe nog trekkend gevoel rechts onderbuik maar niks benoemenswaardig, m’n borsten doen MEGA pijn maar heb gister weer gesport dus vermoed dat t daardoor komt Maar nu komt ie, m’n temperatuur is gezakt naar 36,7 (0,3 lager als ‘normaal’) dat doet ie normaal altijd op de dag dat ik ongi moet worden maar dat is pas donderdag… Lets hope & pray dat ‘t een innestelingsdip is