Danzel (of is het Denzel) haar vriend vond in in love island best een leuke kerel. Die valt op haar. Denk dat het beeld in de media ook anders is dan hoe ze in het echt is.
Famke wil d’r kind genderneutraal opvoeden want; "Je weet van tevoren niet waar onze kleine op zal vallen, dus we willen daar van tevoren geen kleurkeuze aan verbinden", legde de 22-jarige zangeres uit. Ehmm, gender heeft niks te maken met of je op jongens of meisjes valt . Dan weet je echt totaal niet waar je het over hebt dus..
Ik denk echt dat dat een typetje is dat is neergezet (door een team van branding experts) en met dat typetje heeft ze een hoop geld verdient. In haar docu's komt ze namelijk alles behalve dom over. Weet je hoe je het een beetje moet zien, zoals de Spice Girls. Je had sporty Spice, posh Spice, baby Spice, en wat was er nog meer? Ze moesten zich voor het merk de Spice Girls zo voordoen. Maar het was echt niet zo dat de ene nou echt heel sportief was, de ander zo schattig, weer de ander een kakker enz. Dat waren typetjes en die typetjes dat bracht geld op. In het echte leven waren ze echt niet zo. Femke is neergezet als domme rapster en dat sloeg aan onder de jeugd. Maar dat ze zo is neergezet om te verkopen betekend niet dat ze zelf ook echt zo is. Edit. Kwam er van de week achter waarom ze altijd zo boos keek en nooit lachte. Ze had een beugel en dat vond ze niet mooi. Die is er sinds een paar dagen uit en wat heeft ze een gigantisch mooie lach en mooie rij met tanden.
Daar moest ik ook om lachen. Een gender reveal en dan gender neutraal opvoeden. Dat botste in mijn gedachten best wel een beetje.
Inderdaad, maar zij denkt dat gender heeft te maken met of je op mannen of vrouwen valt dus ze snapt het hele concept gewoon niet denk ik..
Ja of ze dat echt denkt of dat de media net een verkeerd geformuleerde zin uitvergroot weet ik niet. Denk zelf eigenlijk dat het gegaan is in de trand van, we voeden het gender neutraal op want kind mag zijn wat het wil, daar hangen we geen kleur aan EN kind mag later ook vallen op welk geslacht het wil omdat dat ons niet uitmaakt en nogmaals kind mag zijn wie het wil zijn. Ik vermoed dit maar omdat ze het domme imago heeft dat de media het verdraaid heeft.
Ik weet het niet met haar. Iedere keer als ik haar hoor praten komt ze niet echt goed uit de verf. Ik denk niet zo zeer dat ze echt dom is, meer onwetend en een beetje naïef. Daar wordt overigens mooi misbruik van gemaakt zoals met dat hele Corona gedoe toen. Overigens geloof ik dat ze het prima zal doen als moeder en wens ik d’r het beste toe .
Scarlett Johansson en Colin Jost verwachten hun eerste kindje samen. Scarlett heeft al een 6 jarige dochter rose. Volgens bronnen is de actrice dan ook 'binnenkort al uitgerekend'.
Volgens nu.nl is ze idd. reeds bevallen. Van een zoontje genaamd Cosmo. https://www.google.com/amp/s/www.nu.nl/achterklap/6152059/scarlett-johansson-onlangs-bevallen-van-zoon.amp
Topmodel Rosie Huntington-Whiteley (34) en acteur Jason Statham (54) zijn in blijde verwachting van een tweede kleine spruit. Ze hebben al een 4 jarig zoontje Jack Oscar.
Als de berichten op IG kloppen zijn Catelyn en Tyler van teen mom ouders geworden van hun vierde dochter!