Oh spannend @Nina Sanders ik hoop dat je inmiddels al een mooi babymannetje in je armen hebt en er anders niet al te lang meer op hoeft te wachten. Dat je vanacht maar goed mag slapen
Gisteren was ik eind van de dag echt kapot. Ik kon niet meer van de pijn. Heb tot we thuis waren een nep lach opgeplakt en ben thuis linea reacta onder de douche gestapt en in bed gaan liggen. En ben er vanmorgen 10 uur pas uitgekomen. Dochter is vandaag bij opa en oma zodat ik mijn huishouden kan doen en vooral kan bijkomen van gisteren en morgen word ik weer geopereerd dus met in het vooruitzicht dat de pijn binnen 2 weken weer minder word heb ik het volgehouden.
Dankje, heel lief, maar ik word morgen ingeleid behalve als er spoed tussendoor komt natuurlijk, maar anders is morgen dé dag Ik voel inmiddels wel een gezonde spanning op komen!
Als je gaat drentelen/ijsberen dat waren bij mij kennelijk ontsluitingsweeën, die 3cm kreeg ik alvast cadeau. Werkelijk geen bal van gemerkt behalve dat ik onrustig was en t niet kon plaatsen. Dus met een beetje geluk is je gezonde spanning gelijk wat voorwerk! Niet teveel dat je niet meer slaapt vannacht, of meer dan genoeg en je ukkie mag verwelkomen.
Ik heb er geen ervaring mee maar als je ‘s morgens ingeleid wordt, is het dan zeker dat je diezelfde dag nog bevalt? Gekke vraag misschien maar hier twee geplande ks.
100% zekerheid heb je nooit, maar aangezien ik me om 7u al kan melden, geen ballonkatheter krijg (niet nodig) en de kans groot is dat ze direct al mijn vliezen kunnen breken (en zo niet dan krijg ik tabletjes eerst maar ze hebben met succes kunnen strippen vanmiddag, wat resulteert in harde buiken) + dat het niet mn eerste bevalling is (duurt vaak langer) is de kans idd zeer groot dat morgen de dag is. Mini O was er met 3 uurtjes. Dat is natuurlijk wel heel erg snel maar we gaan uit van morgen.
Nee. Het kind moet er ook klaar voor zijn. Hier is de jongste geboren met 42+1 dag omdat het inleidden niet echt vlotte. Terwijl de tweede snel geboren is. Dus het zegt helaas niet altijd wat.
Volgens mij kan het echt alle kanten op. Ik ben beide keren ingeleid dmv het breken van de vliezen en binnen respectievelijk 3 en 2 uur waren ze er. Maar met cervixinsufficiëntie is het dus wel mijn "geluk" dat ontsluiten heel makkelijk gaat. Er zijn ook vrouwen bij wie het erg langzaam duurt allemaal. Mijn schoonzus moest met 42 weken ingeleid worden omdat er maar niks gebeurde, die bevalling duurde uiteindelijk 2 dagen (vanaf beginmoment inleiden).
Bij mij gebeurde er na een aantal dagen (weet niet meer hoeveel, maar zeker wel minimaal een dag of 4) en herhaaldelijk inbrengen van de hormonen helemaal niets. Uiteindelijk hebben ze me een keizersnede aangeboden die ik dankbaar heb aangenomen.
@MamavanLieverd volgens mij had jij het over dit luchtalarm? https://nos.nl/artikel/2394066-luchtalarm-gaat-per-ongeluk-af-in-regio-utrecht
@Nina Sanders, ik ben zo benieuwd. Ik ken je helemaal niet maar het houd me bezig dat je ieder moment kunt bevallen. Spannend. Succes voor de derde keer en zet hem op!
Bij mijn 3e bevalling was hij op dezelfde dag van start inleiding geboren, bij mijn 4e bevalling pas 2 dagen later en mijn andere zoontje bij opa en oma maar wachten op zijn broertje.
Ja, inderdaad, behalve dat ik dus niet in de provincie Utrecht woon. Mijn theorie is nu dat de wind zo stond dat ik de dichtsbijzijnde paal in provincie Utrecht hoorde . Ben alleen vergeten aan mijn zus te vragen of zij hem ook hebben gehoord (want die wonen nog dichter bij de provincie grens). Mijn man werkt wel midden in de provincie Utrecht, dus dat hij het ook hoorde was niet zo gek.
Nou, nadat alles medisch weer een beetje redelijk gaat, ben ik vandaag van de trap gevallen in een (volle) parkeergarage. Ik ben echt nummer 1 kluns. Het valt mee gelukkig, linkervoet alleen een ei op enkel en rechtervoet is wat blauw, maar echt hoe dan... kon mezelf wel voor de kop slaan.