wow Barbje wat heftig idd.. ben zo blij dat jullie andere kindje gezond is! Ik hoop dat je straks wat meer kan gaan genieten, kan me voorstellen dat het nu even allemaal anders voelt nog. Fijn dat je even wat laat horen!
@Barbje wat een heftig verhaal zeg! Heel bijzonder dat dus één van de zwangerschappen spontaan is ontstaan ook! En heel blij voor je dat eentje het overleefd heeft. Verdrietig en mooi idd..! Ik hoop dat je de rest van de zwangerschap een beetje kunt genieten!
@Barbje Wat een heftige periode hebben jullie gehad zeg !! Wel heel fijn nieuws dat je andere baby gezond is. Hopelijk komen jullie nu in een rustiger vaarwater en kunnen jullie eindelijk gaan genieten van alles ❤
@Nimonia hoe is de poetsvrouw (zoals jij dat zo mooi zegt) bevallen? Lijkt me heerlijk even iemand die de grote dingen doet! @DominiqueR ik ben even in de war ben jij dezelfde als @Dominique1991 en bestaat het tweede account dan niet meer? Of ben je gewoon nieuw bij ons aangesloten? Ben benieuwd hoe de kinderen reageerden trouwens! Of gaan jullie dat nog doen? @Winderig80 ik heb er dus even overheen gelezen dat jij over ons gedroomd hebt haha, ben benieuwd hoe wij er allemaal uitzagen in jouw fantasie oh die dromen zijn wel bijzonder hè als je zwanger bent
Ik ben trouwens heel benieuwd naar jullie naam! Gewoon een vrije naam? Wij gaan mijn moeder vernoemen dus dan is het allemaal wat lastiger maar ben erg blij met onze naam ook! Wil hem alleen niet hier openbaar plaatsen overigens ivbm herkenbaarheid. Namen van mijn moeder horen er ook bij en die zijn nogal specifiek
Hier gewoon een vrije naam, heb voor een jongen en een meisje een Friese naam waarvan ik op dit moment denk dat het ze gaan worden. Maar goed, ons kennende kan de naam nog veranderen
Wat ontzettend heftig en bizar! Ik wens je een rustige verdere zwangerschap zonder complicaties toe! Hier staat de naam vast. We kwamen vorige week terug van de 20 wekenecho en man zei opeens de naam, zo moet hij heten, en ik vind het gewoon helemaal goed. Hebben we zo lang mee geworsteld en nu is het gewoon goed en hij heet zo. Punt.
Misschien wel leuk om straks na de bevallingen de namen in een privé bericht te delen met elkaar! Voor wie dat willen natuurlijk.
Wij zullen meerdere namen geven waaronder vrije naam, vernoeming en/of mijn achternaam. De 20 weken echo was so far so good. We moeten nog een keer terugkomen, omdat niet alles goed zichtbaar was. Geslacht is misschien nu weer een meisje. Kortom, nog steeds spannend!
Ooohh..had je al geshopt voor een jongen? Fijn dat t (zo ver te zien was) er goed uit zag! Wij twijfelen nog welke achternaam ons kindje krijgt. Ik ben dan wat meer traditioneel en vind dat het de naam van mijn vriend moet krijgen, maar hij vind mijn achternaam mooier en hem maakt het dus niks uit..
Oh dat is spannend! Was het geslacht niet goed te zien? Nou dat zou wat zijn zeg, moet er niet aan denken dat overmorgen het geslacht ineens anders blijkt te zijn
Ik had vandaag een controle. Vroeg of ik op HB kon prikken. Kreeg het antwoord:" Dat kunnen we ook gelijk doen als je met 27 weken op antistoffen gaat prikken omdat je Rhenus C negatief bent." Ik ben me de pleuris geschrokken. Ik wilde lekker onbezorgd zwanger zijn na onze goede 20 weken echo. Maar nu maak ik me dus hier weer druk om. In de meeste gevallen is er niks aan de hand. Maarja in de meeste gevallen is de 20 weken echo ook goed en daar hebben wij toch ook een andere ervaring mee. Ben nu zo bang dat mijn lichaam het bloed van het kindje gaat afstoten
Ach @Iemand1991, ik snap je bezorgdheid maar mijn schoonzus heeft dit ook en die heeft 4 kinderen gekregen zonder antistoffen. Pas bijde laatste (nummer 5) moest ze vaker prikken omdat ze antistoffen aanmaakte. Heeft verder geen gevolgen gehad voor de baby en ze is ook niet eerder bevallen. Het werd gewoon goed in de gaten gehouden. En daar is die 27 weken prik voor! Om het te monitoren. Dus ik hoop dat je na dit positieve verhaal je wat gerustgesteld voelt.
Nemen..... bij mij is het hetzelfde als zolta. Haar eerste naam wordt echt haar naam. Haar tweede naam is een mix van onze moeders en Haar achternaam wordt die van me vriend. @Iemand1991, ik hoop ook voor jou dat dit allemaal zal meevallen en dat de ellende je bespaart zal blijven.
@Iemand1991 wat rot dat ook dit weer op jullie pad komt. Snap heel goed dat je nu gewoon had willen genieten. Maar de woorden van Marianne zijn wel heel hoopgevend! Hopelijk valt het mee. @Zolta haha je houdt het wel spannend! Ons meisje krijgt ook 2 namen. 1e naam zijn we dus uit, nu nog een 2e naam. Achternaam wordt die van mijn man, net als ons zoontje en ik zelf. Alleen mijn oudste zoon heeft een andere achternaam.
Vandaag trouwens een goede deal gesloten via marktplaats! Heb 3 mooie dikke gevoerde wiegdekens van Little Dutch kunnen overnemen, met roze en bloemen, en nog een mooi boxkleed! En dat voor een zacht prijsje. Mooi alles in 1 keer.
Haha gelukkig was ik de vorige keer al niet overtuigd, want je kan ook zomaar een navelstreng zien. Alleen had ik toch al deels een geboorte pakje gekocht. Ik dacht ook al heb ik nog allemaal spullen liggen. Ik wil toch iets nieuws voor de kleine erbij. Alleen mocht dit nu toch een meisje zijn… dan zal ik dus wat anders uitkiezen en dit verkopen?? We wachten het nog geduldig af…..
Alleen het geboorte pakje geshopt (op de broek na), dus dat wordt anders opnieuw shoppen haha. Ik was er al niet van overtuigd de vorige keer, maar mijn partner heeft het zijn deel van de familie al wel verteld. Dus wie weet een extra gender reveal? Dat hoor je weinig hoor dat de man de naam van de vrouw wel wilt gebruiken. Hier heb ik een enorme trots haan thuis! De oudste heeft als derde naam mijn achternaam en de achternaam is van meneer zelf. En zo vond ik dat helemaal prima. Mijn achternaam sterft namelijk een beetje uit… dus wil het graag op een manier doorgeven.