Hoi. Wat afschuwelijk dat ze jou ook zo hebben behandeld. Ik kan daar echt niet met mijn verstand bij. Alsof het om een gekneusde teen gaat. De meeste specialisten zijn doorgaans weinig sociaal vaardig maar dit is gewoon onbeschoft en dat zo’ n assistente het in haar kop durft te halen om zoiets tegen je te zeggen. Wat lief van je aanbod om evt te mailen. Ik ga het zeker zeggen. Hij zit nu al ruim een maand binnen want prikkels mbt zijn hooikoorts mag die nu niet hebben mocht die gaan niezen want dan kan zijn hoornvlies weer scheuren. Het is alleen zijn ritjes naar het ziekenhuis. Knap frustrerend allemaal. Zeker jammer dat je niet kan fietsen met je kinderen maar dat is inderdaad te gevaarlijk. Knap hoe je het allemaal doet.
Dat Sean Lock is overleden een (naar mijn en mans mening iig) briljante Britse comedian. Hij was nog maar 58 Ik zag een tribute video voorbijkomen op YouTube en toen dacht ik; huh is het een soort eerbetoon voor een jubileum ofzo, maar nee. Hij is gewoon echt overleden. Pff. https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-58254859
Mijn mond valt open van mijn dochter. Na een dramatisch schooljaar na onze emigratie met veel verdriet en frustratie en geen aansluiting in de groep is zij vorige week gestart op haar nieuwe school. En ze komt dus al 7 dagen lachend thuis, geen drama als zij naar school gaat en vandaag vertelde zij dat zij vrienden heeft in de klas. Even wat adem pauze voor ons, wat positiviteit en hopelijk blijft dit in een stijgende lijn omhoog gaan. Ik zag ons al onze spullen weer verschepen dit jaar.
Dan heb je op onderstreept gedrukt denk ik (die U hierboven, naast de I en B). Wat fijn van je dochter zeg! Zo'n opluchting als alles zoveel beter gaat.
Wow dat is fijn!!!! Wij weten ook hoe zwaar het is als je kind niet op zijn plek zit. En dat is zonder emigratie. Hopelijk blijft het een stijgende lijn!
Mijn mond valt open van onze dochter. 2 weken geleden zijn wij er achter gekomen (na 7 zwemlessen) dat zij gewoon niet mee doet met de zwemles. Week lang gepraat waarom. Ze gaf aan dat ze het eng vind om zonder bandjes te zwemmen. Vorige week samen tegen de juf gezegt en toen deed ze mee met de les ipv mokkend in een hoek staan en vandaag komt ze gewoon juichend naar buiten hoe leuk de les wel niet was . En dan te bedenken dat ik bijna der lessen stop had gezet om over een half jaar ofzo weer te proberen.
Mijn mond valt open van de mentaliteit van tegenwoordig, lijkt wel alsof mensen niet meer na kunnen denken. Afspraak gemaakt bij de ha omdat ik een onverklaarbare bult heb zitten op m'n onderarm, word ook groter en kleiner met inspanning. Nu heb ik een nekhernia wat uitstraalt naar die arm, incl krachtsverlies vanalles gehad, dus dacht misschien heeft het daarmee te maken. Ha stuurde mij door om een echo te maken. Echoscopist zag niks geen raar weefsel in vergelijking met m'n andere arm. Dus niks te zien. Uitslag wist ik al maar dacht bel toch nog even met de ha ass. Nou die bandjes met opties echt ik vind het echt schokkend ze worden steeds langer met cijfers en info die je wel of niet kan kiezen. Werd ook niet meer in de wachtrij gezet maar constant. Toets een 1 om teruggebeld te worden blablabla. Dan krijg ik een ass aan de telefoon waar k echt wurgneigingen van krijg. 1. Ik had een verkeerd nummer gekozen(wist de uitslag al maar had gekozen wil een ass spreken omdat ik dan ook even zou kunnen overleggen) 2. Ze zegt als je dat nummer kiest kunnen wij je terugbellen.(denkt toch zeker niet dat ik weer ga bellen) Ik zeg ik wil eigenlijk niet teruggebeld worden want ik wil beslissen wanneer ik tijd heb en kan bellen. Dit lukt niet altijd met werk en of kleine kids. Gaat ze ff een potje bijdehand doen. Uiteindelijk kreeg ik m'n uitslag, niks te zien geen afwijkende cellen ik zeg en nu? Ik zeg zit toch een bult. Jah dan mag je een nieuwe afspraak maken. Serieus ik krijg er ..... Van want ik vind je komt met een probleem je word doorgestuurd en dan mag ik achter een afspraak aan. Ik vind persoonlijk dat zij hadden moeten zeggen. Mw we hebben dan en dan plek kunt u dan. Of zal ik even een afspraak maken voor u. Werk zelf ook regelmatig met ha ass en de meeste vind ik niet aardig( ha ass hier op het forum voel je niet allemaal gelijk aangesproken) Laatst had m'n zoon een tekenbeet, geen ervaring mee maar was wel in een gebied waar veel lyme is. Dus ik zelf info gezocht en dacht bel nog even te vragen of hij toch niet nog antibiotica moet hebben omdat de teek er waarschijnlijk langer in gezeten heeft dan 24u. Ze wist nog minder dan mij echt daar bel ik toch niet voor. Sorry voor het langdradige verhaal. Werk in de zorg maar ook hierin kom ik steeds vaker mensen tegen die niet eens meer mee kunnen denken. Of menselijk zijn, voor mij een stukje wat hoort bij fatsoen.
@esklessebes (ik tag je even want anders wordt het zo’n lang bericht als ik je quote), ik herken wel wat je zegt over assistenten bij huisartsen en ziekenhuizen. Met als grootste voorbeeld toen met m’n oog Wat een trut op z’n zachtst gezegd. En zo ben ik er meer tegengekomen. Ik hou alleen wel vaak in m’n achterhoofd dat het geen makkelijke baan is. Je doet het nooit goed (bij wijze van) in de ogen van patiënten. De werkdruk is enorm. Mensen denken dat je een halve arts bent waardoor ze tot in de puntjes gaan vertellen wat ze mankeren en je moet altijd maar beleefd blijven. Toch denk ik ook weleens bij sommigen: als het dan zoveel moeite kost om vriendelijk te zijn, dan moet je ander werk gaan zoeken. Zodra ik merk dat ik zo ga reageren op m’n werk, als ik sommigen zie doen, is het voor mij tijd om een andere baan te vinden.
Idd ben ik mij allemaal van bewust hoor heb zelf ook een baan in de wijkverpleging en wat je zegt als ik er zo in zou staan moet ik echt wat anders gaan zoeken. M'n cliënten betekenen ook echt veel voor mij dat is het leukste van m'n werk. M'n zus moest van logopedie een verwijzing hebben voor iets voor 1 van haar kinderen, zegt de ha ass van maak maar een afspraak. Dan is het zo druk en dan moet je komen wat en onder schooltijd moet en de afspraak voor de verwijzing ook weer onder schooltijd allemaal zonde voor iedereen. Ik zei net al maak dan een bel afspraak. De zorg kost zoveel geld en het is echt niet makkelijk omdat iedereen andere verwachtingen enz heeft maar vind dat logisch nadenken er ook vaak niet meer bijzit, heb zoveel voorbeelden en het is dat m'n cliënten zorg nog echt leuk vind maar anders een baan buiten de zorg, maarja ook daarin is het denk ik niet meer zoals het was. En dan nog de vraag wat zou ik dan willen
Ik moet wel lachen dat de assistente zegt langs te moeten komen voor een briefje logopedie. Wat verwachten ze dat het kind een heel verhaal gaat ophangen zodat wij kunnen horen of hij lispelt of de letter r niet kan uitspreken. Als hier een ouder belt voor verwijz logopedie komt het geeneens bij de huisarts en printen wij een briefje uit, wel zo makkelijk
Haha nee was voor de oogarts, wilde niet al teveel ivm herkenning enz neerzetten. Mw van logopedie had gezegd dat ze een verwijzing moest vragen voor de oogarts want de klachten hebben waarschijnlijk met haar ogen te maken en niet met haar spraak of eventuele dyslexie. Maar dan nog vind ik dat van wat je zegt print het uit en scheelt weer een afspraak. Ouders gaan echt niet voor hun lol naar de oogarts of wat dan ook denk dat de meeste het al druk genoeg hebben
Ja maar dan begrijp ik het beter. Er zijn overigens enorme wachttijden bij de oogarts en kinderen vanaf 8 jaar kunnen al bij de opticien terecht, die worden dan gezien door de optometrist/ orthoptist. De huisarts wil natuurlijk wel weten wie hij doorstuurt en waarom. Juist om wachtlijsten te voorkomen. Zo willen mensen altijd heel snel naar een dermatoloog terwijl de huisarts het 9 van de 10x prima kan beoordelen
Dat je voor een verwijzing oogarts even langs moet komen is niet meer dan logisch. De huisarts moet wel weten waarvoor hij/zij evt doorstuurt Voor de rest gelukkig niet herkenbaar hier, maar ben ook echt gezegend met een fantastische praktijk, incl huisartsen. Als ik bel, mag ik komen. Als ik bel voor overleg, dan is het telefonisch. En soms wil de huisarts mij of de kids toch zien. Van de week onze dochter met een uwi, acute klachten . Mijn man moest bellen, dus ik zei: zorg dat je echt vandaag nog een plasje mag laten checken, ze zullen wel zeggen dat dat morgenochtend pas kan etc etc.. Zegt m'n man: ik zit al bij de apotheek.. Dan denk ik weer, wat een fijne praktijk! Dat wou ik nog even zeggen, voor alle assistentes en huisartsen
Wij ook hoor. Wij hebben een fantastische huisarts. 2 zelfs. Ze nemen me altijd serieus en ik kan heel snel komen. Ik ga daar nooit meer weg. Wel een poosje een nare assistente gehad maar daar heb ik een keer een klacht over ingediend en toen volgde er een gesprek met de huisarts, die assistente en mijzelf. Prima opgelost. Ze had haar dag niet zei ze… Ik vind het ook zo handig dat wij een App hebben voor de huisarts. Daarin bestel je medicatie en kun je kleine consulten hebben. Scheelt zo veel tijd! Ook hebben we een inloopspreekuur. Van 8 tot 9. Mag je gewoon gaan zitten.