Ik ken een Novi van nu 2 jaar, ik vind 'm leuk fris. Leuker dan Nova (terwijl Nova heel lang één van m'n favoriete namen was en hij zelfs nog in de running was als 2e naam voor een meisje)! Nikki vind ik zelf al teveel weg hebben van jullie L. Als neefje dan ook nog eens Nick heet zou die voor mij afvallen (maar das persoonlijk). Blijft wel een leuke naam though Nieke als combi tussen Nine en Nika misschien? Of Nita/ Nitha ipv. Nika? Nila was al voorgesteld zag ik. Of Zare ipv. Zara. Nika vind ik wat hard door de -ka. Nikki valt voor mij dus om de genoemde redenen af. Novi, Nine en Zara allen erg leuk Maar snap je punt van Nine/ Niene wel. Overigens ben ik het niet eens met je man vwb. Zara, want bij Zara leg je de klemtoon op -ra en bij Sara op Sa-. En de z hoor je echt wel bij het uitspreken. Ziva is misschien ook nog wel wat voor jullie Edit: weer niet of ik Mirrin al had genoemd, maar daar moest ik ineens aan denken.
We hebben een hond in de familie die Ziva heet dus nee haha. Mirrin of nieke vind ik niks. Mijn man vindt nienke leuk, ik niet.
Ik dacht nu ook nog aan - Femm - Noxi - Semmie En heb Nora/Norah nog een keer geopperd maar zal man ook wel niks vinden allemaal
Niké ipv Nika? Fem vind ik leuk, de dubbel m bij deze naam iets minder. Misschien: Bo, Floor, Juul, Kensi, Maud, Minte, Puck, Riley, Ruby, Tess, Vesper
Heel herkenbaar hoor! Ik probeer zwanger te raken dmv icsi (eerste kindje) maar denk al heel lang na over een leuke meisjes naam. Ik heb ook bij iedere naam een bezwaar. Noe vind ik ook mooi, maar klinkt idd al no way dus zou ik alleen als tweede naam kiezen eventueel. Ik vind Feline/Felien tot nu toe het leukst, maar is het nog niet helemaal. Voor jongens vind ik dan weer heel veel leuk. Heb jij dat ook?
Ik had voor meisjes een veel langer lijstje dan voor jongens. Dacht dus echt dat een meisje makkelijker zou zijn. Voor een jongen maar een paar die ik leuk vond. Maar daar zat wel gewoon 1 juiste tussen, of 2 eigenlijk, want mijn zoontje heeft een naam natuurlijk en voor een eventuele tweede hadden we ook een naam gekozen, die er helaas niet meer komt. Maar dan heb je voor een meisje zo veel en kies dan maar eens wat dé naam is... Zeker bij de derde. Jeetje voor jullie ook een pittig traject! Hopelijk hoef je niet te lang meer te wachten!