Waar valt jouw mond van open? Deel 8

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 25 mei 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Is daar ook een verklaring voor waarom meisjes steeds vroeger ongesteld worden? Ook al gaat het langzaam ik ben daar wel nieuwsgierig naar.
     
  2. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.762
    7.310
    113
    Vrouw
    Ik vind dit zo raar! Hoe kan het gebeuren dat je daar niets van wist? Was dat ook een soort taboe vanuit de generatie van onze ouders?

    Mijn zoontjes hebben al tampons en maandverband gezien en weten dat dat voor bloed is. Veel meer natuurlijk nog niet. Werden dat soort materialen dan ook buiten het zicht bewaard?

    Niet als aanval op jou bedoelt, maar wel echt verwondering en ik vind het ontzettend naar voor jou dat jij dat toen zo ervaren hebt.

    Ik was 14 of 15, dus aan de latere kant. Wat ik prima vond, want het scheelt wel gedoe. Thuis wist ik waar het maandverband lag. Tampons heb ik mezelf later maar eigen gemaakt dmv boekje of internet, want voelde toch prettiger.
     
    femkes vindt dit leuk.
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik denk dat social media hier ook een rol in speelt. Nu hoor je sneller de uitzonderingen. Vroeger hoorde je die niet want de meisjes schaamden zich en hielden dit stil. Nu word het vrij anoniem sneller gedeeld en lijkt het of het veel vaker voorkomt en meiden steeds jonger ongesteld worden terwijl het maar gaat om enkele maanden jonger.
     
  4. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Wat leuk en spannend. Dat je maar veel plezier aan het klusproces mag beleven ;):D
     
  5. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Hoe zie je dat verschil als ouder? Lijkt me lastig als een kindje bijvoorbeeld al wat gezet is om dan verschil te zien? Wat dat betreft is dat met jongens allemaal wat makkelijker en duidelijker.
     
  6. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.333
    36.188
    113
    Bij mij thuis werd er ook nauwelijks over gepraat, geen onwil denk ik, maar mijn vader vond het vooral ongemakkelijk en mijn moeder was al niet meer ongesteld sinds ik klein was (eierstokkanker). Dus bij ons lagen ook geen spullen etc. Ik vergeet mijn moeders reactie nooit meer toen ik vertelde dat ik ongesteld was geworden: " weet je zeker dat dat het is?" Nou ik was 15 en vond het zo'n onnozele vraag. Heb gezegd dat ik ongesteld was of anders dood zou gaan pff.
    Hier thuis wordt er dus lekker over gepraat. Juist ook met zoons erbij.
     
    NiVa0230, Gewooniemand, Kolibrie2 en 3 anderen vinden dit leuk.
  7. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.762
    7.310
    113
    Vrouw
    Ja, goed punt! Ik dacht nog: wat makkelijk dat ik mijn kinderen hier niet op hoef voor te bereiden en dat zij geen menstruatieklachten zullen krijgen, maar hoe wel fijn als ze een beetje weten hoe het zit!
     
    femkes, GossipGirlxoxo en suus1983 vinden dit leuk.
  8. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Als ik kijk naar mijn zus, schoonzus en nichtjes klopt die berekening van een jaar eerder niet. Nichtjes waren alle 3 juist aan de late kant ongesteld. 14, 14 en 15.

    Wat is de lengte en gewicht van jouw dochter dan? Mijn dochter is een maand ouder en ook vrij lang en heeft ook haartjes op haar benen maar ik dacht dat dit normaal was, dat kleuters nooit kale benen hebben?
     
  9. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Nu ik dit lees herinner ik me weer dat het bij mij ook zo begon en mijn moeder daarom inlegkruisjes kocht om dagelijks te dragen tot ik echt ongesteld zou worden.
     
    Anouk2005 vindt dit leuk.
  10. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Nog voor mijn zus me kon bellen om het te vertellen Appte mijn eerste nichtje zelf al om te vertellen dat ze "eindelijk" ongesteld was geworden. Die schamen zich er helemaal niet voor gelukkig maar misschien ook omdat ze zo laat ongesteld zijn geworden dat het dan een stuk makkelijker te bespreken is
     
  11. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik zei laatst dat ik hoofdpijn had toen vroeg mijn nichtje van 4 of ik ongesteld was (hoort ze blijkbaar vaak van haar grote zus) moest wel even mijn lach inhouden :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Gewooniemand, owly en Nellie4 vinden dit leuk.
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    :roflmao::roflmao: ik zie je al zitten met je telefoon tijdens het gesprek! Wel knap dat je je mond weet te houden en niet je google bewijs onder zijn neus duwt.
     
  13. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    :cry::cry:
     
  14. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.240
    16.612
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dat kan je heel makkelijk voelen. Je voelt dan enkel vetweefsel en geen klierweefsel wat veelal een stuk harder is. Toen mijn oudste dochter ging klagen over pijnlijke borsten( ze was toen bijna 10 jaar ) voelde je echt een harde schijf zitten. 2 jaar later kwam haar eerste menstruatie.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  15. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Het had bij mij niet zozeer iets met schaamte te maken. Maar dat ik het niet aan anderen vond (mijn moeder in dit geval) om dit met anderen te delen.
    Het was iets van mij, iets persoonlijk en als ik de behoefte voelde om het met anderen te delen had ik het zelf wel gedaan.
     
    Olympia, Gewooniemand en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  16. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    hahahaha ja als ik ook maar het idee krijg dat je onzin zit te vertellen ga ik google’n :roflmao:
    Mijn man noemt mij niet voor niets de wandelende Wikipedia :p
    Vind het vooral bijzonder dat iemand zo veel onzin kan vertellen en we moeten er dan ook altijd achteraf heel hard om lachen.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Dat eerste inderdaad goed betrapt :roflmao: hoe is de verhouding miles/hour tov km/uur? Kan het dat hij die miles heeft gezien en dacht dat het kilometers waren? Of komt dat niet in de buurt van die 450?

    Die auto, je zal vast gelijk hebben als alles op fb staat behalve die. Maar tegenwoordig zegt volgens mij je beroep nog heel weinig over de auto die je kunt rijden. Volgens mij kun je als hamburger verkoper bij de Mac nog een dikke BMW leasen of kopen op afbetaling.

    En die laatste met de vakantie uren, 9 weken is wel heeeeeel veel en ik denk dat je helemaal gelijk hebt. Ik had ook een werkgever waar we standaard 25 vakantie dagen hadden. 1 collega had tijdens haar sollicitatie daarover onderhandeld (zou in mij nooit zijn opgekomen) en was de enige op het hele hoofdkantoor, bijna 600 man, met 35 vakantiedagen ipv 25
     
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    :roflmao::roflmao: hij kent je goed!!
     
  19. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.227
    23.299
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Oa verbeterde leefomstandigheden
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  20. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.762
    7.310
    113
    Vrouw
    Ik had zo'n collega vroeger bij een studentenbaantje. Die vertelde ook de grootste onzin. Ik voelde me altijd een beetje beledigd, dat zij dacht dat ik dat wel zou geloven.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina