Fijn @Prettykitty dat je zo lekker voorbereid bent! Dan weet ik wie ik de komende tijd kan lastigvallen. Wij gaan voor de 13 weken echo, en ik ga de vaccinatie (net als de C-vacc) niet halen
Hier geen C gehad maar ook niet gevaccineerd. Heb op de herstel afdeling van mijn werk gepoetst die vol lag met patiënten die nog positief waren en ik ben echt geschrokken van hoe deze mensen er aan toe waren. (Zonder beschermingsmiddelen, was niet nodig zeiden ze) Wat dat betreft vertrouw ik op mijn immuunsysteem
Wij willen wel de 13 weken echo. Nipt en kinkhoest denk ik ook beide! Ik heb de eerste prik gehad maar tweede dosis nog niet ivm zwangerschap.. ga ik ook niet doen t eerste trimester. Wellicht later in de zwangerschap maar dan ben ik nog niet over uit..
Ja klopt, dat is inderdaad de 22 weken prik! Ja, ze zei zelf ook dat ze het zo leuk vind haha. Volgende keer komt ze weer, en daarna haar collega. (zodat ik die ook leer kennen)
Hier ook geen c gehad en niet gevaccineerd En haal de 22 weken prik ook niet en ook geen onderzoeken of testen of vitamine k injectie na de geboorte
Ik denk voordat Corona bekend werd het gehad te hebben. Maar zeker weten doe ik het niet! Ik heb mij niet laten vaccineren tegen Corona, en ben dit voorlopig ook niet van plan. De 22 weken prik (kinkhoest) ga ik denk ik wel nemen, het scheelt mijn kind dan sowieso een prik. Daarbij is het dan ookal beschermd. Ik heb niets tegen vaccineren trouwens, mijn zoontje is volledig gevaccineerd. Maar ik blijf t wel een dingetje vinden, het is natuurlijk ook wel weer troep. Maarja, voor mij voelt het als kiezen tussen 2 kwade, en de een dan weer net wat erger.
Wij vaccineren verder niet Vind er zelf teveel risico aan zitten Betekend trouwens niet dat ik helemaal anti ben Hihi Iedereen doet wat ze zelf denken wat goed is voor hun kindjes
Begrijp ik ook weer heel goed hoor, ik vind het ook een dingetje. (vaccineren) Ik heb trouwens ook niets tegen mensen die niet vaccineren. Ben daar gewoon neutraal in!
O oké! Maar je krijg de 12 weken nog wel of dat ook niet? Dat is toch termijn echo? En dan week later de 13 weken? Ik hoef die niet want als het niet goed is, laat ik het toch niet weghalen.
Hoe voelen jullie je? Mijn man haalt op dit medicijnen voor de misselijkheid Het is niet meer te houden zo worden het wel lange dagen hier zijn de scholen vandaag weer begonnen Hoefde vandaag nier zelf op te halen maar de rest van de week wel weer Hoop zo dat het mij een beetje lukt Moet een kwartier fietsen Besr een beetje lastig als je zo misselijk bent
Hier was de echo goed heb een mooi kloppend hartje gezien. De termijn meten ze op 7w0 of 7w1 ipv de 7w2 die het zou moeten zijn maar dat is nu sowieso nog lastig meten dus dat komt wel goed. Mag nu in ieder geval door naar de verloskundige dus morgen even uitzoeken welke er hier nog in de buurt zitten en of ze plek hebben, want die wat ik bij mijn dochter had is ondertussen met pensioen dus dat is geen optie. De 13 weken echo wil ik wel doen net als de 22 weken vaccinatie. Nipt denk ik niet bij dochter bestond die nog niet maar toen hebben we die andere testen ook niet gedaan. De corona vaccinatie heb ik de eerste van gehad en de 2de had ik eigenlijk de 12de maar die heb ik afgezegd dus binnenkort even een nieuwe afspraak maken zodat er de max tijd tussen de 2 zit en dan kan ik het rekken tot 12w5 dus dan ben ik in ieder geval langs de 12 weken wat de kliniek ook adviseert.
Nieuwsgierige vraag; waarom doen jullie de 13 weken echo? Om het dan eventueel nog wel te kunnen halen? Kan die zin sowieso al niet goed uit mijn mond krijgen, laat staan doen!