Net uitslag gekregen herhaald mk onderzoek : alles goed. Heel fijn natuurlijk. En anderzijds toch dat gevoel van: was er maar wat gevonden, dan wisten we misschien wat meer waar we aan toe waren. Maarja. Morgen naar Maastricht, hopelijk eind vd middag nog wat tijd om te genieten van de laatste vakantiedag. Het is wel best een reis (2 uur) dus vroeg vertrekken, gelukkig kon de rest via videoverbinding.
@droomwens79 wat vervelend toch dat die hormonen zo een heftig effect geven, maar inderdaad je bent een eind op weg en heerlijk even naar het strand toe! @Do1981 vandaag onze arts gebeld, die was zooo blij voor ons! We hebben 16-09 de eerste echo bij haar en dan horen we verder. Vanaf nu onbekend terrein dus het is allemaal mega spannend!!
Wat een dubbel gevoel bij die uitslag, dat snap ik echt heel goed, je wil natuurlijk niks hebben maar een oorzaak zou ook rust geven. Sterkte en succes voor morgen!!
**Fertility Fighters*** Hoopvol, ook in een lang IVF/ICSI traject Even voorstellen * Gliss (33) - 1e kindje - IVF 2 - pauze voor TP 8 / RIF onderzoek * Do1981 (39) - 2e kindje - IVF 1- TP 10 * Wondertje2020 (37) - 1e kindje - start IVF 3 punctie 4 laatste poging * Blij83 (37) - 2e kindje - IVF - TP 14 * Aicirtap (41) - 2e kindje - IVF 4 * Parel30 (33) - 1e kindje - ICSI 7 * Droomwens79 (42) - 2e kindje - ICSI 3, TP 10 & 11 * Betsies (39) - 1e kindje - ICSI 3 10tp gehad - pauze Afspraken * 30 aug - Gliss - uitslag rest van MK onderzoek * 30 aug - Wondertje tel consult verpleegkundige * 31 aug - Gliss - onderzoeken RIF poli *1 sept - Droomwens79 - FM 1 icsi 3 * 16 sept - Betsies eerste echo * 24 sept - Wondertje evaluatie gynaecoloog Testdatum * 27 aug - Wondertje Zwanger Do1981 - IVF 1 TP 10 Betsies - spontaan (na ICSI 3)
Oké mega spannend momentje, heb mezelf aangepast op de lijst! Zag gelijk ook de afspraak van @Wondertje2020 hoe is dat gegaan?
@Betsies wat lijkt me dat een heerlijk telefoontje om te plegen. Die arts viel vast van haar stoel 16-9 voelt nog ver weg, maar gelukkig gaat de tijd meestal snel. Alhoewel bij jou nu vast de dagen voorbij kruipen…. Hoe ver ben je dan denk je?
Dat hou ik mezelf idd ook voor ik ben er bijna, nog een paar dagen volhouden. Vandaag heerlijk genoten van het strand, wat kun je daar van opladen @Betsies laat het maar snel de 16de zijn voor jullie @Wondertje2020 en @Gliss jullie hadden afspraak zag ik bij beide, was alles goed? En gliss ook alvast succes voor je afspraak voor morgen
Hahaha ja ze was superblij en zelfverzekerd want ze was overtuigd dat het zelfs met oi moest kunnen. Het voelt als een eeuwigheid weg maar zie het maar als de tww, de uitgestelde variant. Ik ben dan zes en halve week ongeveer.
oeh, dan zul je echt al wel wat zien, met beetje mazzel kloppend hartje. Heel veel succes met wachten tot dan. Het voelt al weer als een eeuwigheid geleden, maar het is zo zenuwslopend. Zoals al dat wachten in dit proces. Voor mij kan de tijd ook echt niet snel genoeg gaan
Mijn afspraak ging over hoe de punctie en terugplaatsing was gegaan. Nou punctie was prima , terugplaatsing kl*te ..einde evaluatie haha. Zegt de verpleegkundige tegen me: we kunnen het ook wel bij de evaluatie met de arts eind september over de mogelijkheden hebben .. nou ben ik razend benieuwd over welke mogelijkheden we het dan gaan hebben.
@droomwens79 hoe is het met je zoontje? Heb je in september ook onderzoek? Succes met de spuiten! Zet m op! Probeer beetje moed in te praten.
Kan mijn berichten niet bewerken … ik las het door verder terug te scrollen. Succes vandaag! Krijg je ook een echo onderzoek? Bij mij is er ondertussen een complicatie opgetreden en hebben ze vocht in mijn bekken en buikholte gevonden.. door de pijn heeft een gynaecoloog van het ziekenhuis ernaar gekeken en heeft ze geconstateerd dat het baarmoederslijmvlies is dat naar de buikholte lekt, als het ware. In de diagnose in mijn digitale dossier staat nu ineens endometriose met een ?. Dat wordt wel een interessant gesprek met de gynaecoloog van de kliniek eind september. Als dat zo is, zou je dan andere hormoonstimulatie moeten hebben gehad? Ik zit nu ineens met heel veel vragen. En ik schrijf het ook voor jou @Gliss voor mochten ze vocht op de inwendige echo zien.
Ja klopt, dat was ook goed. Verder vandaag idd uitgebreid echo onderzoek, afname vaginaal slijm en bms en bloedonderzoek. Zal straks wel alles horen. Ik heb alleen vrij vocht in de buik/bekkenholte gehad na punctie 2, maar dat kwam door de OHSS. Daarna was het ook weg. Bij punctie 1 had ik het overigens ook kortdurend en wat minder (toen dreigende ohss). Wat rot dat er nu weer allerlei onzekerheden voor je bijkomen zo ben benieuwd wat ze eind september gaan zeggen dan
Jemig @Wondertje2020 wat een onzekerheden weer! Hij rolt van de ene in de andere bijzondere situatie terwijl het allemaal al zo heftig is. Ik ben ook benieuwd naar de mogelijkheden!! En om antwoord te geven op de endometriosevraag, de stimulatie is gelijk maar ze geven er soms wel medicatie voor (of een operatie) om het af te laten nemen, licht aan de plaats en graad van de endometriose. Leef met je mee!!
Heel veel succes vandaag in Maastricht Gliss. Eigenlijk hoop ik voor je dat die onderzoek dan alsnog wel voor wat aanknopingspunten gaan zorgen. Goed euitlsagen zijn wel fijn uiteraard. Maar ja, al met al is een nieuw plan de campagne wat misschien beter helpt, misschien juist hoopvoller. Moeilijk en zo ontzettend dubbel he.
WHOEHE! Super leuk. En nu een aftel kalender gaan maken voor de eerste echo. Wat ontzettend spannend allemaal. En ook super leuk als de arts dan ook zo heel blij is he!
Jeetje Wondertje. Wat heftig. hoe kwamen ze daar dan nu opeens achter van dat vocht? heb je zoveel pijn dat je gezien moest worden? Of was het bij die evaluatie?