Belachelijk! Als dat zo gaan doen bij de voetbal zeg ik gewoon dat onze thuistesten goed waren, kunnen ze toch niet controleren. Dat zijn mijn teamgenoten trouwens ook van plan. En dan denk ik ook dat zowel mijn man als ik stoppen met training geven.
Waarom? Hier is voetbal en hockey al een tijdje weer begonnen en niemand die daar naar vraagt hoor. Onze oudste is inmiddels wel gevaccineerd, maar kinderen daarnaar vragen om te sporten is wel heel raar.
Dat is wel bijzonder. Waf voor sport gaat ze doen dan? Hier is dat bij hockey en voetbal iig niet het geval.
Gezellig dan op die manier. We gaan natuurlijk niet iedere keer testen Ik zal het hier ook eens vragen bij de vereniging en als ze dit gaan invoeren dan zeggen we op. Het is dan maar niet anders. Ik ga hier niet aan meewerken. Ik vermoed dat er dan heel wat opzeggingen gaan komen. Ze hebben al een enorme terugloop van leden dus ik vraag me af of ze dit werkelijk willen gaan doen. Dag vrijwillige jeugd die helpen bij de trainingen en wedstrijden.
Ik kan het me ook werkelijk niet voorstellen temeer ze hier al een enorme terugloop van leden hebben nu met Corona. Als ze dit gaan invoeren heeft dit echt wel consequenties. De vereniging leeft van vrijwilligers die helpen bij de training en het fluiten bij wedstrijden en dit zijn doorgaans scholieren en die zijn zeker niet allemaal gevaccineerd.
Waarom meteen van het ergste uitgaan als er 1 iemand zo'n opmerking heeft gekregen? Zal toch zo'n vaart niet lopen.
Hier is het merendeel voor zover bekend wel gevaccineerd, maar dat is het punt niet echt denk ik. Het gaat gewoon te ver.
Welnee joh, ik heb er werkelijk nog helemaal niks over gehoord. Ik kijk sws nergens meer van op maar als ze dit hier invoeren kunnen ze de tent echt sluiten en ik denk niet dat ze dat willen.
Ik kan het me ook niet voorstellen hoor dat ze dit willen gaan doen. Heb er ook nog niks over gehoord of gelezen
Hier is het ook weer begonnen maar het is nog geen 20 september. Ik hoop ook echt dat dit niet gaat gebeuren, maar je kunt maar beter voorbereid zijn. En ik kijk nergens meer van op!
Ik ook niet, maar wat je zegt. Ik kijk ook nergens meer van op. Het zou me niets verbazen, aan de andere kant denk ik echt weer van WTF! Wat als ze dit opgedragen krijgen? We wachten maar af en hoop maar dat dit geen werkelijkheid gaat worden.
Mwoah. Zit zelf in het bestuur bij een van de clubs en daar wordt bij ons dus echt niet over gesproken hoor.
Ik ben gevaccineerd, omdat ik er van overtuigd ben dat we door een hoge vaccinatiegraad versneld uit de coronacrisis komen. Daarnaast heb ik geen problemen met vaccineren, reageer ik nooit ergens op (ik haal jaarlijks de griepprik ovv mijn werkgever) en heb ik vertrouwen in de medische wetenschap. Maar.. ik snap dat er mensen zijn die er anders over denken, zo hun eigen redenen hebben om zich niet te vaccineren. En dan is het niet aan mij om daar een oordeel over te hebben. Ik zou er ook nooit naar vragen. Het fragment van Frans Bauer heb ik ook gezien, ik vond het tenenkrommend.
Ik zie die hele vaccinatie als "ruggensteun" niet primair als "de oplossing". Je bent beter gewapend, maar ontwijken heeft voor mij nog altijd de voorkeur. Nu nog de "ik ben gevaccineerd hoor er kan NIKS gebeuren" groep heropvoeden. Vind t ook vreemd dat je bij bepaalde dingen als gevaccineerde niet hoeft te testen en als ongevaccineerde wel. Gewoon allemaal testen dan of allemaal niet.
Vanmorgen ook, ik stond bij de Kruidvat en naast mij stond een oudere dame van ik denk 65+, we stonden allebei bij hetzelfde schap te kijken en die vrouw ging dus echt tegen me aan staan, ze raakte me dus gewoon aan. Ik ben gevaccineerd maar denk dan echt bij mezelf van kan je niet gewoon even op afstand gaan staan. Ik hield er voor Corona al niet van als mensen tegen me aan gaan staan schuren maar nu al helemaal niet meer, nooit niet meer als ik heel eerlijk ben. Van mij mag die 1,5 meter echt blijven tot sws na de winter en als het even kan voor altijd. Veel mensen die gevaccineerd zijn zien het echt als een soort vrijbrief om overal maar schijt aan te hebben en alle basisregels opzij te zetten.