Oh dit ben ik zeker met je dens. Ik denk ook dat als je ineens een leuke man tegenkomt je er zomaar ook ineens klaar voor kan zijn. Dus misschien is het ook wel gewoon een slap excuus om dates niet uit te laten groeien tot een relatie. Omdat de man er niet naar is, of de vrouw natuurlijk. Dat speelde bij ons ook. Vriend was al wel 2 jaar gescheiden maar had het nog totaal niet kunnen verwerken doordat hij al vrij snel iemand tegen het lijf is gelopen die hem enorm heeft gestalkt. Het is dus ook wel lastig om een soort pad uit te stippelen. Zoveel mensen zoveel wensen. Doe jij nog iets met de datingsites? Of heb je het een beetje naast je neergelegd?
Op zich wel oke. Weet niet zo goed wat ik ervan moet vinden. Ben na een goed uur naar huis gegaan. Was verder best gezellig hoor. Maar toen vond ik t wel prima geweest
Jup dat sowieso. En om dat allemaal wat makkelijker te maken komt mn 'ex' morgenmiddag ook nog langs. *zucht* Ik doe het zelf, I know.
Je weet nu welke persoon er achter de berichtjes en telefoontjes zit. Nu lekker op vakantie en kijken wat je gevoel er over zegt. Ik heb gisteren iemand leren kennen via een datingsite. En we hebben serieus van 23.30 tot 7.00 met elkaar gebeld. En eigenlijk vonden we het nog jammer om te stoppen met praten, maar we waren allebei ook wel erg moe. Dus we moesten echt even gaan slapen. Ik ben blij dat ik nu vakantie heb, ben een beetje brak. Maar dit heb ik nog nooit eerder meegemaakt. We wonen niet bij elkaar om de hoek. Maar we willen wel gaan ontdekken of we live ook zo'n klik hebben.
Wow! Dat klinkt wel heel bijzonder. Ik eas vast in slaap gevallen ondertussen Ben benieuwd hoe dit verder gaat dan. Oh dat hoeft niet.. zoals ik t nu voel kan toch nooit iemand tegen hem op Maar goed. Dat is gevoel.. Mijn verstand weet wel beter.
Ik heb normaal echt heel veel slaap nodig. Dat maakt het dus extra bijzonder dat ik wakker ben gebleven Dan is het misschien nog te vroeg om echt serieus te daten. Beetje de markt verkennen is natuurlijk prima. Maar als je nog zo bezig bent met de breuk te verwerken krijgt bijna niemand een eerlijke kans. Uiteindelijk komen verstand en gevoel op 1 lijn, en dan merk je vanzelf dat je weer volledig open staat voor een nieuwe relatie. De breuk is ook nog zo recent
Zo’n gesprek wat de halve nacht duurde dat was voor mij de reden om toch een serieus te onderzoeken of mijn nu vriend het was. Dat heb je namelijk zelden met iemand, dat je uitgepraat raakt! Leuk zeg. T is je gegund. En afstand is natuurlijk relatief. Woont hij 100 km verderop of zit hij in spanje
Maar dat is toch al 10 jaar zo? Dat jullie om elkaar heendraaien. En nu blijkt het weer niet te werken en laat je hem alsnog niet los.
Iets meer dan 100 km verderop. Maar zo'n 1,5 uur rijden ongeveer. Is te doen. Voorlopig zou elke relatie een lat relatie worden, omdat ik nog 3 pubers redelijk fulltime hier heb wonen. En juist het feit dat het pubers zijn geeft me meer bewegingsvrijheid. Ik ga er open in. En ben benieuwd wat het gaat brengen
O wat ontzettend leuk uit om te horen... Meestal is dat toch wel een goed teken. Ik ben er wel ff klaar mee eigenlijk. Het is echt komkommertijd in Tinderland. Of andere dating sites Dus ik blader er wat doorheen als tijdverdrijf zo af en toe en vind het wel best eigenlijk. Ik begin te merken dat mijn leeftijd in combi met het hebben van een nog een jong kind toch afschrikt ofzo. De meeste mannen in mijn leeftijd zijn al uit de jonge kinderen en hebben de vrijheid om te gaan en te staan waar ze willen. Ik snap het ook wel, maar vind het wel erg jammer.
Is ook zo, ik was ook niet van plan te gaan daten. Heb tinder voor de lol aangeslingerd. En klinkt wel echt heel goed. Keep us posted. Klopt. Of althans. Dat om elkaar heen draaien. Ik probeer hem los te laten, op liefdes vlak dan. Zodat de vriendschap kan blijven bestaan. En het ene moment lukt me dat beter dan het andere. Verstandelijk weet ik prima dat ik nooit meer een relatie met hem moet aangaan. En ook gevoelsmatig weet en voel ik dat. Maar dat maakt nog niet dat ik me niet meer tot hem aangetrokken voel, of dat de band die we hadden is verdwenen. En daar worstel ik mee. Sinds het 'uit' is neem ik afstand en is er nog niet 1 keer een voorstel vanuit mij gekomen. Maar nu komt het dus ineens wel vanuit hem. Vriendinnetje zei ook al dat ik daar eigenlijk het gesprek over moet aangaan met hem. Waarom hij dat doet, wat zn motieven zijn, en ook aangeven dat dit voor mij dus zo niet werkt omdat hij toch regelmatig contact zoekt. En ik WEET dat ze gelijk heeft. Maar ik wil dat gesprek niet voeren, ik wil niet horen wat zijn motivatie is, want feitelijk is geen enkel antwoord goed. Ook al ben ik zelf ook nieuwsgierig naar de reden. Uiteindelijk maakt het niet uit, wat zou het me opleveren om het te weten? Verdriet denk ik. Ik hoop nog steeds op een soort natuurlijk verloop van vermindering van contact. Maar als dat niet gebeurd dan ken ik mezelf, en ontplof ik over een maand of 2/3 een keer en zeg ik: wat wil je nou in godsnaam van me?? Er zijn wel steeds meer momenten dat ik niet met hem bezig ben. Maar niet als hij contact zoekt, en niet als ik weet dat ie langs gaat komen. Een deel van me mist hem.. of.. ik weet niet eens of het hem is. Ik had me gewoon afgesloten voor liefde anders dan platonisch, en dat was prima. En hij heeft die deur weer open gezet. Dus ik weet gewoon niet zo goed wat ik nou precies voel. Weet alleen dat het moet ophoepelen
Zo verwarrend is dat dan @Lill , ergens wil je door maar door dat hij nu contact zoekt blijft het toch dat je het niet los kunt laten. Omgekeerd als hij geen contact zoekt is er alsnog de kans dat je het niet los kan laten. Het is misschien inderdaad wel verstandig om het met hem te bespreken want dit maakt het voor jou niet makkelijker en dan is het uit de lucht zonder dat je het op kropt en uiteindelijk knalt. Beter een stapje voor zijn dan geeft dat rust en kun je trots zijn op jezelf dat je dingen anders aan hebt gepakt, @cosdy , dat klinkt goed zeg, ben benieuwd hoe het op de langere termijn uitpakt voor jullie. Heerlijk om op die manier met iemand te kunnen praten. @Lima 84 , lukt het los laten een beetje? Moeilijk is dat dan he? Maar je komt er wel doorheen. @Strijkkraal , pfff vermoeiend is dat dan als het net allemaal niet lukt, het komt vast ooit goed. En heel eerlijk ik denk maar zo ik ben tevreden met mijn leven nu en als er toch nog iemand langs komt (heel lang verhaal) en dingen komen goed dan is dat een aanvulling op mijn huidige leven, zo niet dan is het voor nu ook prima en ben ik tevreden maar waar ik nu sta, die gedachte helpt mij om dingen luchtig te zien, 9 vd 10 dagen haha. Ik mis @Strandbal al een tijdje, hoe is het met jou? En ik mis nog wat dames meer waarvan ik de naam zo niet meer weet
Ja nu je het zegt.. er was nog iemand altijd vrij actief hier die ik al ff niet gezien heb.. even zoeken @ZsaZsa hebben we ook al even niet meer gezien geloof ik.