Dat heb ik afgelopen december ook gehad. Met wasmand de trap af en de laatste 3 of 4 treden stapte ik mis. Eindresultaat 2 gebroken en (waarschijnlijk) paar gekneusde ribben.
Ik was met mijn jongsten aan het wandelen op de Veluwe en we hadden het over eekhoorns. Mijn dochter was bang dat ze de dennenappels uit mijn tas zouden pakken. Ik antwoord dat dat wel heel leuk zou zijn, omdat ik nog nooit een wilde eekhoorn van zo dichtbij had gezien. Nou, zegt mijn dochter, daar zit er één. En jawel, op anderhalve meter, aan de voet van de boom zit er eentje met zo'n mooie rode staart. We hebben er een paar minuten naar staan kijken, totdat hij uit het zicht was geklommen. Echt, als ik ooit op safari ga, neem ik haar mee.
Dat sommige mensen maar niet lijken te willen geloven dat wij het geslacht echt niet weten. De enige die dat weet is mijn vader. Dan ging hij toch nog met een geheim de kist in. Maar toch blijven ze vissen he… Heel irritant.
Dat hadden we bij de oudste ook, werkelijk iedereen behalve mijn ouders was ervan overtuigd dat we het wel wisten, maar niet wilde vertellen. Zo vreemd ook, waarom over door blijven gaan?
We weten het allemaal wel maar ik werd vanmorgen nog eens goed met mijn neus op de feiten gedrukt hoe duur alles aan het worden is. Vanmorgen met de administratie keek ik weer eens naar het lijstje van de afvalstoffen en rioolheffing. In 2016 betaalden we nog 393 euro, dit jaar 634. Ben benieuwd hoeveel meer we volgend jaar omhoog gaan
https://nos.nl/artikel/2395998-texas-scherpt-abortuswet-aan-klikspanen-krijgen-10-000-van-veroordeelden Hiervan. Los van de abortus discussie: ik vind het walgelijk dat verklikkers een premie ontvangen.
Ik baal zo. Had de laatste jaren eindelijk tampons gevonden die ik fijn vond: ob met applicator en nu zijn ze nergens meer te krijgen.
Ojee en ook niet meer online te vinden? Ik baal daar altijd zo enorm van als ze een goed product ineens uit de schappen halen.
Alles om vrouwen onder controle te houden. Wordt er tegelijkertijd strengere wetten aangenomen om vaders meer financieel te laten bijdragen? of doen we nog steeds alsof alleen vrouwen verantwoordelijk zijn voor een zwangerschap? Ik word hier zo boos van! Achterlijke wereld.
Nee online zijn ze ook nergens meer te krijgen. Heb bij 1 Kruidvat nog een paar pakjes gevonden, maar verder overal weg.
Ja echt compleet idioot. Het wordt aangemoedigd om te "klikken" over een abortus. Wat enorm onveilig.
Stelletje idiote conservatieve, ik gok vooral blanke, kerels zeker weer die dit hebben bedacht.. lekker terug naar de breinaald weer op deze manier... want dit werkt illegale onveilige thuis abortussen nog meer in de hand. Ook gezellig voor de sfeer, lekker klikken om.geld te vangen
In Arnhem zit zo’n soort outlet ban de kruitvat. Wellicht bij jullie in de buurt ook? Daar gaat echt veel van de oude voorraad naartoe.
Ja dat is een goeie inderdaad! Bij De Prijsmepper verkopen ze alles wat uit de winkel gaat van Kruidvat en Trekpleister. Vaak ook nog met 70% korting. Zo betaalde ik voor mijn favoriete scheerschuim (raspberry) bij Kruidvat zelf 1,49 en toen hij daar eruit ging kostte hij bij De Prijsmepper 0,50 cent of zoiets. Trouwens, nu ik erover nadenk De Prijsmepper is niet zo best voor je portemonnee “O! Daar iets leuks! O! Neem ik nog effe mee. O! Dat is alvast handig voor als C in 2021 zijn 50ste verjaardag viert (ik in 2018…).