Zwanger worden van eerste kindje

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Mena92, Jul 21, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dutchgirl1991

    Dutchgirl1991 Fanatiek lid

    Jun 4, 2021
    1,566
    1,499
    113
    Female
    Heb zojuist bij de lokale AH hier de cb ovulatietesten roze kunnen scoren voor 5 euro per pakje. Blij momentje :D
     
    Mena92 likes this.
  2. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Ik herken je gevoel, het lijkt soms zo oneerlijk. Maar in de derde ronde zwanger worden is echt niet gek hoor, het kan zeker gewoon nog! Iedere ronde is er 15-20% kans dacht ik.. dus ook deze. Geef de moed niet op!
     
    Newbie123 likes this.
  3. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Ahh fijn dat het herkenbaar is. En ik denk ook wel dat je gelijk hebt en het niet van 1 avond afhangt.. dus dat ga ik even loslaten.
     
    Muisjepluisje likes this.
  4. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Wat ben je toch een lieverd, jouw reacties doen me altijd heel goed. Ik moet even in jouw positieve flow mee gaan. Oh nee ik WIL in jouw positieve flow mee gaan haha.. mijn therapeut zegt dat ik alle 'ik moet' ook kan veranderen in 'ik wil' en dat dat het leven een stuk leuker maakt. Dus dat probeer ik nu gelijk alvast :p
     
    GabrielaH likes this.
  5. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Oh nee niet leuk! Ik hoop echt voor je dat het meevalt.. of dat je lh piek even wat langer op zich laat wachten. Stomme timing dan he!
     
  6. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    Sep 2, 2021
    1,310
    1,113
    113
    Female
    Hoi dames,
    Ik ben al een tijdje aan het meelezen en ik wil me graag bij jullie aansluiten! Ik heb er wel even over getwijfeld, omdat ik er voor mezelf niet té veel mee bezig wil zijn ( ook al lukt dat niet :p). Dus toch maar over stag gegaan haha.

    Afgelopen 4 rondes helaas nog niet zwanger geworden (wat duren die wachtweken lang zeg:confused:).
    Deze zomer heb ik het Corona vaccin gekregen, waardoor we 1 maandje hebben overgeslagen. Just in case.
    Helaas door het vaccin? deze maand erg laat mijn lh piek gevonden. Op dag 33 :| Gelukkig nog wel een lh piek kunnen vinden. Ik was er toch even bang voor dat ik een menstruatie zou overslaan.
    Vandaag ben ik 6 dpo. Nog geen symptomen in ieder geval.
     
  7. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Welkom, gezellig dat je meeschrijft! Wat kan het lang duren he.. zo frustrerend. Geen idee of het door je vaccin komt, maar hopelijk was die late piek eenmalig! Spannend hoor, 6dpo.
    Wil je ook op de lijst?
     
    Milou94 likes this.
  8. Dutchgirl1991

    Dutchgirl1991 Fanatiek lid

    Jun 4, 2021
    1,566
    1,499
    113
    Female
    Welkom! Leuk dat je aanschuift bij ons :)

    Ik heb door het vaccin ook een ronde gehad zonder eisprong helaas.
     
    Milou94 likes this.
  9. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    Jul 7, 2021
    3,140
    2,491
    113
    Female

    Rationeel weet in dat zeker maar als er veel dames rond je zwanger zijn geworden in de eerste rondes, dan hoop je toch altijd dat het even snel zou gaan. En diegene die niet binnen de eerste rondes zwanger waren zijn 6 jaar bezig geweest of na 2j nog geen resultaat.

    De onzekerheid van ‘misschien is er dan toch wel iets mis’ is niet makkelijk, dat kunnen denk ik wel veel dames beamen. Daarmee wil ik niet zeggen dat ik de handdoek in de ring gooi of dat ik het slecht heb, maar dat wil niet zeggen dat je
    het niet moeilijk kan hebben wanneer je minder lang bezig bent dan sommige.
     
    Milou94 likes this.
  10. Milou94

    Milou94 Fanatiek lid

    Sep 2, 2021
    1,310
    1,113
    113
    Female
    Is ook lastig! Je hebt er geen invloed op en dat maakt het onzeker. Ik kan me ook nog echt niet voorstellen hoe het is om zwanger te zijn! Hopelijk voor ons allemaal snel :)
     
    Newbie123 likes this.
  11. SLP

    SLP Actief lid

    May 4, 2021
    207
    204
    43
    Female
    Rotterdam
    Welkom Milou!

    Hier lopen de ovulatietesten rustig op. Ben een beetje bang dat ik de echte piek ga missen aangezien ik niet kan testen op het werk. Hoop dattie in het weekend valt!

    Zien dat het om je heen heel makkelijk lijkt te gaan, herken ik ook wel hoor. Maar misschien ben ik wel een beetje té nuchter met m'n "als het komt dan komt het, en anders niet" :oops::rolleyes:
     
    Milou94 likes this.
  12. SLP

    SLP Actief lid

    May 4, 2021
    207
    204
    43
    Female
    Rotterdam
    Nou dit dus... o_O Screenshot_20210902-220908_Premom.jpg
     
  13. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Zo te zien ga je hem nog niet missen! Ik hoop idd dat je hem van het weekend vind!!
     
    SLP likes this.
  14. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Zien dat het makkelijker om je heen gebeurd is zeker niet makkelijk! Maar om er zo van te worden in zo'n vroege stadium ?! Je moet even beseffen dat voor dames die het al langer proberen ( hebben geprobeerd) ben jij ook er best snel bij als het je nu al lukt!! Het is je van harte gegund, begrijp me niet verkeerd! Maar bedenk daar eens even hoe zij zich dan moeten voelen!
    Ik zeg niet dat het je niet kan raken en ik zeg zeker niet dat het je niks kan doen! Maar hier moet je echt ook rekening houden dat er dames zijn die echt langer dan jou een kinderwens hebben en die het langer proberen, dus voor hun lijkt het ook oneerlijk om jou zo te zien schrijven pas bij de derde eisprong! Want meid, wij hebben echt veel moeten door staan en er zijn meiden die nog meer moeten doorstaan, er zijn meiden waar het niet eens bij een paar rondes blijf maar gewoon een hele traject aan moeten!
    Allen dat wil ik je meegeven! Je mag zeker van je afschrijven maar houd ook rekening met andere! Dat wilt niet zeggen dat je niet mag zeggen wat je wilt maar voor de volgende keer wel anders uit je worden komen kan geen kwaad! En @Newbie123 ik begrijp maar al te goed hoe het is om mensen om je heen snel zwanger te zien raken of snel achter elkaar of whatever dan ook, maar op dit moment enige wat je kan doen is niet teveel met je gevoel in gaan, want stel je zou te horen krijgen dat je PCOS hebt of dat het jullie voor andere redenen niet zelf kan lukken, dan zal jij crashen, want het is dan makkelijk, het wordt alleen maar moelijker om met de situatie dlte dealen! Dus nog even, Go with the flow gewoon. Want eerlijk, je hebt pas twee rondes achter de rug en je zit pas na je derde eisprong en je weet niet eens of deze ronde gelukt is!!! Dus blijf er positief in!
     
  15. Newbie123

    Newbie123 Fanatiek lid

    Jul 7, 2021
    3,140
    2,491
    113
    Female
    Raar hè, dat het allemaal in je lichaam gebeurd en je er 0,0 vat op hebt! o_O
     
    Milou94 likes this.
  16. PetiteBelge

    PetiteBelge Actief lid

    Oct 27, 2017
    354
    152
    43
    Female
    Weet dat bij slechts 50% van de bevruchtingen de innesteling ook daadwerkelijk lukt!
    Dus ook al weet je perfect wanneer je eisprong is, vrij je op het juiste moment én is alles 100% in orde, dan nog is het elke ronde weer 50-50.
    Niet te snel gaan wanhopen.
     
  17. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    :$oh wat vervelend meid!!!! En dan precies voor de piek deur:oops: ik baal een beetje met je mee want is toch een mooie kans die je dan even mist en dan zo dicht op je eventuele piek! Heb je al ovutesten gedaan om te kijken of je piek er wel aan komt?! Hopelijk komt ie een paar dagen later:oops:
     
  18. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    Ik had ook niet echt klachten terwijl ik de andere rondes van alles voelde zo wat:rolleyes: als ik er niet mee bezig zou zijn en niet al vroeg had getest zou ik het echt niet door hebben gehad!! Ik kreeg pas daarna echt klachten, misselijkheid kwam pas rond de 5e week een beetje de kop opsteken! Ja heel eerlijk ik deed havermout tot aan NOD , ook al wist al dat het gelukt was, kan geen kwaad ! Echter doet het je goed. Ohh Dutch in hoop echt met je mee:):rolleyes:
     
  19. GabrielaH

    GabrielaH Fanatiek lid

    Jun 9, 2021
    4,863
    3,164
    113
    Female
    @Mena92 hoe is het vandaag meid?
    @DZ91 en hoe is het met jou?
    Oh heb al een tijdje niks van @Sparkles gelezen? Hoe is het met je meid??
     
    DZ91 likes this.
  20. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Zwanger worden van eerste kindje - Lijst ♡

    NOD:

    CrystalSky - 27 jaar - ronde 15 - 28 augustus
    MariekeS93 - 28 jaar - ronde2 na bbz - 7 september
    Ellyn - 32 jaar - ronde 8 - 13 september
    Dutchgirl1991 - 30 jaar - ronde 4 - 16 september
    SLP - 28 jaar - ronde 3 - 19 september
    Jacks07 - 27 jaar - ronde 3 - 21 september
    Mena92 - 29 jaar - ronde 7 - 22 september
    Neanay - 25 jaar - ronde 5 - 25 september
    DZ91 - 30 jaar - MMM - 1 oktober
    Newbie123 - 27 jaar - ronde 2 - NOD ?
    Sparkles - 25 jaar - ronde 9 - NOD ?
    Michelletb97 - 24 jaar - ronde 7 - houdt NOD niet bij

    Zwanger:
    GabrielaH - 26 jaar - UD 27-04-'22
    Sjuwene - 32 jaar - UD ?
    TikusSabrina - 30 jaar - UD ?
    KJB - 30 jaar - UD ?

    Afspraken:
    GabrielaH - 06 september - intake verloskundige
    GabrielaH - 07 september - eerste echo 9:45h
    Sjuwene- 16 september - 7 weken echo 19:40u
    TikusSabrina - 20 september - 1e echo
    Sjuwene- 23 september - intake gesprek 9:00u
    Michelletb97 - 30 september - 1e gesprek uroloog ivm azoospermie partner
    Michelletb97 - 1 oktober - 1e gesprek fertiliteit volgend op afspr uroloog
    DZ91 - 25 oktober - intake IVF/ICSI
     

Share This Page