@Mimi89 Ook balen voor jou en erg verdrietig. Ff balen nu en dan positief vooruit kijken. Bij mij zet het bloedverlies ook door. Kliniek gebelt maar die zeggen maandag testen. Niet eerder. Snap t ook wel...maar ik weet t al. Woensdag wat bruin verlies...donderdag iets bloed en vanmorgen meer. T kan niet goed zijn. T liefste pak ik een wijntje nu...ff balen en boos en verdrietig zijn...en dan knop om en positief verder. We hebben er 2 in de cryo....Zal dan bespreken met arts hoe verder....geen idee. Wil er nu ook ff niks van weten.
Hallo dames, Morgen mag ik de eerste injectie decapeptyl zetten..ben best zenuwachtig. Hebben jullie nogmaals tips voor mij om het prikken zo fijn mogelijk te maken?
Ijsblokje op de plek voordat je de prik zet! Maak het goed koud van te voren. Ik deed ongeveer 10 tot 15 minuutjes ijs op de plek waar ik wilde prikken.
@Luna87 @Mimi89 @SVM79 Wat erg van het bloedverlies en negatieve test ik hoop dat volgende ronde een goed plakkertje is! Dikke knuffel.
Ik had het mijn broer verteld, de 2de miskraam. Krijg ik een paar weken laten een berichtje van mijn schoonzus, zijn vrouw, hoe het met mij ging en of ik een fijne zwangerschap had... mijn broer had haar niks verteld. Tot op de dag van vandaag is die nog pijnlijk. We hebben ruzie gehad. Uiteraard is het weer "goed" maar dit is voor mij nog steeds wel pijnlijk. Hij 2 gezonde kinderen, het voelde alsof het er niet toe deed. Dat mijn verdriet niet belangrijk was.
Zie mijn berichtje. Ik had dat met mijn vriendin. Zaten na een tijd niet gesproken te hebben heerlijk te kletsen. En ook over ons traject. Zij wilde ook graag kinderen, hij zat er niet om te springen. Zij alles aan anticonceptie geprobeerd. Nuvaring, pil, prikpil, transplantaat you name it allemaal vanwege onregelmatige cyclussen. Daarna had ze een slecht PAP, mocht niet zwanger worden. En nu hadden ze besloten er voor te gaan maar het liep zo een vaart nog niet en ze zat pas in maand 4. Wat een leugen was dat, want ze was gewoon zwanger. Kreeh een dag later een app met de 1-2 foto.. met een sorry, ik wist niet hoe ik het je moest vertellen.. Snap ik ergens wel. Want ze vond het moeilijk voor mij. Maar als ze me goed zou kennen zou ze 1000% weten dat ik super blij voor haar zou zijn en nu loog ze erom en dat vind ik erger. Daarna, ik nep blij gereageerd en kreeg een stort vloed aan berichtjes over haar zwangerschap en hoe blij ik voor haar was hoe vele pijn het deed. Toen kwam de babyshower. Zag er enorm tegen op want bellen en appen is 1 ding maar afspreken en dat het echt is wel anders. Maar corona brak uit. Kind is nu 1.5 en heb hem nog nooit gezien...
Snap dat je er even niks van wilt weten. Ik was ook echt even van slag. Gelukkig voel ik me nu weer beter. Vooral na een goed gesprek met mijn behandelende arts. Ik had trouwens precies het zelfde dat ik een wijntje wilde maar wachten ook netjes de test datum af. Dikke knuffel
Ja ff je lichaam en hoofd late rusten klinkt als een goed idee. Hoop t ook voor je. Heb zelf geen ervaring met cyros tot nu toe.. Als het in je natuurlijke cyclus gaat krijg je dan echt helemaal geen medicijnen? X
Wat mij heel erg hielp was de decapeptyl voor het injecteren toch even in de hand te houden om hem iets minder koud te maken.
Om Oh nee. Wat erg. En wat super stom dat hij dat niet ff meld thuis. Toch belangrijk! Merk in dit traject echt dat de meeste mensen alleen met zichzelf bezig zijn. Ze denk niet echt na over de gevoelens van een ander en t verdriet die bij dit proces meer dan regelmatig on de hoek komt rammen.
Ja deed ik ook en idd ook de plek goed met ijs verdoven. Kwabke pakken en licht schuin naald erin. Komt goed @dvk1990
In natuurlijke cyclus hoef je idd geen medicijnen te gebruiken. Alleen ovitrelle spuiten vertelde ze me net. Maar mocht ik een positieve ovulatie test hebben in het weekend dan is dat ook niet nodig. Ben heel benieuwd. Ben 2x natuurlijk zwanger geworden van me ex dus weet dat dat verder allemaal bij mij goed zit. Mocht dit niet werken kan ik het altijd nog in een kunstmatige cyclus proberen. Hoop natuurlijk niet dat dat nodig is en we volgende maand eindelijk geluk gaan hebben.
Ga ook na de volgende menstruatie voor het eerst een TP in natuurlijke cyclus doen. Liefst ook zonder trigger. Dan weet ik zeker dat een streepje van een een zwangerschap komt en we gaan allemaal voor die dubbele streep!
Ik moet aan de pil wegens tot rust brengen van de eierstokken en zodat ze het beter kunnen reguleren/plannen. 20 september starten met de pil tot 16 oktober. 23 oktober beginnen met Gonal-F en erna Fyremadel. Eind oktober/begin november punctie!
Net de spuit gezet. Viel reuze mee de plek voelt wel wat beurs, misschien mezelf net te hard vastgepakt.. Wel krijg ik een rode vlek eromheen en jeukt het wat branderig....
Oke dat is wel fijn. Als ik een 2e keer nodig heb dan hoop ik ook die optie te hebben. Gezien je al 2x natuurlijk zwanger bent geweest werkt t misschien wel beter voor jou.
https://www.davitamon.nl/algemene-informatie/terugroepactie-davitamon/ Ik heb mijn vitamines net terug gebracht. En nu van etos eigen merk mee. Hier gaat het verder nog oké. Reageer vanavond nog op de andere berichten. Gaan zo eerst even eten. Maar dacht, even snel het berichtje van de terug roepactie.