Uitgerekend 1 t/m 14 April 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Ruub1986, 25 jul 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Pff, @Dettol ik heb echt met je te doen! Wat ontzettend naar zeg.
    Ik moest vanmiddag op het werk weer een beetje overgeven en dat ben ik al beu dat ik dat soms doe (vermoeidheid, bukken en staan na m'n lunch etc) dus als ik dat constant zou hebben dan zou ik helemaal gek worden. Hoop echt voor je dat het beter wordt.

    @Rooz86 hier gisteren ook besproken om de 13 weken echo te doen. De nipt niet.
     
    Dettol vindt dit leuk.
  2. PetiteBelge

    PetiteBelge Actief lid

    27 okt 2017
    354
    152
    43
    Vrouw
    Hoi,

    ik heb dinsdag de eerste echo. Heb vandaag al hele dag lichte buikkrampen, maar het laatste uur best wel hevig :( ben er niet zo gerust in. Las op het internet (i know, dokter Google is nooit een goed idee, maar toch…) dat een mk ook op die manier kan beginnen. Gelukkig nog nergens bloed te bespeuren, maar normaal is dit toch niet? Kan niet echt zeggen dat het menstruatie-achtige pijn is, maar het is wel laag in mijn buik.
    Vorige zwangerschap enorm misselijk geweest vanaf week 7 en nu bijna niets (enkel af en toe heel korte vlagen van een aantal seconden tot een minuut, zonder overgeven).
     
  3. Prettykitty

    Prettykitty Fanatiek lid

    22 dec 2016
    4.773
    3.116
    113
    Vrouw
    @PetiteBelge

    Ik heb ook regelmatig krampen in mijn buik en een menstruatie gevoel.
    Schrok er ook wel weer van, want was al een week of twee geleden ofzo dat ik het voor het laatst had.
    Had het gisteren geloof ik weer.
    Nu weer niet, nu weer als ik nies bijvoorbeeld z'n steek in mn banden.
     
  4. PetiteBelge

    PetiteBelge Actief lid

    27 okt 2017
    354
    152
    43
    Vrouw
    Die steken in banden bij niezen herken ik ook! Maar daar maakte ik me nooit zorgen over. Gaat het snel weer over? Heb het wat kunnen verzachten met kersenpitkussen en lig al in bed. Hopelijk morgen beter!
     
  5. Ruub1986

    Ruub1986 Bekend lid

    22 jul 2019
    646
    330
    63
    Vrouw
  6. Meliflua

    Meliflua Actief lid

    8 mrt 2017
    492
    482
    63
    Vrouw
  7. Fanne

    Fanne Fanatiek lid

    16 feb 2017
    3.065
    4.318
    113
    Ha meiden,

    Even een laatste berichtje van mij vanuit het ziekenhuis.
    Gisteren kwam rond het avondeten de miskraam vanzelf op gang. Ik verloor ontzettend veel bloed en het was echt een flashback naar de vorige keer, waarbij ik echt in levensgevaar kwam.
    Twee keer naar de SEH gebeld, maar omdat ik nog helder was, wilden ze niet eerder curetteren.
    Toen ik vanmorgen voor de controle kwam en daar met een bebloede broek en met een handdoek tussen mijn benen aan kwam lopen, gingen ze opeens rennen.
    Uiteindelijk dus alsnog gecuretteerd. Ik ben nu heel slap, maar mijn baarmoeder is schoon en hopelijk kan ik nu gaan herstellen en alles achter mij laten.

    Heel erg bedankt voor al het meeleven. Ik wens jullie een goede zwangerschap toe en hopelijk hebben jullie over een maand of 7 allemaal een gezonde baby!

    Dikke knuffel!
     
  8. Ruub1986

    Ruub1986 Bekend lid

    22 jul 2019
    646
    330
    63
    Vrouw
    Sterkte met opknappen meid…
    En hopelijk ben je snel weer zwanger (wanneer jullie het weer graag willen)

    Hier heeel erg druk met inpakken. Over 3 weken verhuizen.
    Ik heb dus weinig tijd om te kletsen hier.
    Lees wel mee.

    @PetiteBelge hoe is het met de buikkrampen?
    @Prettykitty hoe is het met je opa??
    @Natasjee hoe is het bij jou? Wanneer mogen de jongens weer naar school? Wanneer zijn ze jarig?
     
  9. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.711
    4.029
    113
    Overijssel
    @Fanne : wat een drama zeg! veel sterkte!
     
  10. PetiteBelge

    PetiteBelge Actief lid

    27 okt 2017
    354
    152
    43
    Vrouw
    @Ruub1986 de krampen zijn vandaag veranderd naar een baksteen die op mijn maag lijkt te liggen. Ondanks dat toch veel honger en als ik eten te lang durf uitstellen, word ik niet goed. Ik hoop dinsdag op een geruststellende echo en het geluid van een kloppend hartje. Moet het nadien ook al bijna vertellen op m’n werk, maar ik durf niet goed!

    Hoe gaat het met jou?
     
  11. Ruub1986

    Ruub1986 Bekend lid

    22 jul 2019
    646
    330
    63
    Vrouw
    ik heb dat gevoel ook. Zware maag. Ik zit de hele dag vol, maar als ik lang niet eet wordt ik heel erg misselijk.

    Ik voel me goed. Als ik te druk ben met inpakken dan wordt ik ook misselijk.
     
    Natasjee vindt dit leuk.
  12. Katjes123

    Katjes123 Actief lid

    17 jan 2019
    475
    812
    93
    Vrouw
    Wat naar zeg :( heel veel sterkte. Dikke knuffel!
     
  13. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Heel veel succes en sterkte @Fanne !

    @Ruub1986 ik ben woensdag weer begonnen met werken en ik moet zeggen dat ik het gisteren en vandaag echt wel heel pittig heb. Ik dacht dat ik makkelijk wel weer aan het werk kon, maar ik ben echt kapot. Vandaag de hele dag misselijk geweest en een paar keer overgegeven. Ben blij dat ik het hele weekend vrij ben zodat ik weer even rustig aan kan doen. Door de vermoeidheid word ik misselijk.

    De jongens mogen vanaf morgen weer naar buiten. We hebben ze toch getest en zij waren alledrie ook positief.
    Maandag is er studiedag dus ze kunnen dinsdag EINDELIJK naar school toe.
     
    Ruub1986 vindt dit leuk.
  14. Meliflua

    Meliflua Actief lid

    8 mrt 2017
    492
    482
    63
    Vrouw
    @Fanne jeetje meid.. dat kan er ook allemaal nog wel bij pffff :( zo heftig! Ik hoop voor je op een spoedig herstel en wens je al t geluk in de toekomst! Sterkte
     
  15. Meliflua

    Meliflua Actief lid

    8 mrt 2017
    492
    482
    63
    Vrouw
    @Natasjee ohh balen dat je je zo voelt zich.. bah.. hopelijk komt je lichaam t weekend een beetje meer tot rust, heb je hard nodig zo te horen!! Fijn voor de jongens dat ze bijna weer naar school mogen.. en dat ze ook een milde variant hebben gehad dan! Beterschap
     
    Natasjee vindt dit leuk.
  16. Dettol

    Dettol Bekend lid

    12 apr 2020
    896
    418
    63
    Hoi dames hoe is het hier
    Kunnen jullie nog alles eten?

    Ik kan niet tegen geuren
    Bijv de luier verschonen of zelf naar de wc gaan dan moet ik kotsen
     
  17. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Ja het is echt vervelend. Ik zal het ook niet snel zeggen dat ik echt even rust nodig heb, want dat ken ik niet. Merk alleen dat het nu echt wel even moet. Herstellende en zwanger is geen goede combi merk ik wel. :roflmao: Zal na het weekend vast beter gaan!

    De jongens hebben er helemaal geen last van gehad. 2 zoontjes hebben 2 dagen hoofdpijn gehad en degene met astma heeft gewoon 0 klachten gehad, gelukkig. Om hem maakte ik me echt wel zorgen, want bij elk virusje wordt hij gelijk benauwd. Ik wilde ze eigenlijk ook niet laten testen, maar nu we het zelf hadden moest het voor ons gevoel gewoon. Wij zijn er in ieder geval weer vanaf voor de komende tijd.
     
  18. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Ik heb tot nog toe nog nergens last van dat iets me tegen staat. Best lastig als je moet kotsen als je zelf maar de wc moet.
     
  19. Prettykitty

    Prettykitty Fanatiek lid

    22 dec 2016
    4.773
    3.116
    113
    Vrouw
    @Fanne Wat een lief berichtje!
    Ik wens je heel veel sterkte, neem je iets van ijzertabletten? Ik had tijdens mijn miskraam ook zo ziek veel bloed verloren, ben weken zo slap als een vaatdoek geweest.
    Heel veel sterkte met herstellen. ❤️ Dikke knuffel!!!

    @Ruub1986 Ja, het gaat goed met opa. We snappen er niets van, maar de dokter wilt sowieso geen euthanasie toepassen. Waar ik natuurlijk erg blij mee ben, en opa die is het er mee eens. Super weird allemaal, maar elke dag met opa is er eentje extra. ❤️

    Ik ben voornamelijk ook moe. Moe moe en alleen maar moe. Ik herken dit trouwens helemaal niet van mijn vorige zwangerschap!
    Soms ook een vol gevoel terwijl ik dan bijna niets heb gegeten, en soms honger als een paard.
     
  20. Ruub1986

    Ruub1986 Bekend lid

    22 jul 2019
    646
    330
    63
    Vrouw
    @Ruub1986 Ja, het gaat goed met opa. We snappen er niets van, maar de dokter wilt sowieso geen euthanasie toepassen. Waar ik natuurlijk erg blij mee ben, en opa die is het er mee eens. Super weird allemaal, maar elke dag met opa is er eentje extra. ❤️

    Ik ben voornamelijk ook moe. Moe moe en alleen maar moe. Ik herken dit trouwens helemaal niet van mijn vorige zwangerschap!
    Soms ook een vol gevoel terwijl ik dan bijna niets heb gegeten, en soms honger als een paard.

    wat fijn voor je opa zeg!! Heel bijzonder
     
    Prettykitty vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina