Wie laat zich niet vaccineren club 2.0

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Bloempjelief, 8 jul 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Splitijsje

    Splitijsje Fanatiek lid

    21 nov 2020
    3.134
    3.212
    113
    Vrouw
    Mede mogelijk gemaakt dankzij Bill en de Rockefellers (zie foto 1). En laatste foto groene blokje wat onze toekomst wordt :cry:.
    Hierbij een link: kwaliteit foto’s is bar slecht na uploaden.
    https://www.who.int/publications/i/item/WHO-2019-nCoV-Digital_certificates-vaccination-2021.1

    Dit moet zoveel mogelijk afgeschermd worden: denk enerzijds om andere mensen via media niet op ideeën te brengen en anderzijds zodat letterlijk niet zichtbaar is wanneer er excessief geweld wordt toegepast door de ME.

    Wat ik ook lastig vind: Zandvoort wordt nu aangegrepen door de evenementenbranche: waarom zij wel en wij niet? Niet ziende dat Hugo daar dus de perfecte oplossing voor heeft. Vanaf 25 september mag je weer zonder “restricties”, maar dan wél met een groen vinkje. En de horeca wordt zo ook op zijn knieën gedwongen: of géén inkomsten (steunpakketten vervallen) of open mét toegangsbewijs…

    Heb er slecht van geslapen vannacht.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Mim89 vindt dit leuk.
  2. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.873
    7.937
    113
    Je vergeet voor het gemak even dat de belangrijkste pionnen in de formatie, Rutte en Kaag allebei in het kabinet zitten. Zo gescheiden is het dus absoluut niet.
     
  3. maliro

    maliro Niet meer actief

    Bizar he, dat zoveel mensen het logisch vinden. In maart 2020 had ik het me nog voor kunnen stellen, maar nu?? Zoveel mensen vinden het ok. De hele logica is weg. Een prikkie want dan wordt je minder ziek. Maar mensen onder de 50 lopen sowieso weinig risico. Ongevaccineerd ben je ineens gevaarlijk? Testen zonder klachten heeft geen zin maar je kan nu wel een virus verspreiden zonder dat je klachten hebt? Kunnen we niet beter allemaal thuis blijven dan?
    In Israël wordt je nu met 2 prikken weer beschouwd als ongevaccineerd. Wedden dat ze daar straks veel cijfers hebben van ongevaccineerden in ziekenhuizen? Dat zijn dan wel mensen met 2 vaccins maar dat telt niet meer. Gelijk een voorbeeld voor de wereld; moet je zien wat die ongevaccineerden veroorzaken.
    Nog los van de besmettelijkheid van covid zelf, zou al het gesjoemel met cijfers, wanbeleid, het maken van onderscheid tussen bv festivals en zandvoort, toch al een hint moeten zijn dat er iets niet klopt...
     
    11131618, Splitijsje, Palomino en 3 anderen vinden dit leuk.
  4. Palomino

    Palomino Actief lid

    18 mei 2021
    203
    329
    63
    Vrouw
    Ik zie het niet zozeer als een hint, maar als grote rode vlag met zwaailichten en prikkeldraad. Maar inderdaad, nóg zijn er mensen die het niet kúnnen zien. En misschien kan je het ze niet eens kwalijk nemen, ligt het gewoon niet hun vermogen om zo’n groot onrecht/complot/monsterlijke ontwikkelingen te kunnen accepteren.
    Ik kan me goed herinneren wat mijn inmiddels overleden opa eens aan mij heeft verteld over de oorlog: hij was 15 jaar toen de razzia door zijn woonplaats Rotterdam kwam. De laatste joden uit de straat werden letterlijk voor hun ogen met grof geweld weg gevoerd. Er werd toen door mensen gezegd dat de joden vergast zouden worden of tot hun dood in een kamp moesten werken. Mijn opa zei dat niemand het geloofde, want zóiets slechts, daar zou Nederland nooit aan meewerken.
    Pas na de oorlog, toen er niemand terug kwam van de buren en er hier en daar wat overlevenden hun verhaal vertelden, begon ze langzaam te dagen wat er gebeurd was. En alsnog geloofde de helft van de bevolking het niet. Het was vast overdreven, wat kon je überhaupt vertrouwen van wat joden zeiden? (Tja, heel wat jaren propaganda had toch zijn werk gedaan)

    Misschien een vreselijke vergelijking, en ik wil hiermee NIET zeggen dat wat wij meemaken even erg is of ook maar in de buurt komt. Ik wil ermee aangeven dat je sommige mensen op een presenteerblaadje kunt geven wat er aan de hand is, maar hun brein kan of wil het niet accepteren omdat het niet klopt met hun gevoel van waarheid en veiligheid.
     
    maliro, Saartje33 en Nikki23 vinden dit leuk.
  5. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
  6. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Wish05, Anouk2005 en citroenrasp vinden dit leuk.
  7. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.828
    18.548
    113
    Vrouw
    Precies dit dus....
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Mim89, 11131618, maliro en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  8. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.898
    5.855
    113
    Vrouw
    Mijn vader had ook een gedachte erover; ze weten dat onder van de F1 fans een grote groep mensen zit die pvv stemt. Door deze mensen een worst voor te houden (de F1 dus) proberen ze hun weer aan de kant van het cda/vvd te krijgen
     
  9. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.194
    16.528
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Vanmiddag was ik met mijn jongste dochter nog even naar het centrum en overal zaten de terrassen vol en toen dacht ik ineens als ik straks eens met mijn ongevaccineerde 15 jarige dochter ga winkelen kan zij nergens een broodje eten. Is toch bizar als je erover nadenkt.
    Dan halen we wel een zak patat maar het is aardig confronterend.
    Compleet gestoord, deze maatschappij en we moeten het allemaal maar normaal vinden want anders ben je een doorgeslagen complotdenker.
     
    Loufoque, SAARC, Typicalme en 5 anderen vinden dit leuk.
  10. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.385
    21.764
    113
    @Anouk2005 Ik zit er ook mee in m'n maag hoor. :( Hier zijn ze nu ook begonnen: ze willen ongevaccineerden weren bij eetgelegenheden, universiteiten, instanties en supermarkten o.a. Instanties hoef ik niet echt te komen, maar de supermarkt kom ik wel eens en ondanks dat je hier heel makkelijk je boodschappen in andere (kleinere) winkels kan doen vind ik het wel ronduit belachelijk. Het zal wel betekenen dat sowieso mijn man zich zal moeten laten vaccineren :cry: We zullen toch onze rekeningen (gas, water, elektriciteit, internet) moeten betalen en het is hier ook nog niet zo geavanceerd dat dat met automatische incasso gaat of via internet. Teruggaan naar Nederland is hoe dan ook geen optie voor ons al zitten ze bij jullie ook tegen een (verkapte) verplichting aan zo te merken. Ik hoop er maar op dat er een net zo belabberde handhaving zal zijn als er nu is met de huidige maatregelen hier.

    Het geeft me echt ontzettend veel stress. :(
     
  11. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.194
    16.528
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja ik kan me goed voorstellen dat je er stress van krijgt. Hier is de handhaving ook belabberd maar ik denk dat die Corona app toch wel echt iets gaat worden wat ze zullen controleren.
    Niet zozeer om de klanten dwars te zitten maar wel om te voorkomen dat ze boetes krijgen. Wij zijn wel allebei gevaccineerd dus voor ons is het geen probleem maar het kan wel een probleem worden voor de oudste kinderen. Nu zijn we de vorige lockdown ook prima doorgekomen zonder bios en restaurants maar het voelt wel wrang als ze het straks echt zo hard gaan spelen.
    We wachten nog even af waar ze straks weer mee op de proppen gaan komen.
    Sterkte ermee.
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  12. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.385
    21.764
    113
    Die app zie ik hier nog niet echt komen omdat er veel mensen zijn die geen smartphone/internet hebben (te duur). Daarom vraag ik me ook wel af hoe ze het hier willen handhaven. Zowat alles is nog ouderwets op papier. En inderdaad wij komen de lockdowns ook wel door, hadden eigenlijk op vakantie gewild maar helaas ging dat niet. Daar kan ik echt wel mee leven, maar ik vind de vaccinatiedwang echt heel beangstigend.
     
    Anouk2005 vindt dit leuk.
  13. Snoepjes

    Snoepjes Fanatiek lid

    26 mei 2018
    4.574
    3.940
    113
    Vrouw
    Hollandia
    Hoi meiden. Ik ben nu ruim 25 weken zwanger en ben best bang gepraat door de gynaecoloog. Terwijl ik me niet wilde laten vaccineren met het covid vaccin. Hebben jullie nog 'tegens' voor me? Zodat ik een beter idee heb van de voor en nadelen. Heb het idee dat je alleen maar overal de horrorscenario's hoort en leest over zwanger zijn met corona.

    Gedver, ik vind dit zó niet leuk:$
     
  14. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Hee memmie. Ik snap je dilemma als je zo bang gepraat wordt door de gynaecoloog. En de berichten in de media…tja, het zijn echt uitzonderingen en vreselijk als je die uitzondering bent natuurlijk. Maar ik denk die berichten ook juist bedoeld zijn om angst aan te jagen en zwangeren toch overstag te laten gaan. Zo gaat het telkens wanneer een bepaalde doelgroep aan de beurt is of achterblijft met vaccineren. Als je verder gezond bent, is die kans echt heel klein.

    Ik zelf laat me niet vaccineren en als ik zwanger zou zijn al helemaal niet. Maar dit is natuurlijk mijn keuze en hoeft niet de jouwe te zijn.
    Mijn jongste zusje is zwanger en zat ook met dit dilemma. Haar VK zei dat er echt nog te weinig over bekend is, maar dat ze het sowieso niet adviseren in het eerste trimester. Maar zij heeft mijn zusje persoonlijk geadviseerd het helemaal niet te doen in de zwangerschap.
    Vlak erna hoorde ze dat iemand bij haar uit het dorp haar kindje met 26 weken is geboren, en dit naar alle waarschijnlijkheid door een zeldzame bijwerking van het vaccin (iets met het bloed begreep ik, wat in Israël ook al was voorgekomen?) Haar is dus geadviseerd geen tweede spuit te nemen.

    Mijn mening is sowieso nogal gekleurd omdat ik het vaccin absoluut niet wil. Voelt niet oké en de lange termijn bijwerkingen zijn onbekend en ik heb toch ook al gelezen over behoorlijke bijwerkingen kort na vaccinatie.
    Maar jij/jullie zult zelf de keuze moeten maken.
    Maar als dit voor jou niet goed voelt, moet je het niet doen.
    Ik weet niet of ik je geholpen heb of juist alleen maar verder aan het twijfelen breng. Maar dit soort berichten komen dus (uiteraard!) niet in de media, terwijl je met andere berichten doodgegooid wordt.

    Ik wens je succes met je keuze! En natuurlijk een goede zwangerschap verder gewenst.
     
    Snoepjes vindt dit leuk.
  15. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Ik ben echt diep geschikt en vind dit niet normaal. En dat er hier ook mensen in dit topic het liken. Echt compleet van de wereld, de tweede wereld oorlog vergelijken met een corona pandemie. Echt serieus compleet van het padje.

    Ik hoop dat je IRL toch een paar mensen in je omgeving hebt die je helpen en beetje realiteitszin te houden.

    En ik meld dit ook.
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  16. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Uhhh serieus? Lees jij het bericht wel goed? En dan met name de laatste alinea? Ik snap niet wat jij hier überhaupt in dit topic doet!
     
    Wish05, 11131618, SAARC en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  17. Liliane92

    Liliane92 Fanatiek lid

    7 sep 2020
    2.083
    3.164
    113
    Vrouw
    Wat vind je er precies schokkend aan? Ze geeft toch duidelijk aan dat ze niet wil zeggen dat het dezelfde situatie is? Ik vind je wel erg heftig reageren.

    Mijn overgrootoma heeft ook twee joodse gezinnen op haar zolder gehad die ze verborgen hield met gevaar voor eigen leven. Zij heeft mij altijd bijgebracht dat het aller gevaarlijkste wat er is een splitsing in de samenleving is.
    Dat zorgt wel dat mijn blik op deze situatie is gevormd en dat we vooral respect moeten blijven tonen voor elkaars verhaal. Anders krijgen we straks wel daadwerkelijk hele nare situaties.
     
    Loufoque, 11131618, SAARC en 4 anderen vinden dit leuk.
  18. Palomino

    Palomino Actief lid

    18 mei 2021
    203
    329
    63
    Vrouw
    Als jij dat zo op vat heb je niet goed gelezen denk ik. Maar even goede vrienden.
    Het enige wat ik zeg is dat het voor veel mensen goed voor te stellen is dat zij dingen niet zien, Ookal is het heel duidelijk. Dat is een menselijk ding, een bescherming. Als jij daar iets vreselijks van wil maken, is dat aan jou :)
    Ik probeer er juist mee te laten zien dat het gewoon niet voor iedereen mogelijk is om de overheid of media te wantrouwen.

    Jammer dat je daarmee de conclusie trekt dat ik niet in de realiteit zou leven. Daar ga ik me dus ook niet op verdedigen.
     
    toch3, 11131618, SAARC en 3 anderen vinden dit leuk.
  19. Saartje33

    Saartje33 Fanatiek lid

    6 dec 2018
    3.898
    5.855
    113
    Vrouw
    Ze vergelijkt Corona niet met de jodenvervolging, ze vergelijkt de manier waarop mensen met iets omgaan. Iets kan voor je ogen gebeuren en nog steeds zijn er mensen die het ontkennen. Dat kan de jodenvervolging zijn, vrijheden die steeds een beetje ingeperkt worden door een dictatuur, vrijheden die ingeperkt worden door Corona, een UFO die langs je huis vliegt. Het is een manier van iets verwerken, die bij mensen verschillend uitpakt
     
    SAARC, maliro, Cin85 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  20. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Ik vind het schokkend dat iemand denk dat er zijn ontzettend complot is omdat er misschien een testplicht komt om naar een restaurant te gaan, dat ze dit vergelijkt met het ongeloof dat mensen hadden om de gruwelijkheden van de Holocaust over ogen te zien na de oorlog.

    Dus feitelijk dat iemand een niet bestand complot over dat je niet met zomaar een restaurant binnen mag lopen vergelijkt met iets dat zo gruwelijk en bijna niet te bevatten is als het systematisch uitmoorden van een volledige bevolkingsgroep.

    Nu ik het zo opschrijf wordt het nog walgelijker.
     

Deel Deze Pagina